18 KASIM SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: İlk yarışında Mücahit Bayır idaresinde yarım boyla ikinci olduktan sonra Özcan Yıldırım ile iki yarıştır yakaladığı çıkışı bu yarışı ile de devam ettirecek olan 6 CHERI CHERI LADY ilk ayaktan tekimdir.

2.AYAK: Yüksek ihtimalle günün bankosu olarak çıkacak olan 3 OPSTINATE i eski günlerinden uzak gördüğüm için yalnız bırakmayacağım. Elazığ da kazanarak gelen 5 HAYAL , sevdiği pistte 6 VIRGIN PEARL , tam mesafesinde koşacak olan 2 NO STRESS ve Mehmet Kaya idaresinde koşacak olan 1 AYLARA ciddi rakipleridir.

3.AYAK: Kum çim ayırt etmeden başarılı koşulara imza atan formda isim 4 ASİL SOYLUM kazanmaya en yakın isimdir. Kazanamadığı takdirde sürekli tabela içindeki 5 DESERT RED , bu pistteki en iyi derecesi ile 7 GÜNÜN ŞAMPİYONU , form durumu ile 2 OĞLUMKEREM ve sürprizde 6 GRAND SPRING değerlendirilebilir.

4.AYAK: Yine tek olarak tercih edilecek isimlerden olacak olan son yarışını kazanmış 3 ALARAP tekrar kazanabilir. Son yarışını kazanan formunun zirvesindeki 1 BAŞKENTLİM , sevdiği pist ve mesafede 4 GÖNÜLVEREN , Ankara kum pistini seven 6 HAYAT NUR , git gide iyiye giden 5 NURCA ve sürprizde 2 HİSARPINAR altılıyı yüksek ikramiyelere taşıyabilir.

5.AYAK: Özellikle son koşusunda gruptan ayrılıp Arbedaş ile kıyasıya birincilik mücadelesine giren ve baş farkıyla kaybeden 4 EXCALIBUR bu kez kazanacaktır.

6.AYAK: Günün son ayağında son dört yarışının üçünü kazanarak Ankara ya getirilen 5 KOÇARLI ile 800/56.5 – 400/27.8 R işi ile 6 SARAYCAN mücadelesine; Uzak farkla kazandığı koşusu sonrasında formunu koruyan 4 KAYA PINARLI , hazır durumdaki 2 TUNAHANBEY , çim performansını kuma taşıyabilirse 8 ALTIN ADIM , mesafesinde 3 KARABEDİR ve son koşusu tatminkar 7 SİNANAĞA yı ekleyerek kapatacağım.

1.AYAK: 6 CHERI CHERI LADY

2.AYAK: 3-5-6-2-1

3.AYAK: 4/5-7-2-6

4.AYAK: 3-1-4-6-5-2

5.AYAK: 4 EXCALIBUR

6.AYAK: 5-6/4-2-8-3-7

BOL KAZANÇLAR

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhammet

Babacan’ın tahminin cok kuvvetli ben bu 6 lıyı cok rahat bulurum benim kendi oyunum kafada 6 ikinci ayak 3 tek olucak 3 ayak 6 atla geçip 4 ayağı 4 atla geçmeyi düşünüyorum tabela ayağın 5 atla tutup son ayağında 6 atla bu altmışının benden kalmıcağını düşünüyorum ama para verip bermiceğimi beni tereddüt ediyo 3 ayakta asil soylum gelirse bu altılı para vermez diye düşünüyorum aslında bu altılı misli bulmak ta var ama kararsızım düşüncenizi alabilirmiyim

Muhammet

Peki 3 ayakta 7 içim düşün cen ne abi yardımcı olursan memnun olurum

Muhammet

Asil soylun kazanmaya en yakın demişsin yorumda o yüzden sordum bende günün şampiyonu cok büyük şans veriyorum

Muhammet

Bol şans abi ama yçtabela ayağında 4 numaranın cok ciddi iki tane rakibi var ve 4 numaranın o mesafede yarışı verme ihtimali yüksek bn 2 ciddi takip belirledin 3 ve 5 numara 4 yıkma ihtimali cok yüksek gibi görünüyo

Muhammet

Benim düşündüğümü büyük ihtimal herkes düşünüyo ama oyun kuruyorlar adamlar bizim oynadığımız gibi gelirse Altın’ın para verme ihtimali cok düşük ama kafa da 6 yıkılırsa daha kafada altılı 500 lira eder ama yıkılmıyocanı zannediyorum Ankara’nın bugün 200 lira civarı para vermesini bekliyorum o yüzden son ayağı sağlama almak istiyorum hepimizin oynadığı gii olsun hepiniz boş şanslar

mehmet

abi bana saglam bı tek verebılırmısın kac cundur parcalanıyorum vallahı cepte para kalmadı amortı etmem için bir defalıgına bırtek rica edıyorum

can911

Selamlar Gökhan bey kardeşim. Bu sefer de biraz yorum katarak tahminlerimi iletiyorum. Nasıl olduğu hakkında yorumunu beklerim. Saygılarımla can911

1. AYAK: Yarışı öncelikle 6 (Cherı Cherı Lady) isimli safkanın forse edip kazanacağı görünüyor olsa da elde ettiği son birinciliği ve diğer tabelalarında ağır pistte koşması nedeniyle bugünkü normal çim pistte 2 (Flyıng Black)’i de yanına yazıyorum. İlaveten 3 (Sılverado)’yu da sürpriz yapma ihtimaline karşı kuponuma ilave ediyorum.

2. AYAK: 3 (Opstınate) bugünün ilk bankosu diyebilirim. Ekonomik kupon yapacak olanlara tek atmalarını önerebilirim. Fakat çim pistte elde ettiği dereceleri kuma da yansıtıp adaptasyon sorunu yaşamazsa küçük bir süpriz adayı 4 (Deli Mavi)’ yi de ilave ediyorum.

3. AYAK: 2 yaşlı İngiliz Maiden yarışında ayırt etmeden sırasıyla 7 (Günün Şampiyonu) ve 4 (Asil Soylum)’ u yazalım. Koştuğu çim yarışlarındaki derecelerini kuma da yansıtırsa 5 (Desert Red)’i de unutmayalım.

4. AYAK: KV-6 dişi araplara mahsus koşuyu kuponumuzu burada korumak adına 5 at yazıyorum. Sırasıyla 1 (Başkentlim),3 (Alarap),5 (Nurca),7 (Şahenşah),2 (Hisarpınar).

5. AYAK: 4 (Excalıbur) günün bana göre geçilmez tek adayı olacaktır. Gerek jokeyinin kendi atları olması gerekse tabela yaptığı koşulardaki dereceleri bu grubun üstünde olduğunu gösteriyor. İlla ki bu atı yıkılır başka hangi atı yazalım soranlar varsa 3 (Aklıselim), 5 (Müjdelikız) olabilir. Fakat ben tek atıp ”ekonomik kupon” prensibimi bozmicam.

6. AYAK: Bu ayakta da 6 (Saraycan) diğer bir favori adayımız olabilecekken eksik koşma ihtimaline karşı sırasıyla 3 (Karabedir), 5 (Koçarlı) ve 4 (Kaya Pınarlı)’yı da yazıyorum.

Şablonum:
6,2,3
3,4
7,4,5
1,3,5,7,2
4 // 3,5
6,3,5,4

Kupon tutarı: 21,60 TL (ben böyle oynayacam)
Geniş kupon 5.Ayaktaki 2 at ilavesi ile 64,80 TL.Bol şanslar…

kemal canyürek

Arkadaşlar 1.Ayakta 1 nolu Fontkızı

2.Ayakta 3 nolu Opstinate

Geçilmez.Rakipleri yok.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x