Ana Sayfa / Tahminler / 18 KASIM ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

18 KASIM ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Altılı Ganyan'ın ilk ayağında G-2'deki 5.liği burası için yeterli gördüğüm 3-SİLVERADO  favorim.İki yarış üst üste kazanırken fazla zorlanmayan 6-CHERİ CHERİ LADY ilk rakip.
2.likle ayrıldığı koşusunda dikkat çeken 8-ZEMANOVA A.SÖZEN idaresinde etkili koşacak.ADANA'dan formda gelen 4-TUĞRA devam eden formuyla hataları değerlendirir.Son yarışını kazanan
2-FLYING BLACK ve istikrarsız yarışlarına rağmen 1-FONT KIZI şans verdiğim son isim.

2-AYAK: İZBATUR'a Geçildiği yarışta startta 5 boy kalıp sonlara doğru yaptığı düzlük sprintiyle 2.likle yetinen 3-OPSTİNATE sert jokeyi ile İlk BANKOM.

3-AYAK: 2-Yaşlı ingilizlerin MAİDEN mücadelesinde öne çıkan isimler  olsada yeni koşacak tayların performansını göz önünde bulundurarak HEPSİ demek istiyorum.

4-AYAK: Formda isimlerin bir arada olduğu koşuda ayrımsız HEPSİ diyerek burdada süpriz arayacağım sıralamam şablonda.

5-AYAK: Potoda kaybettiği yarışının ardından formunu dahada geliştiren 4-EXCALIBUR kendisini tanıyan jokeyi İ.H.KETME ile 2. BANKOM.

6-AYAK: Kısa bir aranın ardından gördüğü iki yarışı tatminkar olan 6-SARAYCAN Rakiplerinden 1 adım önde görünüyor.Kazandığı yarışlar ile formunun zirvesinde 5-KOÇARLI pisti yadırgamadığı takdirde en sewrt rakip olacaktır.Üst gruplarda başarısız kalsada bu sefer uygun grupta start alacak 2-TUNAHANBEY F.YÜKSEL ile süpriz için uğraş verecek.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 3-6-8-4-2-1

2-AYAK: 3

3-AYAK: 7-2-5-4-6-1-3

4-AYAK: 3-1-4-5-2-6-7

5-AYAK: 4

6-AYAK: 6-5-2     KUPON BEDELİ :53 LİRA

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
kinggok
Üye

Nicomedia bol şanslar, emeğine sağlık.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar