18 KASIM ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Altılı Ganyan’ın ilk ayağında G-2’deki 5.liği burası için yeterli gördüğüm 3-SİLVERADO  favorim.İki yarış üst üste kazanırken fazla zorlanmayan 6-CHERİ CHERİ LADY ilk rakip.
2.likle ayrıldığı koşusunda dikkat çeken 8-ZEMANOVA A.SÖZEN idaresinde etkili koşacak.ADANA’dan formda gelen 4-TUĞRA devam eden formuyla hataları değerlendirir.Son yarışını kazanan
2-FLYING BLACK ve istikrarsız yarışlarına rağmen 1-FONT KIZI şans verdiğim son isim.

2-AYAK: İZBATUR’a Geçildiği yarışta startta 5 boy kalıp sonlara doğru yaptığı düzlük sprintiyle 2.likle yetinen 3-OPSTİNATE sert jokeyi ile İlk BANKOM.

3-AYAK: 2-Yaşlı ingilizlerin MAİDEN mücadelesinde öne çıkan isimler  olsada yeni koşacak tayların performansını göz önünde bulundurarak HEPSİ demek istiyorum.

4-AYAK: Formda isimlerin bir arada olduğu koşuda ayrımsız HEPSİ diyerek burdada süpriz arayacağım sıralamam şablonda.

5-AYAK: Potoda kaybettiği yarışının ardından formunu dahada geliştiren 4-EXCALIBUR kendisini tanıyan jokeyi İ.H.KETME ile 2. BANKOM.

6-AYAK: Kısa bir aranın ardından gördüğü iki yarışı tatminkar olan 6-SARAYCAN Rakiplerinden 1 adım önde görünüyor.Kazandığı yarışlar ile formunun zirvesinde 5-KOÇARLI pisti yadırgamadığı takdirde en sewrt rakip olacaktır.Üst gruplarda başarısız kalsada bu sefer uygun grupta start alacak 2-TUNAHANBEY F.YÜKSEL ile süpriz için uğraş verecek.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 3-6-8-4-2-1

2-AYAK: 3

3-AYAK: 7-2-5-4-6-1-3

4-AYAK: 3-1-4-5-2-6-7

5-AYAK: 4

6-AYAK: 6-5-2     KUPON BEDELİ :53 LİRA

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: NICOMEDIA

Avatar
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kinggok

Nicomedia bol şanslar, emeğine sağlık.

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x