Ana Sayfa / Tahminler / 18 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

18 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bir çok formda safkanın bir araya geldiği mücadele eminim nefesleri kesecek ve photaya kadar sürecektir. Üzerinde çok düşündüm acaba bir yarış daha mı beklesem bir sonraki de mi tek atsam diye. Döndüm dolaştım kürkçü dükkanına geri geldim. Olmayacak tek atacağım. Çünkü çok bariz belli bu yarış veya bir sonra ki yarış geldi gelecek. Son yarışında çok üst grupta yakın ara aldığı harika dördüncülük ve mesafenin biraz daha kısalmasıyla daha şanslı gördüğüm (10) numaralı MAGFELLOV çok risklide olsa BANKOM DUR. Rakibi mi? Hepsi.

2.AYAK: Koşmuş olduğu 14 yarışın 9 unda tabelada yer buldu. Bunu da geçtim son iki yarışında da güzel koştu ve son derece sert rakiplerle koştu. Şimdi Akın ilk defa biniyor. Artık milli olsun diyorum. Yoksa o gelmedikçe biz dokuz doğurmaya devam edeceğiz. Yanına at yazacağım bu defa gelecek tilt olacağım. En iyisi tek yazayım dedim. Rakipleri zaten bariz derece de belli olacaktır. (4) numaralı KAPTAN AMCA BANKOM DİYORUM.

3.AYAK: Burada üç safkan tutuyorum. Bunlardan bir tanesi (3) ERTUĞRUL bir diğeri (1) VİCTORY SWORD.  Üçüncüsü ise (6) PİNK DİAMOND.

4.AYAK: Hatırlarsanız son yarışında AGF de %16 ile dördüncü sırada olan (4) BAYBAŞKAN ı tek olarak önermiş eksik olmasın safkan da yüzümü kara çıkarmayıp gelmişti. Hemde aynen tüm karakterini yazdığım yazıya nazire yaparcasına gelmişti. Bunu neden yapıyorlar anlamıyorum. Furkan Yüksel ile 5 yarış koşup beşini de kazanan safkan Selim'e emanet. Bütün samimiyetimle söylüyorum başka bir pilot olsa gözüm kapalı yine tek atardım. Furkan'a bunu hep yapıyorlar RADYOCU da da yaptılar. Halen gözümün önündedir. RADYOCU nun ilk koşusunda öyle bir geldi öyle bir geldi ki harikaydı. Hemen ikinci yarışında Halis ağa ya teslim ettiler sonrasında ekmeği Halis ile Özcan yedi bir daha da bu safkana Furkanı vermediler. Furkan bugün Adana da olacak ve ata falan bakmadan Adana şablonumu bu pilotun üzerine kuracağım. Neyse içimi döktüm rahatladım:) şimdi gelelim yarışa. Toplamda dört safkanla geçeceğim. İlk bahsedeceğim ve takip etmenizi isteyeceğim safkan (3) YAVUZSEL olacak. İlk defa bahsedeceğim. Bu safkan tam 2 yıl sonra 3 yarış gördü. Hemde Nurettin ile ben Nurettini tutmazdım ta ki bu safkana deklare edilinceye kadar. O zaman dedim ben bu jokey işinden cidden anlamiyormuşum bir bildikleri varmış. Dile kolay tam 2 yıl koşmadı. Peki neydi sorunu ?tendon. Çok ciddi bir tedavi süreci geçirdi. Maiden dan hemen sonra Dinçer Cebeci, Sait Akson, G3 Mimar Sinan koşularını koştu. Buram buram kalite kokan TALİP HAN'ın kardeşinin üzerinde çok emek var ve ben başarılı olmasını çok istiyorum. Diğer iki safkanım (1) RUBİCON ve (2) SANZATU olacak.

5.AYAK:  3 yaş İngiliz'lerin maiden mücadelesinde ilk safkanım çime ilk defa çıkacak olan (4) DEAD PAN. Devamı şablonum da olacaktır.

6.AYAK: İlk defa bahsedip tek olarak önerdiğim zaman AGF de %12 oynanma oranı vardı. Yarışın sürdirek favorisi olan FÜLANE ye phota burunla geçildi. Sonraki koştuğu her yarışta FÜLANE yi geçti. Kısmet böyle birşey olsa gerek :) kesinlikle (10) GÜLÜŞÜNGİZİ ile tekli bir kuponum olacak olsa da bugün nedense son ayak tek beklemek istemediğim için yanına safkan yazacağım. Sıralamam şablonda olacak. Şimdiden herkese bol şanslar.  

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 10 TEK

2.AYAK: 4 TEK

3.AYAK: 3-1-6

4.AYAK: 4-3-1-2

5.AYAK: 4-5-6-12-7-1

6.AYAK: 10-5-11-3-1-12-8-7-2-4

Not: Son ayağa  (4) SEVERİM ilave olmuştur.

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

43 yorum

 1. EMEĞİNİZE SAĞLIK GÜZEL KURGU SADECE SON AYAKTA O KADAR İSME ŞANS VERİNCE ARTIK ((SEVERİM)) DE YAZILMAZSA ÜZÜLÜR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
  RAST GELSİN

 2. sheva

  1.AYAK vermiş olduğu 1 yıldan fazla araya rağmen gördüğü yarışlardan sonra artık kıvama gelen at son koştuğu gruptaki 3.lüğünde geçildiğini bırakıp geçtiği atlardan birisi koşşa günün bankosu çıkardı o yüzden benim için şartlar uygun yazarlarımız şuana kadar farklı bankolar ile başlamışlar ama aramızdan sadece birimiz kazanıcaz onlar için kötü durum üzgünüm :)) 2 numaralı TUĞRA BANKO.

  2.AYAK 7-6-2-4
  3.AYAK 3-4-1-2-5
  4.AYAK 6-5-1-2-3-4
  5.AYAK bugun bu atı maidenda bırakabilicek bi atın olmaması sebebi ile şanssızlığını kıracağını düşündüğüm isminin türkçe anlamı evren olan 12.UNIVERSE BANKOMDUR.
  evren e pozitif enerji göndermeye başladım bile :)
  6.AYAK 3-1-4-10

  kupon bedeli 28,80 herkese başarılar bol şanslar (:

 3. Ağzına sağlık bankocu

 4. Bol şanslar Bombacı,giriş gelişme ve sonuç çok iyi olmuş :)

 5. atinisevenkovboy

  Herkese bol şanslar Bende şöyle bir kurgu yaptım bombacı yorumlarin benim için önemli
  1 ayak : hepsi
  2 ayak : 6 Tek
  3 ayak : 6 Tek
  4 ayak : 4-5-3-1-2
  5 ayak : 1-5-6-12
  6 ayak : 4 Tek

 6. Kubi

  Bol sans bombacı… bu arada sheva herkesin tekinin farkli olmasi yarissever acisindan zenginlik bence. Herkesin teki ayni olsa herkes ayni seyi yazmis diyip farklilik arayacaklar. Bu sitede de baya farkli gorusler var zaten. Biri olmazsa digeri olur iste ne guzel :)

 7. 1.Ayak : 1,10
  2.Ayak : 4
  3.Ayak : 1
  4.Ayak : 1,2,3,4,5
  5.Ayak : 1,12
  6.Ayak : H

  Bu da benden gelsin.

 8. Bombaci

  Herkese selamlar. Bol şanslar dilerim. Yarışlar koşarken muhtamelen ben oğlumla sinemada olacağım. O anlamda katılımcı olmayabilirim. Affola.
  ….
  Bence bugün çok güzel yorumlar var. Bu hususta işe verdiğimiz önemin her geçen gün artarak devam ettiğinin bir göstergesi olduğunu düşünüyorum. Herkesin emeğine sağlık.
  ……
  Esasen belirtmek isterim atıyorum bu site paralı tahmin veren bir site olsaydı 4 yorumcu dan 4 farklı tek göremezdiniz. Böyle birşey tamamen ters olurdu. İnanılmayan şablonlar ortaya çıkardı. Bu şekilde olması bence hem doğal olduğu gibi hemde zenginlik katıyor. Benim tek ricam yorumcu arkadaşların verilen teklere itirazları veya olamaz gerekçeleri varsa bunu şu şu nedenle olmaz şeklinde yariştan önce belirtmeleri. Yada yazılmayan bir safkan varsa yine yarıştan önce yazılması gerektiğini sebebi ile belirtmeleri. Çünkü atlanmiş olabilir. Tekrar herkese bol şanslar diliyorum.

  • İyi seyirler

  • atinisevenkovboy

   Litor u tek atmamdaki sebeb son yarısında Ahmet çelikten bir kamçı yemeden 13 atta tatvan gulunun arkasında 2 oldu ve ilk kokusundan buyana ilk 2 atim içerisinde
   Pink Diamond kısa kumda çok iyi bence
   Severim m.gunduzeli faktöründen tek başka yarış ta yok ve grubun en başarılı jokeyi

 9. bombacı senin teklerine hep güvenmişimdir. değişik yerlerde değişik atlar buluyosun..
  ama ilk ayakta benim aklıma tamerlano takıldı. yumuşak çimde gücel koşuyor.
  jokeylerinde haftalık yada 2 haftalık güzel çıkışları oluyor. 3-4 hafta önce selim kaya sonrasında 1-2 hafta ahmet çelik.
  şimdide GÖKHAN KOCAKAYA nın güzel 1-2 hafta geçirebileceğini düşünüyorum. magfellow un yanına bence tamerlanoda eklenmeli.. bol şans diliyorum herkese…

 10. Bol Şans Bombacı ve oğlunla da iyi seyirler.

 11. Bombaci

  Ayrıca arkadaşlar son bir defa daha ilk ayakla ilgili düşüncemi belirtmek istiyorum. Ben amatör bir ruhla tahmin veren altılı oynayan birisiyim. Mesela banko safkanlarım da 3 tane ifade kullanırım. BANKOMDUR-RİSKLİDE OLSA BANKOMDUR-ÇOK RİSKLİDE OLSA BANKOMDUR. :)) derim. Emin olun hiçbir profesyonel tahminci ilk ayagi tek vermez. Bunu samimi söylüyorum. Bir safkan bile dışarıda bırakmaz. Bunu zaten çok riskli olarak belirttim. Amatör olan bizler herkesin çok safkanla geçtiği yerleri takip ettiğimiz ve inandığımız safkanlarla az atla veya tekle geçebilirsek avantaj sağlayabiliriz. Yoksa borsada ki küçük oyuncuların büyük oyunculara yem olduğu gibi yem oluyoruz. İnandığınız safkanlardan yürümek Her zaman en güzelidir. Bende öyle yaptım.

 12. ayrıca ertuğrulda tek olur. iyi atların mücadelesi ve yine kocakaya burdaki 2-3 ata daha binmiş. tercih neden ertuğrul?
  diğer atlarıda tercihleyebilirdi. ama bu at temposu kolay kolay bozulmayan bir at. kaçak değil, büyük sprinter bir atta değil. grupta çok öne çıkan bir atta yok özellik bakımından. son düzlükte arttıra arttıra gelip 2.3 boy ile kazanacağını düşünüyorum..
  1. ayak -1.2.6.7.10
  2. ayak- 4 tek
  3. ayak.3 tek
  4. ayak -1.2.3.4
  5. ayak-1.5.7.8.12
  6. ayak-1.5.7.10.11.12
  bol şans herkese

 13. crone

  bol şanşlar bombacı..

 14. Bol şanslar diliyorum hepinize arkadaşlar.. şans yanınızda olsun bugün için çok Şansa ihtiyacınız olacak :)))) çünkü 1.ayakta (1)MİSS ELENİ ve (4)LEGA NORD arasındaki mücadele birinciyi belirler .kendinizi boşa yorup parayı çöpe atmayın 😂😂😂😂

 15. merhabalar güzel bir cumartesi günü ve 15-40 bin liralık bir altılıyla karşı karşıyayız.
  bunu neden söylüyorum hep birlikte göreceğiz ..sebeplerini yazacağım.. ama 1-2 bin lira isterseniz eğer yedili plase oynayın diyeceğim. evet başlıyoruz.
  1. ayak :) eğer ben bu oyunu 20 yıldır boşa oynamıyorsam bugün artık zamanı geldi bu atın kimin mi?* tabi ki GAZİ EVRENOS 5 NUMARALI GAZİ EVRENOS BANKO
  2.ayak:) şimdi geldik paranın ayağına 11-13-9-8-7-6-5-4-3-2-1
  3.ayak:)hepsinin geliri var en zor ayak baştan söyleyim ama ben beş atla geçiyorum,,1-3-4-6-8
  4.ayak:))burada 2200 metre mesafede koşacak 2 at var gerisi hikaye bana göre ,,,,1-2 yeterli
  5. ayak:))1 numaralı always crazy bana göre bu grubun en iyi atı ,ama tek rakibi var 6 numaralı run again. bu yüzden tek atamıyorum 1-6
  6.ayak.:) kafanızı hiç karıştırmayın çok kolay bir yarış hepsi piyade olarak koşar arkadan 2 tane komando gelir parayı alır kim mi bunlar ?? 1 NUMARALI ŞEVAL ABLA- 5 NUMARALI FÜLANE 1-5 YETERLİ,,, KUPON BEDELİ 28- 29 LİRA BOL ŞANS HERKESE PARA AYAĞINIZA GELDİ

 16. YEDİLİ PLASE İÇİN 1-4 NUMARAYI YAZIN

 17. 1.@ 5 2.@ 8’3’2’5’12’9’6 3.@ 2’1’3’8 4.@ 1’6’5’2’3 5.@ 1’7’6 6.@ 2

  • Uygulamadan gönderdiğinde adını istediği gibi yapabiliyor. Bombacı değil yani yorumu yazan. Şimdi ip leri topluyoruz, kullandıkları telefonun id lerini alıp önlem alacağız.

  • Kusura bakma belirttim bunu ama cok şaşırdım görünce yinede onayı veren sensin gözünden kacmaz ama belirteyim yinede dedim ve inanamadim merak ettim.

  • Yas oranı yüksek sitede aslında ama yontulmamışları da denk gelmiyor değil.

  • Konuyu kaçırdım ama.merak ettim şimdi nolduki acaba?

 18. merhaba bugün ilk kez bu sitede yorum yapacağım naçizane kuponum herkese bol şans
  1.ayak: 1.4.6.10
  2.ayak: 4.2.5.6.8.11.12
  3.ayak: 3 tek (Ertuğrul)
  4.ayak: 2.3.4.5.6
  5.ayak: 6 tek (Run Again)
  6.ayak: 1.2.5.8.9.11.16

 19. Yardımcı Bombacı Emrah

  Sa bombacı abim Bayadan beri giremiyorum seni özledım valla yeni gelen arkadaşlara ve abilerime bol şans diliyorum inş böyle gelir diyor ve saygılarımı sunuyorum 😄

 20. bu gazi evrenos kenan komutan gibi çıkıp gelecek galiba

 21. sheva

  adam şimdi sinemada çocugu ile keyif yapıyo ama helal olsun daha geçen yarışta demişti tek olucak diye bugunde inandı tek önerdi 2.bıraktı benim atımı ama olsun tebrikler :)

  • Gazi evrenos kosmayinca sıkıştıracak at kalmadı.vallahi bilsem kosmayacagini inan tek atardım abartmiyorum ama son anda bi kupon yaptım son saniyede.bakalım neler olacak 😎 Tebrikler Bombacı film arasında bellkleriz buraya 😂😂😂

  • sheva

   keşke benim atta çıksaydı 2dir burun farkı ile kaybediom bombacıya :)

 22. Kubi

  Bombacinin teki gelince baya umutlanmistim kuponu icin cunku kaptan amcaninda sansi cok yuksekti ama saglik olsun. Tebrik ederim

 23. Bombaci

  Selam arkadaşlar. Klasik hafta sonu keyfi. :) ikinci ayakta gümlemişim. Sağlık olsun. Bu arada anlamadığım birşeyler olmuş. Ama herhalde admin ilgilenecektir. İnsanların keyfi bazılarını neden mutsuz ve rahatsız eder anlamıyorum.

 24. Bombaci

  Sheva film bitti şimdi sıra neyse söylemeyeyim oruçlu insanlar vardır. Yani keyif devam ediyor. Sheva adanaya baktıktan bana 20 lik bir kupon yapsana. Ama bir tane tek olacak ve inanın safkana da FURKAN binecek. Başka isteyim yok teşekkürler:)

  • sheva

   adana zor be :) kendim oynamıcam yarına istanbula 7li basit geldi kendim para yatırmıycak olduktan sonra seni yakmayım hiç oynamadan kazanıcam adanayı :) her programa oynamamakta bi kazanc boş geçelim :)

 25. COMMANDANTE

  Ben bayağı çalışıp adana birinci altılı yaptım bi tane yolladığımı zannediodm ama beceremedim heralde yolla diye sile mi bastım naptım :))

 26. 10 ile başlayıp 10 ile biter dedim ama bu gün şans yine bizden yana degildi..
  Taslak yine süperdi bombacı saol

  • Bombaci

   Aynısı bende de vardı İlyas. Hatta 5. Ayakta ekurileri o kadar çok tutuyorum ki biri çıkar falan hesabı ikisini bir yazmıştım. 8 liralık kupon da iki misli bekliyordum. Olmadı sağlık olsun.

  • Kaptan Amca’ya Akın binince beni de şaşırttı. Çok başarılıydı ama tebrikler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir