Ana Sayfa / Tahminler / 18 HAZİRAN CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
ankara altili tahminleri

18 HAZİRAN CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

1.AYAK:Son yarışları birbirinden güzel olan (1) MİSS ELENİ ve (6) TAMBORA’yı eşit şansta görüyorum. Sürekli tabelada kendine yer bulan (2) TUĞRA, son yarışlarıyla formunu koruyan (8) AFRICAN QUEEN, yine son yarışta kendini potaya atarken az daha yarışı kazanacak olan (4) LEGA NORD bu ayak için yeterlidir.

2. AYAK: Seri üçüncülüklerine artık son vermesi gereken formda safkan (4) KAPTAN AMCA en güvendiğim isim. Little Face ile anneden kardeş olan ve son yarışıyla başarılı bir safkan olabileceğinin sinyalini veren (3) JINGIM benim ikinci güvendiğim isim. Yine son yarışındaki başarılı görüntüsünü piste yansıtabilirse kazanması normal sonuç olacak (6) LİTOR benim için bu ayak için yeterli.

3.AYAK: Daha önce kısa vade 8 kazanmış ve son iki yarışında açık grup 3 koşmuş safkan (1) VICTORY SWORD bence bu grubun üstünde bir safkan. Alternatif tek olabilir. Ancak rakipleri var. (3) ERTUĞRUL, (4) TONY OBELIX, (6) PINK DIAMOND rakipleridir.

4. AYAK: Son yarisinda Baybaskan birinci olurken form tuttuğunu gösterdi bizlere. Ancak o grupta 5 ay aradan sonra 4 yaris goren ve Fly By Me'ye gecildigi yarista artik kazanacak kivama geldigini gördüğüm (2) SANZATUÖmer Kaya idaresinde kazanan at olacaktir. Banko

5.AYAK: Son yarışını dikkate almadığım (7) TESLA’nın daha önce geçtiği Serhuncan, Alevabla gibi isimler daha sonra yarış kazandı. Kaptan Amca ve Tesla birlikte koştular ama bu maiden’da ikiside farklı grupta artık bu iki safkanında ayrı gruplarda maiden’a veda etmesini bekliyorum. Bankomdur.

6. AYAK: Genellikle benzer gruplarda koşan safkanların bir araya geldiği koşuda birbirlerini farklı yarışlarda geçen safkanlar bir arada bulunuyor. (5) FÜLANE, (10) GÜLÜŞÜNGİZİ, (1) ŞEVALABLA, (6) NASİBİN, (3) ECE MELEK eşit şansa sahip olan isimlerdir.

Altılı Kuponu

1.6.2.8.4

4.3.6

1.3.4.6

2

7

5.10.1.6.3

Kupon bedeli 18tl

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Kubi….

Azor Ahai
Üye

sanzatu fly by me ye geçildi yanlışlık olmuş baybaşkanla koşmadılar

kofir kartar
Üye
kofir kartar
kofir kartar
Üye
kofir kartar

aha linkler de onaya düşüyormuş

Azor Ahai
Üye

2 defa atmışsın bide linki yüklenme bu kadar :))

kofir kartar
Üye
kofir kartar

ikinciyi ne oluyor ya diye attım:)

admin
Yönetici

Kurcalamayin bozacaksiniz:)

silivrili
Üye

Adminim Ertan beyin yazısında bana iyi bir şeymi söylemişsin.:)

admin
Yönetici

Sana kotu soz soyl3nir mi silivrili 🙂

silivrili
Üye

Bol şans kubi

silivrili
Üye

Ya Admin şimdi beni bitirdin işte varya
Bak bundan sonra kendim ile ilgili şöyle bir karar aldım.
His evet hissetmek bu oyunda en az teknik bilgi kadar önemli diye düşünüyorum bundan sonraki yazılarımda hislerim ön planda olacak şekilde tuttuğum ve takip listemde olan atları ön planda tutacağım bugün bunun oyun kurgusu için büyük bir avantaj olacağını yine kendimce izlemledim.

admin
Yönetici

Tahminci ayda yılda bir hisseder ama takipçilerine somut veriler eşliğinde tahmin vermelisin. Öbür türlü tahmin değil falcılık olur.

Bombaci
Üye

Silivrili ben bunu hep söyledim. Herkes hissediyor ya da hissettiğini sanıyor. Hisleri yönetmek çok zor. Ben bunu ciddi anlamda araştırdım. Hissetmek meditafif bir hal. Bizler düşüncelerimizi hislerimiz zannediyoruz. Bunu ayırt etmek çok zor. Anlatmak imkansız 🙂 Umarım başarırsın ama üzerine uğraşırsan beni anlayacağına eminim. Hadi buyrun bakalım at yarışı portalını ne hale getirdik 😂😂😂😂

admin
Yönetici

Sakin ol ve o felsefi düşüncelerini yavaşça yere bırak 🙂

Bombaci
Üye

Ahhahahahha. Adminim ben bu işi senden öğrendim. Benim şiarım şudur: “İYİ BİR TAHMİNCİ TEK OLACAK ATI BİLİR” nokta.

admin
Yönetici

İşte budur 🙂

kofir kartar
Üye
kofir kartar

bombacı ama çok doğru bir şey söylüyorsun. mesela çok istediğimiz bir şeyi düşünürken onun olumsuz yanlarını veya gerçekleştiğinde yol açacağı sıkıntıları görmezden geliriz. bir şekilde her şeyin hallolacağına inanıyoruz ama bunu yazıya döktüğümüz zaman o kadar kolay olmuyor yazarken tüm yönüyle ele alınıyor mevzular. o uğruna öleceğimiz şey aslında bizim için çok kötü sonuçlar doğurabilecek bir felaket olabiliyor veyahut hiç istemeyeceğimiz ölsem de yapmam diyeceğimiz şeylerin aslında bizim için faydalı olabileceğini yine yazarken keşfedebiliyoruz. o yüzden bu site belki çok büyük başarı hikayelerine sahne olacak:)

admin
Yönetici

Al mikrofon burada Bombacı, hadi cevap ver 🙂

Bombaci
Üye

Kafir son birşey söyleyeceğim bu konu ile ilgili sonra konuyu kapatiyorum. Hissettiğini düşündüğün anda o his değildir. Bu anlık bir olay. Tıpkı aşık olmak gibi. Aşık olduğunda aşık olduğunu anlamazsın. Aşık olduğunu anladığın anda aşk bitmiştir. Hey gidi gençlik heyyyy:)))) geri gelmiyor be. Dur Gözlüğümü de takayım Ertan in kulakları çınlasın. 😎

taha
Ziyaretçi
taha

Bombacininin sozu dogru iyi tahminci verdigi tekin gelmesiyle on pilandadir bunu bilerek tahmin vermek cok onemli biz kucuk oyuncular icin tesekurler

Estimator
Üye
Estimator

(5) 、、GAZİ EVRENOS 、、 Ankara pistinin olmazsa olmaz nadir atlarından biridir. Yarış hayatına adana pistinde başlayıp daha sonra ankarada devam ederek KV,A3,GR,HANDİKAP,ŞARTLI ne varsa koşup 2 tane KV yarış kazanıp kayıtlara geçmiştir. 2 Sene sonra yeniden Jokey Ömer KAYA ile koşacaktır. Son yarışını 1.23 içinde güzel bir koşu çıkartması beğenimi kazanmıştır.Bugün kendinden yaşça küçük rakiplerinin yanında ben ne harplerden çıktım daha siz ne gördünüz deyip 😉 yarışı kazanacağını düşünüyorum BANKOM dur.

Bombaci
Üye

OoOOoO ben bu yoruma şapka çıkartırım. Bol şanslar

silivrili
Üye

Dün geceki konuya cevaben!
Haklısınız …

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.