Ana Sayfa / Tahminler / 18 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
ankara altili tahminleri

18 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında sonlarda yaptığı müthiş sprintiyle form tuttuğunu belli eden en sevdiği mesafe ve şehirde koşacak olan 5-GAZİ EVRENOS benim bankom.

2.AYAK: Kaç yarıştır takibimde olan orjininin hakkını bir türlü veremeyen ve son startında ağır pistten etkilendiğini düşündüğüm 2-HOVERCRAFT ikinci bankom olacak.

3.AYAK: Son yarışındaki ikinciliği bu gruba yeterli gözüken 3-ERTUĞRUL ilk atım küçük kuponlara tek yazılabilir. Fakat Ertuğrul gelmez ise kazanabilecek at sayısı hayli fazla. Sıralamam şablondadır.

4.AYAK: 7 aylık aradan sonra koştuğu G2 yarışını ölçü almadığım 1-RUBICON ilk atım. Son yarışında güzel bir ikincilik yapan 2-SANZATU, son yarışını kazanırken son 300 de 5. olan ama sonlarda çok sıkı gelen 4-BAYBAŞKAN ve her an ters bir yarış çıkarabilecek kapasiteye sahip 3-YAVUZSEL rakipleridir.

5.AYAK: Zor bir maiden koşu ile karşı karşıyayız ben ilk şansı ilk defa çim piste çıkacak olan Pan River yavrusu 4-DEAD PAN'e veriyorum. Son yarışında kuvvetli ataklarla gelen Akın Sözen'in de bir kez daha bineceği 6-RUN AGAIN ikinci şans verdiğim isim daha sonra ise son ikinciliğiyle 5-GLOSS FOR US, sürekli iyi koşup maidendan bir türlü çıkamayan 7-TESLA, henüz istenilen performansı gösteremese de 12-UNIVERSE, son yarışındaki üçüncülüğü tatminkar 1-ALWAYS CRAZY, bir koşu görüp tecrübe kazanan 8-TRIPLE EYE rakipleridir.

6.AYAK: İlk şansı 10-GÜLÜŞÜNGİZİ'ne veriyorum sürekli iyi koşan isim bugün fotolayabilir. 2-DULOCAN startta fazla takılmaz ise bu uygun grupta birinciliğe kavuşabilir. Son yarışında kazandım derken faullere maruz kalıp öndeki atı atlayamayan 1-ŞEVALABLA, binicisi kısa sprintini sona saklayabilirse 7-YILDIZGÜZELİ, tabela şansı kalmayınca kendi halinde zorlanmadan bir beşincilik yapan 11-IRKIM,son olarak 13-AYNURUM ve 16-AYAKOŞAN'dan bir bomba bekliyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 2

3.AYAK: 3/6.5.1.2.4.8

4.AYAK: 1.2.4.3

5.AYAK: 4.6.5.7.12.1.8

6.AYAK: 10.2.1.7.11.13.16

Herkese bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar başarılar.

ERTANBEY
Üye

Bol şanslar diliyorum commandante güzel tekler başarılı bir gün olsun hepimize..

sincap
Üye
sincap

Herkese bol sanslar, umarim tutariz bugun 🙂

admin
Yönetici

Gazi Evrenos tutanlar sürekli çoğalıyor. 2 atta yok 4 at yazsam eklemem. Yine pişman olmam inş 🙂

Bol şanslar herkese.

sincap
Üye
sincap

Ben bugun 3 atta yazacaktim baktim commandante tek atmis, bende tek atip gectim.
Ikinci ayakta iki at var 2 ve 4 bunlarin disina cikarsa hepsinin geliri var. Yine agir basti diye 2 numarayi tek biraktim. Ertugrulun orda tek korkum 1 numara bakalim hayirlisi artik.

ERTANBEY
Üye

Omer üstünde yok atın çıkacak sanırım gazi evrenos.

Estimator
Üye
Estimator

Commandante ben de geceden banko gazi evrenosu tek yorumladim bahtimiza yaristan cikti 😉

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.