Ana Sayfa / Tahminler / 18 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
ankara altili tahminleri

18 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında sonlarda yaptığı müthiş sprintiyle form tuttuğunu belli eden en sevdiği mesafe ve şehirde koşacak olan 5-GAZİ EVRENOS benim bankom.

2.AYAK: Kaç yarıştır takibimde olan orjininin hakkını bir türlü veremeyen ve son startında ağır pistten etkilendiğini düşündüğüm 2-HOVERCRAFT ikinci bankom olacak.

3.AYAK: Son yarışındaki ikinciliği bu gruba yeterli gözüken 3-ERTUĞRUL ilk atım küçük kuponlara tek yazılabilir. Fakat Ertuğrul gelmez ise kazanabilecek at sayısı hayli fazla. Sıralamam şablondadır.

4.AYAK: 7 aylık aradan sonra koştuğu G2 yarışını ölçü almadığım 1-RUBICON ilk atım. Son yarışında güzel bir ikincilik yapan 2-SANZATU, son yarışını kazanırken son 300 de 5. olan ama sonlarda çok sıkı gelen 4-BAYBAŞKAN ve her an ters bir yarış çıkarabilecek kapasiteye sahip 3-YAVUZSEL rakipleridir.

5.AYAK: Zor bir maiden koşu ile karşı karşıyayız ben ilk şansı ilk defa çim piste çıkacak olan Pan River yavrusu 4-DEAD PAN'e veriyorum. Son yarışında kuvvetli ataklarla gelen Akın Sözen'in de bir kez daha bineceği 6-RUN AGAIN ikinci şans verdiğim isim daha sonra ise son ikinciliğiyle 5-GLOSS FOR US, sürekli iyi koşup maidendan bir türlü çıkamayan 7-TESLA, henüz istenilen performansı gösteremese de 12-UNIVERSE, son yarışındaki üçüncülüğü tatminkar 1-ALWAYS CRAZY, bir koşu görüp tecrübe kazanan 8-TRIPLE EYE rakipleridir.

6.AYAK: İlk şansı 10-GÜLÜŞÜNGİZİ'ne veriyorum sürekli iyi koşan isim bugün fotolayabilir. 2-DULOCAN startta fazla takılmaz ise bu uygun grupta birinciliğe kavuşabilir. Son yarışında kazandım derken faullere maruz kalıp öndeki atı atlayamayan 1-ŞEVALABLA, binicisi kısa sprintini sona saklayabilirse 7-YILDIZGÜZELİ, tabela şansı kalmayınca kendi halinde zorlanmadan bir beşincilik yapan 11-IRKIM,son olarak 13-AYNURUM ve 16-AYAKOŞAN'dan bir bomba bekliyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 2

3.AYAK: 3/6.5.1.2.4.8

4.AYAK: 1.2.4.3

5.AYAK: 4.6.5.7.12.1.8

6.AYAK: 10.2.1.7.11.13.16

Herkese bol şanslar

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

13 yorum

 1. Bombaci

  Bol şanslar başarılar.

 2. Bol şanslar diliyorum commandante güzel tekler başarılı bir gün olsun hepimize..

 3. Herkese bol sanslar, umarim tutariz bugun :)

 4. Gazi Evrenos tutanlar sürekli çoğalıyor. 2 atta yok 4 at yazsam eklemem. Yine pişman olmam inş :)

  Bol şanslar herkese.

  • Ben bugun 3 atta yazacaktim baktim commandante tek atmis, bende tek atip gectim.
   Ikinci ayakta iki at var 2 ve 4 bunlarin disina cikarsa hepsinin geliri var. Yine agir basti diye 2 numarayi tek biraktim. Ertugrulun orda tek korkum 1 numara bakalim hayirlisi artik.

  • Omer üstünde yok atın çıkacak sanırım gazi evrenos.

 5. COMMANDANTE

  Herkese teşekkürler sincap sanada bol şans :)

 6. Commandante ben de geceden banko gazi evrenosu tek yorumladim bahtimiza yaristan cikti ;)

  • COMMANDANTE

   Böyle bir bahtsızlık olabilir mi ya bari koşsaydı da kaybetseydi yok yere 82 lira para kaybettik

  • Yaris 1.24.91 ile bitiyor Ankara gibi uzun duzlugu olan yerde ve inan Commandante bir aksilik olmayip yaristan cikmasaydi gazi evrenos izmir gibi viraji cok keskin yerlerden gelipte 1.23.15 yapan Gazi Evrenos rahatlikla gecermis bunlari.

 7. COMMANDANTE

  Siz bide hovercraftı izleyin allah aşkına bir kamçı bile yemeden yarışı bitirdi ilk yarışı kazanabilir ölçü almayın bu yarışı

  • Hovercraft gecen yil 7. ayda yaris hayatina baslamis sonra 4 ay cekilmis ve bir kac form tutma uzerine bu sene 4.ayda kosturulmus.Muhtemelen bir sorunu var bu atin ve sorunu oldugundan da yaris stilide oturmuyor ve ben derim ki bir dahaki yarisina da bekleme nacizane fikrim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir