17 Temmuz Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 1-HUMA KUŞU favorim.favorinin sikletinden etkilenmesi durumunda 9-FLY ME TO THE MOON devreye girecek ilk isim.7-MAGNIFICA PRESENZA, 5- BATMACI ve 6-IMPASSIONED şans verdiğim diğer safkanlar.

2.AYAK : Ağır sikletine rağmen 4- PASTACI favorim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.Geniş oynayanlar için sıralamam şablonda.

3.AYAK : Eküri destekli 7-LEATHER BAG faovim.2-TUCKER favorinin en yakın takipçisi.8-SAINT TROPEZ, 6- ELASTORM ve 5-BİNBİR GECE şans verdiğim diğer safkanlar.

4.AYAK : Güzel bir form grafiği çizen 2-KÜÇÜK MATRA kazanabilir.3-BLACK KING favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek ilk isim.4-DASKYLEION sonraki ihtimal.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nihat

süper tahminler.hadi bakalım işallah tutar.

nihat

süper tahminler.hadi bakalım işallah tutar…3. ayağa kadar iyi geldi.

özgür

çok iyi tahminlerin bugün inşallah tutturursun ben 3.ayaktan ytattim 8 tekti ufakti kupon hayilisi olsun

admin

Ramazan döktürmüşsün yine. Bol şans

Ramazan Yılmaz

geniş kuponda yanlış ayağa yükledim kısmet

nicomedia

Ramazan bugün çok iyi tahmin yapmışsın ufak kuponun
5 te kalmış baktım tebrik ederim

cansun

çok iyidi yorumlar fakat 3.ayakta bende 8 i tek geçtim bi hata yaptım son anda kupon kabardı diye sildim 5 te kaldık sağlık olsun dicez artık iyide para vermiş :)

NİCOMEDIA

bugünki program çok zordu benim için çok büyük favori olmadığı müddetçe apranti tek yazmak
akıl karı bir iş değil zaten

Ramazan YILMAZ

aynen bende katılıyorum buna aprantilere pek gven olmaz ama bugün benim günümde çok düşük bir mebkayada alırdım ilk üç ayakta ilk atlarım geldi beşinci ayakta 5 numaralı at zaten rakip yazacağım ilk at neyseki daha büyük ikramiyeleri kaçırdığımdan artık bunlar pek fazla etkilemiyor :D

Ramazan Yılmaz

Teşekkürler nicomedia.Cansun şansınız daim olsun başka zamana inşallah

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x