16 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.KOŞU : Kalıldığı ilk koşusunda starttan iyi çıkmasına rağmen çıkıştan hemen sonra önü kapanıp faullere mağruz kalan 6-VARDARHAN tabela dışında kaldı.Galoplarındaki iyi görüntüsüyle sinyalleri veren safkan bugün kulvar avantajı ve etkili binicisiyle maidene veda eden isim olur.

2.KOŞU : İlk startında biraz tereddütlü çıkmasına rağmen sonlardaki düzgün ve etkili aksiyonlarıyla kaliteli bir safkan olduğunu gösteren 3-AMARELISE kazanır.Eşgal bakımındanda farklı görüntüsü olan safkan yakın zamanda grup mücadelelerde göreceğimizden hiç kuşkum yok.

3.KOŞU : Galoplarında ayakları değmeyen 3-GÜNALHAN favorim.6-TASASIZ favorinin en güçlü rakibi.9-GÖL, 2-DELİ ÜNVEREN, 5-KAZIMBABA, 10-MELİSİNKIZI ve 4-IŞIK SÜVARİSİ şans verdiğim diğer safkanlar.

4.KOŞU : Jokey Turnuvasının ilk koşusunda 6-BİNBİR UMUT favorim.3-MY DAUGHTER, 8-SNOWANGO ve 4-FINAL ROAD diğer sıralamam.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.