bursa altili tahminleri

17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SERHAN)

1.AYAK : Bursa pistinde Sinan ÖZEN idaresinde kazanan ve daha sonra şansını İZMİR ve KOCAELİ’dearayan ve bekleneni veremeyen (4)LION MASTER bursa pistinde daha iyi koşacağını inandığım için alternatif banko isimdir 31 gün önce son koşusuna anlam veremediğim (2)SAINT LUCIA en ciddi rakibidir.Daha sonraki düşündüğüm isimler şablonumdadır

2,AYAK: KAIZBERT yavrusu yarış hayatından bu zamana kadar adından çok fazlaca söz ettirdi yorumculara ve bekleneni veremeyen istikrar abidesi tay (1)HACIVAT bugün için rakiplerinin önünde tutuyorum ..Son koşusunda 33,6 ganyan çıkarak ve o ganyanın taya çok olduğunu ve tecrübesizliğini göz önünde bulundurarak (9)GÜVENİLİR BEY isimli tayı rakip olarak görüyorum..Daha sonra (2)BERNOK,(3)KILIÇHAN,(4)PİRSUSLU,(8)FARKATAN isimli tayları rakip olarak kuponlarınıza önermek istiyorum.

3.AYAK : Günün önemli koşularından BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞIkoşusunda İzmir,Ankara ve İstanbulda istenilen zirveye çıkamayan ama bugün için çok farklı koşacağına inandığım son izmir yarışında içeriden dışarıya çıkarak farklı zaman kaybedip yakın ara 5.olan (9)WRITE TO ELLIE ilk öncelikli ismimdir.Daha sonra (2)ÇEKO DAYI,(1)ASLAN KOÇUM,(7)WASAHOF ve kafalarda çimde soru işareti bırakan (3)KING OF ROCK süpriz isim olarak kuponlarda bulunması gerekir.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4.AYAK : Bölünen MAIDEN koşusunun ikincisinde çok fazla yorum yapamayacağım ancak koşuda iki tay gözüme çarptı (5)NEXT ONE ve (3)GIOVINEZZA..Rakipleri şablonumdadır.

5.AYAK : HANDİKAP 17 mücadelede (3)STALLION FALCON’un süratlendirip beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim ve sonlarda Kuvvetli sprinti ile rakiplerini avlamaya çalışacak olan (4)PAN REKA isimli iki atı kuponlara yeterli görüyorum.

6.AYAK: Uzun bir aradan sonra yarış gören ve o koşudada sonlara kadar nefesini kullanıp yarışdan 5,ayrılan kalite kumaş isim (8)THOR bugün için rakiplerinin bir adım önünde duruyor.Son koşusunda yarışını beğendiğim Onur YILDIZ idaresinde koşan ve bugün içinde aynı aprantisi ile yarışa katılacak olan (1)KARAYÜREK tek ciddi rakibidir.

HERKESE BOL ŞANS BOL KAZANÇ DİLİYORUM

ALTILI GANYAN ŞABLONUM ( BURSA )

1.AYAK: 4 // 2 //// 5,6
2.AYAK: 1,9 // 2,3,4,8
3.AYAK: 9,2,1,7,3
4.AYAK: 5,3 // 1,4,7
5.AYAK: 3,4
6.AYAK: 8,1

4,80 TL / ŞABLONDAKİ TÜM ATLARLA 144 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: serhan34

Avatar
1987 DOĞUMLU 14 SENEDEN BERİ AT YARIŞINA MERAK SALMIŞ BİR YARIŞSEVERİM KÜÇÜK MİKTARLARLA'DA OLSA BÜYÜK İKRAMİYELER KAZANDIM VE KAYBETTİM..KÜÇÜK BÜTÇELEREDE BULUNABİLECEĞİNİ DÜŞÜNEREK BANKOTAHMİNLER AİLESİNE KATILDIM..SİZLERE YARDIMCI OLABİLİRSEM NE MUTLU BANA.
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Serhan yeni yazarımızdır.

Bol şanslar dilerim.

Javenw

Hayırlı olsun bende yeni katıldım aileye bol kazançlar herkese.

Ramazan Yılmaz

Hoşgeldiniz Serhan bey bol şanslar dilerim

İbrahim

Serhan bey hoşgeldiniz
Sizden
ricam lütfn teksiz altılı
yapmayın

Mindlessrookie

Yaklaşık olarak 19 yıldır altılı ganyan oyunu oynayan biriyim burada yorumları tahminleri her zaman okurdum ama yeni üye oldum herkese şimdiden boş şanslı ve kazançlı günler dilerim bugün için şöle yprumlara ve tahminlere baktım 1 ci ayakta es geçilen bi at olduğunu farkettim ve belirtmek istedim 6 numaralı tınas fırtınasını es geçmeyin derim

admin

Hoş geldiniz, yorumlarınızı her zaman bekliyoruz.

admin

İyi yakalamışsın ama 2. ile yetindi. Tebrikler yinede.

Mindlessrookie

Bende bugün için bi tahmin oluşturmak istiyorum
6 tek
8 tek
2.3.6.7.9
1.4.7.5.3
2.3.4.6.8.9
1.2.3.4.5.6.7.8.9

Scarface.01

bol şanslarrr

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x