PERSHING Başbakanlık Koşusuna Kayıt Oldu 23 Temmuz 2017 Pazar

Türk yarışçılığının önemli koşularından ve bu sene 66. kez düzenlenecek olan (G1) Başbakanlık Koşusu için 3+ yaşlı 8 İngiliz safkanı kayıt yaptırdı.

Büyük bir çekişme ve heyecana sahne olması beklenen koşuda, son yılların başarılı ve yarışseverlerin gönlünde taht kurmuş birbirinden değerli safkanları birincilik mücadelesi verecekler. Bu önemli koşu 23 Temmuz Pazar günü Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşecek.

Persing’de bu koşuya kayıt yaptıran isimlerden oldu.

Çim pistte 2000 metre mesafede koşulacak Başbakanlık Kupası Koşusu’nun bu yılki birincilik ikramiyesi, 550.000 TL olarak belirlendi.

BLAZE TO WIN LEVENT N. GELGİN 60,5
FLY BY ME BARIŞ KAYA 60,5
OĞLUM BERAT BÜLENT DOĞAN 60,5
PERFECT WARRIOR DENİZ KURTEL 60,5
ABBAS YOLCU OĞUZ YALÇIN 60
VICTORY IS OURS YILDIRIM GELGİN 60
IMPULSIVE FEDAİ KAHRAMAN 60
PERSHING KAMİL KAHYAOĞLU 54

Pazar programının diğer önemli koşusu olan (G1/DHÖ) Niğbolu Koşusu, 4 yaşlı Arap atlarının katılımıyla, çim pistte 2400 metre mesafede gerçekleşecek. 350.000 TL birincilik ikramiyeli koşuya; Ağapersen, Alptuğhan, Altıncı His, Altunsaray, Benyoğum, Ertemiz, Gürsu, Madrabaz, Saadın Gücü, Transit ve Storm Girl isimli 11 safkan kayıt yaptırdı.

Aynı gün gerçekleşecek (A3) KKTC Koşusu’na ise Big Brown, Duke Of Kent, Golden Tower, Mister Strong, My Dear Son, Oradinario, Son of a Legend, Zealous Line ve Lucky Moment isimli safkanların kaydı yapıldı.

115.000 TL birincilik ikramiyeli KKTC Koşusu, kum (sentetik) pistte, 3+ yaşlı safkan İngiliz atlarının katılımıyla, 1200 metre mesafede düzenlenecek.

Koşuların jokey deklareleri ise 21 Temmuz 2017 tarihinde yapılacak.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.