17 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Aramıza katılan arkadaşlara yenileri eklenmiş. Öncelikle onlara hoş geldiniz diyerek başarılar diliyorum.

Sürpriz konumda olacağını düşündüğüm bir attan oldukça umutluyum. Tabii bu işin garantisi yok. O nedenle her zaman söylüyorum önceliğiniz kendi tuttuğunuz atlar olsun.

3. KOŞU: Altılı zor bir koşuyla başlıyor. İlk ayağa yüklenmeyi sevmediğimden 4 atla risk alıyorum.

4. KOŞU: Kaba kum yarışları tatminkar olan (8) FARKATAN, tek yarış için Bursa’ya giden Ayhan Kurşun’la favorim. İstikrarlı koşan (1) HACIVAT, mesafenin uzamasını iyi değerlendirebilecek (7) BOZDENİZ ve (2) BERNOK yazıyorum.

5. KOŞU: İlk kez Bursa’da koşacak olsa da daha iyi gruplarda mücadele eden (6) UTKUNBABA’yı  kuponu büyütmeme adına tek bırakıyorum.

6. KOŞU: İlk kez koşacak olan (7) TÜRÜTHAN dikkat çekici bir orjine sahip. Çok dışarıdan dolandığı ilk yarışı olumlu (1) BURAKŞAH ve (4) GOMEZ yazacağım diğer isimler.

7. KOŞU: (Formunu bulduysa kısa gelebilecek mesafeye rağmen) diyerek son yarışında şans verdiğim (6) HUBBLE fena koşmadı. Verdiği olumlu sinyal ve mesafenin uzamasıyla süratli gidecek yarışta sonlarda gelip kazanmasını umuyorum.

8. KOŞU: Son ayağa kadar sermayeli geldim, riske girmiyorum hepsi diyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 4,1,2,6
2.AYAK: 8,1,7,2
3.AYAK: 6
4.AYAK: 7,(1,8),4
5.AYAK: 6
6.AYAK: 1,8,3,(9,10),6,5,4,7,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Javenw

Ayakları düz bassın.

Umutcenk

Nacizane bursa yorumum;
1.ayak-Kaba Kumda daha iyi koşacak izlenimi veren 9 ( ASTA ), sonu kuvvetli olacak 4 (LİON MASTER),temposunu iyi ayarlarsam 2 (SANTA LUCIA)
2.ayak-Bir önceki yarısını baz alarak o grupla bu grubu kiyaslayamadigim ve artık kazanması gereken 1 (HACIVAT)BANKO…
3.ayak-son yarısında gideceği yere bir türlü karar veremeyen 9(WRİTE TO ELLIE),kalitesi malum formda jokeyiyle 6 (UTKUNBABA)
4.ayak-yarış hayatına başarılı bir ikincilikle başlayan 1 (BURAKSAH),Bu mesafede anne ve baba hattindan çok kosmasi gereken 7 (TURUTHAN),yine ilk yarısı tatminkar 4 (GOMEZ) ve iyi bir orjin 5 (NEXT ONE)

5.Ayak-Zorlu bir handikabi yarışta 9 (GOLCUKLU),sonu kuvvetli 8(WİNTER GALOP),4 (PAN REKA),sona sermayeli gelirse 3 (STALLION FALCON),ve kalitesi malum 1 (DEMİR TUTUN)

6.ayak-Sorunlarından arindirilan ve bir yarış gören 8 (THOR),cimi iyi ve M.Kaya’nin kendi ati5 (ŞAHİN TEPESI),ekuri destekli kaizbert yavrusu 9 (FAUSTINO),kalitesi malum 1 (KARAYUREK)

9-4-2
1 HACİVAT
9-6
1-7-4-5
9-8-4-3-1
8-5-9-1
Tüm dostlara bol şanslar yazdığınız gibi gelsin ,ganyani bol olsun:)

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x