Ana Sayfa / Tahminler / 17 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )
istanbul altili tahminleri bycreed

17 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

4. Ayakta çıkan hosli yerine 5. Ayakta impulsive eklenmiştir.

Günün 1. Ayağında Rakiplerine oranla gruptan daha iyi gördüğüm (6) LADYLUX ve (2) ALLSHANTI gruptan farklı görüntü veriyorlar. Özellikle LADYLUX uzun süredir bekleneni veremiyor lakin son idman çalışmalarında ve 2 yarış öncesinde yeşil ışık yakan safkanın sürpriz yapma ihtimalini yüksek görüyorum. Safkan daha sert gruplarda başarılı olmuş bir isim. Bu iki safkanı ön planda görsem de (5) KEPEZ STORM ve (3) KATSUYA ihmal etmeyiniz.

Günün 2. Ayağında ÖZDEMİR ATMAN koşusu sanırım nefesleri kesecek gibi duruyor. Tam olarak gidişatını kestiremediğim koşuda ağırlıklı favorim (8) BOMBON. Son yarışında canlı izlediğim safkan o gün içerisinde geçildiği rakibi KAİNAT’a uzak atacak kadar iyi koşmuştu. Lakin aralarda çok sıkışan safkan bariyerden yol bulamayınca çok geriledi. Jokeyi safkanı dış kulvara aldıktan sonra tekrarladığı teşvikleriyle çok yakın ara yarışı kaybetti. Bugün gördüğüm kadarıyla jokeyden yana şanssız olmamak adına Karataş’ı tercihlemişler. Bugün kazanmaması için tek neden (3) FOULITA safkan çimde üstün performansıyla dikkat çekiyor son yarışında ki anlamsız koşusuna bende anlam veremedim. Bu iki safkan fotoyu birlikte geçecektir lakin dediğim gibi favorim Mİ BOMBON.

Günün 5. Ayağında ise cimde istenileni vermese de kumda çok iyi koşacağına inandığım (1) ABBAS YOLCU son yarışından bir önce ki yarışında Ö.YILDIRIM idaresinde koştu. O yarış mükemmel bir performans gösteren safkan gerçekten samimi söylüyorum Özcanın fazla özgüveninden kaybetti. Son yarışında ise GAZİ koşan safkan kendisini hiç tanımayan yabancı jokeyine rağmen güzel bir 6. lık elde etti. Bugün süratli gidecek olan koşuda ön grupta yerini almasını beklediğim safkanın kazanma ihtimali yüksek. Tek rakibinin son yarışında formda bulduğum (4) EUPRHATES olmasını bekliyorum

Günün 6. Ayağında altılının son ayağında ise heyecan aramaya gerek yok diyorum günün en güvenilir ismi (2) ALPTUĞHAN maşallah ayakları düz bassın çok diri ve karakterli bir safkan. 2 yarışta 75 handikap topladı bile. Ben daha üst gruplara göz dikeceğini düşündüğüm safkanın uzayan mesafede çok çok daha iyi koşacağını düşünüyorum bol şanslar.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 6,2,5,3

2. Ayak : 3,8

3. Ayak : 5,6,8,2

4. Ayak : 1,3

5. Ayak : 1,4,5

6. Ayak : 2 TEK

ŞABLON TUTARI : 11,52 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Bol şanslar.

ezel21
Ziyaretçi
ezel21

6 ayak 2 banko

ERTANBEY
Üye

Efsane geri döndü.Hoşgeldin by creed bol şanslar diliyorum güzel şablon olmuş. Başarılar..

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar Bycreed başarılar

Azor Ahai
Üye

7li ganyan oynayın çok net selim kaya halis karataş yarışları var . favoriye dönük koşular by creed in yazdıklarına okeyim sadece ilk ayak hepsi gelebilir diyorum ve 3,ayak 3.ERTEMİZ 4.ayak kg farkından dolayı 5.CHICAGO eklenebilir kupona herkese bol şans

Aksacli
Üye
Aksacli

Sheva, 7 li ganyan tahminlerini yazarmısın …Lütfen..

admin
Yönetici

Hoş geldin Creed

Herkese Bol şanslar

elektrik
Üye
elektrik

5-H-6-H-8-6 3.24 tl

murat
Üye
murat

Bol şanşlar by creed benim bugun son ayakta tuttugum bi at var 7numara fecir sizce geliri varmı bu atın 2numaraya rakip olabilirmi

Bombaci
Üye

Herkese selamlar bol şanslar dilerim.
….
1.ayak: Selamlar herkese ilk ayak kalabalık geçmeyi düşünenler için suprizde önereceğim safkan (6) numaralı LADYLUX tür. Toparlanma yolunda ki safkanı bu yarışla birlikte takip etmekte fayda var. Onun haricinde normal geçmesini beklediğim yarışta 3 safkanın söz sahibi olacağını düşünüyorum. Bunlar  (5) KEPEZ STORM, (2) ALLSHANTI, (3) KATSUYA. 
….
2.ayak: Benim gibi Selim fobisi olmayan ve bu tarz jokey takıntıları olmayanlar için (3) numaralı FOULİTA yi BANKO olarak önerebilirim. Ben yanına daha öncede bahsettiğim (8) Mİ BOMBON ve son yarışlarına anlam veremediğim ancak hiç olmadık yerde ters bir yarış çıkarabilme ihtimali yüksek olan (10) WARRIOR GIRL yazacağım.
….
3.ayak: Ahmet Çeliğin bineceği  (6) numaralı RACİ için dedikodu kazanı kaynıyor. Sonraki ihtimallerim (2) AKSAKAL, (3) ERTEMİZ, (5) ONDEREFE dir.
……
4.ayak: Ben yarışın iki safkan arasında geçmesini bekliyorum (1) PAYİTAHT VE (3) CİHANIM. 
……
5.ayak: Bir çok kalite safkanın mücadelesinde ayrılan safkanlarda olsa supriz aramak niyetindeyim. HEPSİ. 
…..
6.ayak: Bu nasıl bir baskıdır? Nasıl bir hırstır? anlamak mümkün değil. Bırak be kardeşim gerçekten ENGİN YALÇIN gibi bir pilotun bile bu işe bırakmasına şaşırmamak lazım. Herkesin üzerinde bir Karataş baskısı var. Üst üste iki defa Ahmet Çelik’e kazanan safkanın burada geçireceğine inanmıyorum. Bu defa gireceğiz bakalım.  Karataş la  (2) numaralı ALPTUGHAN BANKOM dur.
….
ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1.AYAK: 5-2-3-6
2.AYAK: 3////-8-10
3.AYAK: 6////-2-3-5
4.AYAK: 1-3
5.AYAK: HEPSİ
6.AYAK: 2 TEK

Stefano
Üye
Stefano

Herkese Bol şanslar

devir34
Üye
devir34

2,3,4,7
3,5,8,10
2,3,6
1,5
4
1,2,3
Herkese bol şanslar

Mine
Üye
Mine

Slm ilk ayaga 4 numarayı yazın bence okadar atta

Bombaci
Üye

Pencereyi kapatayım bari haklısınız:)

Mine
Üye
Mine

Baksana 9 gelince tamam dedim :) 3 te kaldi :) salamisi yakınca:)

Mine
Üye
Mine

9 gelince tamam dedimı:) 3 te kaldi

Bombaci
Üye

😂😂😂 şans işte. Bugünkü oyunun nasıl?

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

2.5.9
6.3.8
hepsi
3.4
8
2

Stefano
Üye
Stefano

Yarıştan önce konuşulan abbas yolcunun geleceğiydi,inanmamıştım çünkü bu klasmanın atı değil ama demekki önemli olan atın nasıl yemlendiğiymiş.başka açıklaması yok

My gold
Ziyaretçi
My gold

Arkadaşlar neredesiniz İzmir için yorumlar var mı

ERKAN
Üye
ERKAN

İzmire fikri olan varmı bombacı admin :) bugün izmir çok para verecek gibi geliyor

bahadir
Ziyaretçi
bahadir

Geldikte son ayak ta yatik

Mine
Üye
Mine

Bol şans

Mine
Üye
Mine

Tek kazanc :)

Yazar: Bycreed

Bycreed