kocaeli altili tahminleri bombaci

18 TEMMUZ 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese programa baktığım zaman her ayakta tek olur dediğim safkan var. O yüzden muhtamelen altılı iyi para verecek:). Buna sinir oluyorum. Bakalim doğru tercihler yapabilecek miyim?. Bu anlamda yarın AGF ye ve bülten puanlarına ters bir şablon çıkacaktır. Maalesef bülten alamadığım için herhangi bir puan, yorum ve galop göremedim. Yapmış oldukları yarışlara, derecelere ve form durumlarına istinaden Kocaeli altılı tahminim şu şekilde oluştu. Şimdiden tüm dostlara bol şanslar.

1.AYAK: Her yarışında biraz daha üzerine koyuyor. Son derece formda. Bence bu yarışta gelemez ise %100 pilot hatasından kaynaklanacaktır. Bu yarış 4 safkan arasında geçecek gibi duruyor bunlar sırası ile (1) KIZIM ESRA, (4) GAZEVAN, (2) RİO KARNAVALI, (3) KIZIM İDİL. Eğer bu dört safkanın dışına çıkar ise ne olur bilmiyorum. Süpriz aramak istiyorsak galiba bu yarış için ismini beğendiğimiz safkanı yazmalıyız:). Yine çenem düştü benim teki unuttum. İlk ayaktan risk alacağım. (1) numaralı KIZIM ESRA BANKOMDUR.

Sıralamam: 1-4-2-3

2.AYAK: Burada yine safkanlara baktığım zaman tek olur dediğim safkan (5) ÇALIK. Ancak üst üste iki ayak tek atmayı kalbim kaldıramayacak gibi duruyor. O anlamda bu kadar heyecan yeter diyor ve mesafesinde olmasa da bir aylık aranın verdiği dinçlikle (8) ZORLU AT, yine son yarışlarında kafa burun girdiği (2) SAHDEMIR ve ters bir yarış çıkarma ihtimali olan  (3) EFEKAN tuttuğum safkanlar. 

Siralamam: 5-2-3-8

3.AYAK: Bu ifadeyi bir yerde kullanacağım hiç aklıma gelmezdi. Ancak kullanacağım:)) Kuvvetle muhtemeldir ki bu ayak ya tamam ya devam ayağı olacak. Kalite ve üstün safkanlar var. Onları da zaten sıralamam da belirteceğim. Son iki yarışına biraz açıklık getirelim. Ancak hemen belirtmeliyim ki bu yarışta kafa burun girerse bir sonraki yarışında uzak ara AGF çıkar o yüzden riski bu yarışta almak zorundayım. Girmez pek görünmez ise zaten sorun yok bir sonra ki yarışında yine tekim olacak. 2 yarış önce Ankara da A3 yarış koştu KİNOWA, YILDIZHAN STAR arkasında üçüncü oldu takibe girmeye hak kazandi. Hal böyle olunca son yarışında -ki BADARBUNGA ile koşuyordu- kullandığım ifade şu oldu : ” Her ne kadar zor olsada kumaşının farklı olduğuna inandığım safkana şans verecegim demiştim. Önce takip, sonra şans vermek eeee artık yeter benim için sıra tek atmaya geldi. Aynı ifademi tekrar ediyor ve bu safkan farklı olacak diyorum çok risklide olsa (4) numaralı SCHOOL DANCER BANKOMDUR.

Sıralamam: 4-3-1-2

4.AYAK: Burası tamamen benim tercihim le ilgili. Çünkü muhtamelen (2) KİNG KAISER karşımıza günün teki olarak çıkacaktır. Dileğen elbette tek atabilir. Benim burada ki safkanım (1) BALYECİ SALİH.  :) inanılmaz bir isim;))) ilk koştuğu koşuda ismini duymuştum. Yanlış hatirlamiyorsam AGF de yüzde 4 veya 5 ile direk sonuncu safkandı. Ona rağmen SİNKIZI nın yanında vermiştim. Hiç beni yanıltmadı çokta güzel koştu. Formunu ilerletdiğini düşünüyorum. Zaten safkandan beklenti olduğu ve ismini ne derece doğru duyduğumu hemen bir sonra ki Şartlı-4 yarış koşması ile anladım. Tabi ki son derece zorlu gruba gücü yetmedi. Şimdi maiden koşacak olan safkanın yarışa gideceğine eminim. Büyük favoriyi geçerse çıktığı gibi BALYECİ geçer diyorum. Yeter ki son düzlüğe lider ve yeterli avansla dönsün.

Sıralamam: 2-1

5.AYAK: Bence son kazandığı yarışla kendisini ispat etti. Ancak bu yarışta siklet farkı açılıyor. Herşeye rağmen tek olur dediğim safkan (3) numaralı WİND RUNNER dır. Buraya kadar avansla geldiğim için bu yarışta yanına at yazacağım. Bunlar (8) BEAUGAZON, (5) BLUE POWER ilk iki tercihim olacak ve yanına bence bu yarışta orjin olarak uzun mesafenin kralı ve bu yarışta agf de hiç görüneceğine inanmadığım supriz safkanım  (1) numaralı HERO ADMİRAL olacak. Bu safkana dikkat !!!

Sıralamam: 3-8-5-1

6.AYAK: Sıralamam şablonda olacak. Ancak yine söyleyeyim görür görmez tek olur dediğim biri gelmezse diğeri gelir dediğim ekürilerdi (3) ve (5)

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1 TEK

2.AYAK: 5-2-3-8

3.AYAK: 4 TEK

4.AYAK: 2-1

5.AYAK: 3-8-5-1

6.AYAK: 5-2-1-4-10

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
42 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERKAN

Bol şanslar dostum..izmirde bomba beni çok pis patlattı :((

Mine

Güzel oyunmuş tbr :)benim tek kazancim

Bankocu17

Arkadaşlar herkese selam, emekçi ustalara saygılar, benim altilim 1*3/1*2*3*4*5*8*9/1*3*5*7/2/2*3*5/1 10,08 tl herkese bolsans nasipse olur.

admin

Bol şanslar Bombacı

Barışçı

bol şans bombacı

osmanbey01

Dun izmirde 3 lu ganyana yazik oldu. Hisman a cok guvendim :(((((

BAY UZMAN

koca elide 3 bankolu bir gün umarım üçüde gelir
1.ayak 1.2.3.4
2.ayak3.2.51.4.8.9.7
3.ayak istanbulda kv7 justvin.. bursada gurup a3. kinowa..arkasına koşup kocaelide kv7 de ınvıncıble sonu geçmiş
bursa a3 gurupta forever herearkasına girerken.my royal sun u geçmiş..ankarada a3 gurupta tatvan kızılca forever here ile koşmuş..izmirde yıldızhan starbavi reş yılmazhanla koşmuş..istanbulda dayım benim radyocu gibi klas isimlerin arkasınagelmiş.kocaelinde kv 7 kazanmış..bir ismi banko atacagım bu isim 3 NUMARA HARPUTLU
4.ayak 2 numara kıng raiser bu defa durmazzz bankomdur
5.ayak 4 .1.3.2.5.7.6.9.8
6.ayak4 numara kaptan tor bankomdur
bol şanslar

Azor Ahai

invıncıble son u geçmiş olamaz bakmadım şuan kimi geçti diye ama bi hata vardır eminim :)

admin

INVINCIBLE LION olacak. INVINCIBLE SON ile 3 yaşındaki atın ne işi var :)

BAY UZMAN

invicible lion

Caner

Ne kadar tutuyor bu altılı parası bay uzman

BAY UZMAN

17 lira tutuyor

BAY UZMAN

1.ayak 1.2.3.
2.ayak 1.2.3.5
3.ayak3
4.ayak 2
5.ayak3
6.ayak4
72 kuruş

taha

Slm sizleri gormeyince bir yanim eksik oluyor sanki sizin tahminlerinize o kadar inami

Barışçı

Kocaeli’de az atlı vasat bir program var bugün. Bugün ya misliye gideceğiz ya da programı cazip hale getirmeye çalışacağız. Herkese bol kazançlı bir gün dilerim.
1.Ayak: Son dönemdeki formuyla KIZIMESRA(1) favori olmayı hakediyor ancak benim öne çıkaracağım isim RİO KARNAVALI(2). Son çim yarışlarını dikkate almadığım safkan iyi hazırlıklarla çok sevdiği piste çıkacak. GAZEVAN(4) da formunu bulduğunu son koşularıyla gösteriyor, üstelik rakiplerine göre 5 kilo avantajı da var ihmale gelmez.
2.Ayak: Son iki koşusunda ki performansıyla ÇALIK(5) misli kuponlar için tek önerim. Rakip olarak önereceğim isimler: ŞAHDEMİR(2), EDEBEY(1), EFEKAN(3), ZORLUAT(8) ve KÖSENİM(9).
3.Ayak: Bu koşuda üç safkanı ayırımsız olarak öneriyorum: BÜYÜK AJIBA(2), SCHOOL DANCER(4) ve HARPUTLU(3). BAILAMOS(1) ağır kilosuna rağmen iyi formuyla geniş şablonlar için değerlendirilebilir.
4.Ayak: Üzerine de Özcan Yıldırım’ı almış artık maidendan çıkar, KING KAISER(2) bankom.
5.Ayak: Bu mesafeyi iyi koşan safkanlar var bu koşuda. Benim favorim BLUE POWER(5). Üst üste dördüncü birinciliğini almak steyecek WIND RUNNER(3) en sert rakibi olur. MADEMOISELLE(2) Kocaeli’de bu mesafeyi 3 defa koşup ikisini kazanmış birinde de ikinci olmuş. Böyle bir istatistikle yazmasak olmaz. Ciddi kilo avantajına sahip BEAUGAZON(8)’a dikkat derim.
6.Ayak: Misli kuponlar ekürileri tek atabilir. Benim rakip olarak önereceğim tek isim KESKİNNAZ(1).
Altılı Şablonum
1.ayak:2,1,4
2.ayak:5//2,1,3,8,9
3.ayak:2,4,3//1
4.ayak:2 tek
5.ayak:5,3,2,8
6.ayak:5//1
Misli Kuponum
1.ayak:2,1,4
2.ayak:5 tek
3.ayak:2,4,3
4.ayak:2 tek
5.ayak:5,3,2,8
6.ayak:5 tek
Herkese bol şans…

Azor Ahai

Bugün burda toplanmışken kendi tahminlerimide yazayım KING KAISER günün kalesi olduğu için biraz daha cazip hale getirmek için yıktım rakip olarak önerdiğim safkan bence favoriyi geçebilecek tek isim utandırmaz inş beni 4. MİHMANDAR
şablon:
2-1-3-4-5-9-8
2-5-1-7-8
2-3-1-4
4-2
5
1-10-5-4

tuttuğum tüm atlar bunlar sırası ile kocaeline 30 liradan fazla kupon yapmadıgım için son dk elemesi yaparak birkaç isim kupon dışında kalacak ama en azından çıkarmadan önceki sıralamı yazayım belki faydası olur herkese bol şanslar.

COMMANDANTE

Bol şanslar bombacı başarılar ben de Kocaeli kumunu seviyor diye PETERSBURG tek oynadım geri kalan yerleri indirdim :)

Azor Ahai

arda bende baktım teki o ayakta bulduğum için diğer atlara ama sanki iyilişmedi gibi geldi bana at daha 4 yaşında çok iyi başlamıştı ama sonraki arızalarından dolayı her sene sahip değiştirdi şuan 3.sahibi ve daha 13 koşu koşabildi gelmez demiyorum ama ben sıkıntılı at sevemedim bi türlü heleki ingiliz olursa :)

COMMANDANTE

Haklısın sheva da böyle atları agf de gerilerde görünce dayanamıyorum :))

admin

1.Ayak : 1,2,4
2.Ayak : 5 – ÇALIK
3.Ayak : 1 – BAILAMOS
4.Ayak : 1,2,4
5.Ayak : 2,3,6
6.Ayak : 1,2,4,5,10

Herkese bol şans

cupree

Kocaelinde herkese bol şans. Tüm dostların dediği gibi sıkıcı bir program var…
1.Ayak: İzmir pist çalışmaları ve kocaeli koşularındaki derecelerine baktığımızda (2) RİO KARNAVALI günün ganyanı olur…
sıralamam…. 2 TEK

2.Ayak: Yamak koşusu olması nedeniyle sıkıntılı bir ayak.. (1) EDEBEY ilk atım, (5) ÇALIK ve sonrasında dişi olmasına rağmen kendisini tanıyan aprantisiyle (9)KÖSENİM
sıralamam….1-5/9

3.Ayak: Daha önceden bu pist ve mesafede rakibini 4 kg. farla geçmiş olan (1) BAİLAMOS ilk atım, şimdi Ö.Yıldırım tercihiyle (3) HARPUTLU, önde yeterli avansı alırsa (2) BÜYÜK AJİBA çıktığı gibi bitirebilir ve M.Kaya ile çooook farklı koşan (4) SCHOOL DANCER
sıralamam… 1-3-2-4

4.Ayak: Bombacı kardeşime (1)BALYECİ SALİH için sonuna kadar katılıyorum. (2) KİNG KAİSER Özcanla bitirebilir.
sıralamam… 1-2

5.Ayak: Bu mesafe de şu at ayrılır diyemedim.. Bir grup yarışı forse edecek avans alan bitirebilir. Arkadan sprinter atlardan biride gelebilir. tüm atların tüm uzun mesafe koşularını tek tek seyrettim, ayıramadım. HEPSİ diyorum…
sıralamam… 3-2-6-8-6-7-5-4-1-9

6.Ayak: Bu pistteki 1.24 derecesiyle ve M.Kaya ile (5) KOLAÇAN geçilmez….
sıralamam…. (5) TEK

ALTILIM

2 TEK
1-5-9
1-3-2-4
1-2
3-2-6-8-6-7-5-4-1-9
5 TEK
BOL ŞANS

yaki

4. ayaktaki YILDIRIMKIZ (5) bir NATIVE KHAN yavrusu , son koşusunda KING KAISERi ÇOK KOLAY GEÇEN HARDY KHAN da öyle üstelik YILDIRIMKIZ VE HARDY KHAN’IN ANTRENÖRÜ AYNI KİŞİ E.ÇUKURKAŞ !!
KING KAISERE selim kaya binseydi YILDIRIMKIZı tek atardım , Özcan gelmiş binmiş yazmadan olmaz

Mine

Bol şans

KaraKhal

Herkese merhaba,hadi yine iyisiniz köftehorlar bugün size biraz para kazandırmaya geldim :P

1.ayak: 4 Gazevan

2.ayak: 3,5,6,8,2

3.ayak: 3 Harputlu

4.ayak: Hepsi

5.ayak: Hepsi

6.ayak: 10,5,4,2,1

Herkese bol şans… :)

ERTANBEY

Herkese bol şanslar diliyorum arkadaşlar.
Kocaeli Altılım :
1.AYAK : Yakaladığı iyi formu ve uygun kilosunu iyi değerlendirmesi gerektiğini düşündüğüm (4)GAZEVAN bugünkü program içerisinde en güvendiğim isim olarak bankom olacaktır
2.AYAK : 3.2.5.8
3.AYAK : TOYGAR bugün çok iyi koşmasını beklediğim takibimde olan safkan. Alternatif tek olabilir.. Sıralamam 7.3.4.1.2
4.AYAK : 2.4.5
5.AYAK : 6.8.7.5
6.AYAK : 3.2.4.1
Herkese bol şanslar dilerim…

devir34

Herkedr bol sanslar
2,4
2,5,8
1,2,3,4,7
3
6,9
1,2
Tutar 7,20

yaki

Tebrikler BOMBACI — BALYECİ SALİH yarışını izlerken yazdıklarınız geldi gözümün önüne
” Büyük favoriyi geçerse çıktığı gibi BALYECİ geçer diyorum. Yeter ki son düzlüğe lider ve yeterli avansla dönsün.”

COMMANDANTE

Dayan PETERSBURG :)

ERTANBEY

Bombacı şansızlığını kır artık sende benim gibisin her atı yazıp kurgu da hata yapıyoruz :)

ERKAN

Paydos :) adanaya gecelim artık

Azor Ahai

Balyeci salihten dolayı 1000lik senindi bombacı :(

Azor Ahai

:(

COMMANDANTE

5 de kaldım :(

42
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x