Ana Sayfa / Tahminler / 16 Temmuz 2016 Cumartesi Ankara At Yarışları Genel Paylaşım
ankara altili tahminleri

16 Temmuz 2016 Cumartesi Ankara At Yarışları Genel Paylaşım

Dün geceki yaşanan olayların bitmesi üzerine bugün altılı ganyan yapılacakmış. Haliyle tahmin olmadı ama görüşlerini paylaşmak isteyenler bu sayfayı kullanabilir.

Dünkü yarış haberleri haberleri:

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda, 15 Temmuz Cuma gününün en önemli koşusu olma özelliğine sahip Preveze Koşusu (Açık-A3), programın 5. mücadelesi olarak saat 16.30'da gerçekleşti. 3 yaşlı İngilizlerin bu önemli randevusunu V. İbrahim Aracı’nın KREACHER (Dehere - Aces Dancing / Big Shuffle) isimli tayı, jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazanmayı başardı

Veliefendi'de Pazar heyecanı

17 Temmuz Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu, bir kez daha harika bir yarış gününe ev sahipliği yapacak. 9 koşulu yarış programında başta Eski Başkanlarımızdan Özdemir Atman Koşusu (G3) olmak üzere, Beyoğlu Koşusu (G1), Hüsamettin Tamer Koşusu (KV-8), M. Kaya Erkkul Koşusu (KV-8), Hilmi Erakman Koşusu (KV-6) ve Kemal Ararat Koşusu (KV-6) kupaları bu özel günde Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenecek yarışlarla sahiplerine kavuşacak.

ÖZDEMİR ATMAN KOŞUSU (G3/TR/D) SAAT : 16.00

Kulübümüzde, (1967- 1968) ve (1987-1990) yıllarında Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış olan ve Türkiye Jokey Kulübü’nün kuruluşunda oldukça önemli bir yere sahip merhum Özdemir Atman adına düzenlenecek olan Koşu (G3/TR/D), programın 5. mücadelesi olarak saat 16.00'da başlayacak. 126.000 TL birincilik ikramiyeli, 2016 yılı Özdemir Atman Koşusu, çim pistte 2100 metre mesafede 3 Yaşlı dişi İngiliz taylarının katılımıyla gerçekleşecek. Bu önemli koşuya, BÖRTE, BROWN SUGAR, FOULITA, GOLDEN OK, İPSİZ KIZ, KAİNAT, LIFETIME, Mİ BOMBON, SILENT CAT ve WARRIOR GIRL isimli kısraklar katılacak.

Serseri kazandı

13 Temmuz Çarşamba gecesi, İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen 3 yaşlı İngiliz taylarının önemli mücadelelerinden olan Kocatepe Koşusu’nu (Açık – G3); S. Bülent Karabağlı'nın SERSERİ (Bushranger – Aurora Lights /Fantastic Light) isimli tayı, jokeyi Ömer Kaya ile kazanmayı başardı.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
ERKAN
Üye
ERKAN

Kimse yık galiba

ERKAN
Üye
ERKAN

Admin senin tahminini alsak bari 🙂

serinkan
Üye
serinkan

son ayak hunkar ılk ayak 1-5 yapıp sekıllendiricem kuponu..nasıl sizce

levent
Ziyaretçi
levent

4 ayak 5 .5ayak 12 son ayak 8

Ugurbey
Ziyaretçi
Ugurbey

Kafa 7 tek

Bycreed
Üye

Merhabalar ; ÖZDEMİR ATMAN koşusu sanırım nefesleri kesecek gibi duruyor. Tam olarak gidişatını kestiremediğim koşuda ağırlıklı favorim Mİ BOMBON. Son yarışında canlı izlediğim safkan o gün içerisinde geçildiği rakibi KAİNAT’a uzak atacak kadar iyi koşmuştu. Lakin aralarda çok sıkışan safkan bariyerden yol bulamayınca çok geriledi. Jokeyi safkanı dış kulvara aldıktan sonra tekrarladığı teşvikleriyle çok yakın ara yarışı kaybetti. Bugün gördüğüm kadarıyla jokeyden yana şanssız olmamak adına Karataş’ı tercihlemişler. Bugün kazanmaması için tek neden FOUlITA safkan çimde üstün performansıyla dikkat çekiyor son yarışında ki anlamsız koşusuna bende anlam veremedim. Bu iki safkan fotoyu birlikte geçecektir lakin dediğim gibi favorim Mİ BOMBON.

Günün 5. Ayağında ise kumda istenileni vermese de kumda çok iyi koşacağına inandığım ABBAS YOLCU son yarışından bir önce ki yarışında Ö.YILDIRIM idaresinde koştu. O yarış mükemmel bir performans gösteren safkan gerçekten samimi söylüyorum Özcanın fazla özgüveninden kaybetti. Son yarışında ise GAZİ koşan safkan kendisini hiç tanımayan yabancı jokeyine rağmen güzel bir 6. lık elde etti. Bugün süratli gidecek olan koşuda ön grupta yerini almasını beklediğim safkanın kazanma ihtimali yüksek.

Günün 6. Ayağında altılının son ayağında ise heyecan aramaya gerek yok diyorum günün en güvenilir ismi ALPTUĞHAN maşallah ayakları düz bassın çok diri ve karakterli bir safkan. 2 yarışta 75 handikap topladı bile. Ben daha üst gruplara göz dikeceğini düşündüğüm safkanın uzayan mesafede çok çok daha iyi koşacağını düşünüyorum bol şanslar.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.