Ana Sayfa / Tahminler / 17 MAYIS İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
istanbul altili tahminleri

17 MAYIS İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Hep iyi koşular sergileyen müzmin maiden kazanma özürlüsü, 1-BELEKİ yine başta olmalı. Arkasına kalite olarak bu gruptan üstün olmasına rağmen istenen yarışları birtürlü sergileyemeyen 7-İPSİZ KİZ, takip atım ve en geri gelsede yazmaktan bıkmayacağım 6-HERRİNG ön plandaki isimler. Dileyen 3 isimle ilk ayaği geçebilir. Ancak sartlı3 koşu ve günün ganyan ayağı olması sebebiyle çimde iyi yarışları bulunan 3-KUPA ASI, 8-SHANDA ve bugün bir çıkış beklediğim 2-HOŞGÖRÜ' yü yazarak bu ayağı geçeceğimizi umuyorum.

2.AYAK: Son yarışında 20 at arasında tek önerdiğim ve beni yanıltmayan, cimde ikide iki yapan 6-RACİ net favorim olmakla birlikte, Ankaradan kazanıp gelen 8-OLGUNBABA, takibimdeki kazanması için gün saydığım 7-ASLANSÜTÜ, son yarışıyla 12-NUŞANIN OĞLU'nu yazarak bu ayağı kapatalım.

3.AYAK: Burada koşan tayların hepsinin birbirinde kaliteli olduğunu düşünüyorum. Ayakları düz bassın. Ancak bana göre kalitesi biraz daha farkli olduğuna inandığım 1-BENNATO Alternatif tek adayımdır. Rakipleri ayrımsız 3-4-2.. 2 at dısarda kalıyor dileyen kapatabilir..

4.AYAK: Daha sert gruplardaki koşuları bile gayet tatminkar olan, uzayan mesafeninde avantajına olduğunu düşündüğüm 6-NEVHAT benim bugünkü BANKOMDUR.

5.AYAK: Süratli isimler bir arada. Bunların en hızlısını bulmak zor. Öndeki tempoya uymayıp kaćma niyetinde olmayıp, yarışı iki üç takip etmesi durumunda fazla yıpranmadan viraja girebilirse 3-EL GAMBO yarışı lehine çevirebilir. Ancak ilk yarışında yapmiş olduğu derece ve düzenli galoplarla formunun artmasıyla 4-STORM SEA SWEL ilk rakibidir. Burada bir sürprizim var.. Eğer koşunun yüksek tempolara gitmesi durumunda sonlardaki sprintiyle yarışı vuracağina inandığım takip atım 7-POINSETTIA günün bombasına adaydır..

6.AYAK: Koşmuş olduğu üc koşudada sert rakiplerle mücadele eden ve bu yarışla takibime alacağim isim olan 15-KING OF LEVENT ilk atım olmakla birlikte, yetenekli safkan Istanbul pistinide son yarışıyla sevdiğini gösteren 4-PADRİNO, arasına rağmen kalite isim 1-DIRTY HARY, çalışmaları cok istekli güzel olan 7-COSMIC CLOUD, çimde 4 koşusunda bir birincilik çıkarmıs olan ve belli bir kesimin gelmesi için gün saydığı, ancak bugün geri planda kalması muhtemel 9-AL ACCOUNTED FOR'dan bomba bekleyeceğim diyerek bu ayağida kapatıyorum..

ALTILI TAHMİNİM

1-7-6 // 3-8-2

6-8-7-12

1 // 3-4-2 // H

6 NEVHAT

3-4-7

15-4-1-7-9

Küçük Şablon: 10.80

Herkese BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..