istanbul altili tahminleri

17 MAYIS İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Hep iyi koşular sergileyen müzmin maiden kazanma özürlüsü, 1-BELEKİ yine başta olmalı. Arkasına kalite olarak bu gruptan üstün olmasına rağmen istenen yarışları birtürlü sergileyemeyen 7-İPSİZ KİZ, takip atım ve en geri gelsede yazmaktan bıkmayacağım 6-HERRİNG ön plandaki isimler. Dileyen 3 isimle ilk ayaği geçebilir. Ancak sartlı3 koşu ve günün ganyan ayağı olması sebebiyle çimde iyi yarışları bulunan 3-KUPA ASI, 8-SHANDA ve bugün bir çıkış beklediğim 2-HOŞGÖRÜ’ yü yazarak bu ayağı geçeceğimizi umuyorum.

2.AYAK: Son yarışında 20 at arasında tek önerdiğim ve beni yanıltmayan, cimde ikide iki yapan 6-RACİ net favorim olmakla birlikte, Ankaradan kazanıp gelen 8-OLGUNBABA, takibimdeki kazanması için gün saydığım 7-ASLANSÜTÜ, son yarışıyla 12-NUŞANIN OĞLU’nu yazarak bu ayağı kapatalım.

3.AYAK: Burada koşan tayların hepsinin birbirinde kaliteli olduğunu düşünüyorum. Ayakları düz bassın. Ancak bana göre kalitesi biraz daha farkli olduğuna inandığım 1-BENNATO Alternatif tek adayımdır. Rakipleri ayrımsız 3-4-2.. 2 at dısarda kalıyor dileyen kapatabilir..

4.AYAK: Daha sert gruplardaki koşuları bile gayet tatminkar olan, uzayan mesafeninde avantajına olduğunu düşündüğüm 6-NEVHAT benim bugünkü BANKOMDUR.

5.AYAK: Süratli isimler bir arada. Bunların en hızlısını bulmak zor. Öndeki tempoya uymayıp kaćma niyetinde olmayıp, yarışı iki üç takip etmesi durumunda fazla yıpranmadan viraja girebilirse 3-EL GAMBO yarışı lehine çevirebilir. Ancak ilk yarışında yapmiş olduğu derece ve düzenli galoplarla formunun artmasıyla 4-STORM SEA SWEL ilk rakibidir. Burada bir sürprizim var.. Eğer koşunun yüksek tempolara gitmesi durumunda sonlardaki sprintiyle yarışı vuracağina inandığım takip atım 7-POINSETTIA günün bombasına adaydır..

6.AYAK: Koşmuş olduğu üc koşudada sert rakiplerle mücadele eden ve bu yarışla takibime alacağim isim olan 15-KING OF LEVENT ilk atım olmakla birlikte, yetenekli safkan Istanbul pistinide son yarışıyla sevdiğini gösteren 4-PADRİNO, arasına rağmen kalite isim 1-DIRTY HARY, çalışmaları cok istekli güzel olan 7-COSMIC CLOUD, çimde 4 koşusunda bir birincilik çıkarmıs olan ve belli bir kesimin gelmesi için gün saydığı, ancak bugün geri planda kalması muhtemel 9-AL ACCOUNTED FOR’dan bomba bekleyeceğim diyerek bu ayağida kapatıyorum..

ALTILI TAHMİNİM

1-7-6 // 3-8-2

6-8-7-12

1 // 3-4-2 // H

6 NEVHAT

3-4-7

15-4-1-7-9

Küçük Şablon: 10.80

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..