istanbul altili tahminleri

17 MAYIS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Formsuz rakipleri arasında (1) BELEKİ ön plana çıksa da güvenemedim. Koşarak form yükseltmeye çalışan isimler (3) KUPA ASI, (7) İPSİZ KIZ ve (4) BOND GIRL’ün yanı sıra sprint mesafesini ayarlaması halinde ilk galibiyetini alabilecek (8) SHANDA’yı da yazıyorum.

2. AYAK: Kazanmış atın üstüne niye Karataş’ı attılar mı bana çok tutsam da attan bir soğuma geliyor. Sanırım cazipliğinin azalmasından olsa gerek. (6) RACİ’nin yanına uygun kilosuyla (11) KORCAN, bir türlü kazanamasa da (3) YILDIZABAKAN, kısa gelebilecek mesafeye rağmen Mehmet Kaya’nın etkisiyle (7) ASLANSÜTÜ, Ankara’dan kazanıp gelen (8) OLGUNBABA ile yakın koşacak ve yaşı ilerlemiş olsa da sonlarda etkili gelip filmi koparırsa ikramiyeyi uçurabilecek (9) TEPE’yi yazıyorum.

3. AYAK: İlk kez koşacak taylar arasında önde tuttuğum (2) COGENERATION ve (1) BENNATO ile risk alacağım. Aksi taktirde bütün atlara şans vermem gerekiyor.

4. AYAK: 6 aylık aranın ardından koştuğu yarışı kazanırken beğendiğim KHAN OF GHOST bugün tek düşündüğüm isim. Başka yerde tek kullanacaklar (7) TORUN RÜZGAR, (6) NEVHAT ve (4) FIRE FLAME yazabilirler.

5. AYAK: İlk yarışlarını kazanırken çok iyi koşan (4) STORM SEA SWELL, (5) MOB RULES ve Yenilmez’i bastırarak yarışı forse eden (3) EL GAMBO ile bu ayağı geçiyorum.

6. AYAK: Çok süratli gitmesini beklediğim yarışta sonlarda etkili gelecek olan (5) SKORER ve (9) ALL ACCOUNTED FOR önde tuttuğum isimler olsa da her türlü sonuca açık bir yarış olduğundan kalabalık tutacağım.

ŞABLONUM
1.AYAK: 1,3,7,8,4
2.AYAK: 6,11,3,7,8,9
3.AYAK: 2,1
4.AYAK: 5
5.AYAK: 4,3,5
6.AYAK: 5,9/4,6,12,7,11,8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yuemfa

hocam bol şanslar ilk ayakta brown sugar hakkında ne düşünüyorsunuz ? şablonum şu şekilde:

1.ayak/ 3-5-7
2.ayak/ 6
3.ayak/ 1-4-5
4.ayak/ 6
5.ayak/ 3-4-5-6
6.ayak/ 4-5

yuemfa

Abrosive :))

Ercan

Özcan nasıl böyle hata yapar..ben anlamadım.tekimiz gitti egér startan çıksaydı rahat kazanırdı.5 gelmezdi çok şanslısınız..

burunbrnbrn

tebrikler bulmuşsunuz altılıyı şablon tutmamış görünüyor ama yorumları okuyunca fark ettim.

admin

Tebrikler Mehmet bey. 1 haftada 3 güzel altılı. Katlanarak çoğalsın.

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x