Ana Sayfa / Tahminler / 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bu mesafe de, bu grupta, bu safkan nasıl geçilir bilmiyorum. Ben bahsetmekten yazmaktan bıktım kendisi avlanmaktan bikmadı. (1) numaralı BELEKİ ilk safkanım. Yanına sadece geri planda kalsa da kalitesine inandığım ve en dıştan rahat dönerse orta mesafe de güzel sprint atabilen (7) İPSİZ KIZ yazıp bırakacağım.

2.AYAK: (6) RACİ haricinde tüm safkanlara eşit derecede yakınım. Kötü koşması durumunda üç safkanın devreye girme potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Sıralamam şablonda olacaktır.

3.AYAK: Gerek yapmış olduğu çalışmalar gerek orjin olarak en çok dikkatimi çeken safkan (3) numaralı OBRADA dır. Bu safkan bu yarışta kötü koşsa bile sonra ki yarışlar da takip etmeye değer bir safkandır. Rakip gördüğüm ilk isim (4) WINNERS PRIDE olup yarışın sürprizini ise (6) KEVSER HANIM dan bekliyorum.

4.AYAK: Gücü nispetinde yarışlar koşan safkanın bu yarışta yumuşak piste, uzayan mesafede be çimde günün sürprizine imza atabileceğini düşünüyorum. (1) numaralı ÇEKO DAYI çok risklide olsa BANKOM dur. ? ( Tabi ki çok supriz de görünen bir safkan. Rakip gördüğüm isim sadece 6 numaralı safkandır)

5.AYAK: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

6.AYAK: Adana'dan geldikten sonra İstanbul'da bir yarış gören safkanin bu yarışı kendisini tanıyan pilotu ile birlikte tam hedef yapacağı çok aşikar. (4) PADRINO ilk safkanim olup rakipleri şablonumda olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 1-7

2.AYAK: 6-11-9-1

3.AYAK: 3-4-6

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: HEPSI

6.AYAK: 4-1-6-12

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2

2.AYAK: 1 TEK

3.AYAK: 6-11-9-1

4.AYAK: 3-4-6

5.AYAK: 1 TEK

6.AYAK: 5-4-3-7

7.AYAK: 4-1-6-12

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.