Ana Sayfa / Tahminler / 17 MAYIS 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)
kocaeli altili tahminleri adrian

17 MAYIS 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Son yarışında önlerde gereksiz yıpranan, bugün tekrar dilbağı takılacak olan BABA ŞERİF(1) kazanabilir, favori. Rakipleri sırasıyla KARTALÖMER(3), MELİKBEY(4), SAHRA SULTAN(8-6-2) ve YILDIRIMAĞA(7) dır.

2.) İki yarış kötü koşunca 2 aya yakın ara veren PERFECTUS(1) favorim. APALBA(8), DOUBLE STEEL(2), DARK GUARDIAN(4) ve SÖNMEZAY(9) rakipleridir.

3.) İstanbul'dan gelen TEARRA(2) mesafe sıkıntısına rağmen favorim. MADEMOISELLE(1), AMAZING LOVE(6) ve DECOLTE(4) rakipleri olacaktır.

4.) 3.5 ay aradan sonra koşacak olan ANATOLIAN SUN(3) favori. Hazırlıkları ile göze batan HARPUTLU(4), BAILAMOS(2) ve BOYKA(1) rakipleridir.

5.) Zorlu koşuda S.Kaya ile DERHADIR(3) ın yarışı lehine çevireceğini düşünerek tek atıyorum.

6.) Uyumulu binicisi ile normale dönen mesafede UNUTULMAZ(4) tekim.

 

ALTILIM

1.) 1 // 3-4-8-7

2.) 1-8-2-4-9

3.) 2-1-6-4

4.) 3-4-2-1

5.) 3

6.) 4

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi
Barışçı
Üye

bol şans abi

Hawk
Üye

Adrian bol şanslar hocam.Tekimiz uyuşuyor ben de Derhadır’ın bu grubu geçeceğini düşünerek son kursunumu atıyorum bol şanslar tüm ekibe.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bol sanslar abi ben altiliya ama beslisini oynucam

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

Usta Derhadırı tek atmışsın yol bulan gelırmı bende tek

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.