ankara altili tahminleri

17 MAYIS SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

İşlerimin yoğunluğu nedeni ile bugün tuttuğum safkanları kısaca yazıp sadece şablon vereceğim. Herkese bol şanslar.

LEFKELİ : Yarış hayatına Nisan 2015 de Bursa çiminde başlayan safkan başarısız 3 çim koşusu ardından uzun mesafe kumda denenmiş ve başarılı olamamış. Sonrasında 1400 – 1800 mesafede iki yarış kazanan safkan tekrar ideal mesafesine bu yarışla dönmüş görünüyor. Ben BIN AJWAAD temsilcisi safkanın kazanacağını düşünüyor ve tek yazıyorum.

OLGO / EZOP KAHRAMANI: Verdiği aranın ardından geçtiğimiz hafta bir yarış gören ve KHOR KALBA’yı neredeyse geçecek gibi koşan OLGO, 52 kiloya deklare olan  Özcan Yıldırım ile çok şanslı fakat EZOP KAHRAMANI da çok yetenekli bir tay. Adana kumundaki başarılı koşularının ardından Ankara’da çimde de başarılı bir yarış koşan tay sanki uzunda daha da iyi koşacak gibi. Son metrelerde bu iki safkanın zevkli mücadelesini izleriz diye düşünüyor ve ayırt etmeden iki safkanı da yazıyorum.

 

EK: Sanıyorum temize çekerken atladım ikinci ayak 1.FIRATIN ÖFKESİ ilavedir. (11:55)

 

5,3,1,4,6,7

10,9,2,8,4,11/1

2,4,6,9

4,6,7

12,6

6

Tutar: 60

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
silivrili

Bol şans güfre

Barışçı

bol şans adaş :)

admin

Bol şanslar

öner

Son ayağa güven durumu nedir

Anonim

Kardes seni tebrik ederim güzel analizlerinden dolayi bugün 200 milyara zevk yaptirdin bize

Anonim

Yarınki yorumun nezaman kardes

Sergen

Helal olsun kardeşim güzel oyun

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x