kocaeli altili tahminleri barisci

17 MAYIS 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Maidendan çıkma vaktinin geldiğini düşündüğüm BABAŞERİF(1) bankomdur.

2.Ayak: Kocaeli pistini seven isimlerden DARK GUARDIAN(4) uyumlu aprantisiyle favorim. Yine son dönemde ki formlarıyla DOUBLE STEEL(2) ve PERFECTUS(1) çok ciddi rakip olurlar. APALBA(8), CREE MAX(7) ve PRIMO(3) geniş kuponlarca değerlendirilmesi gereken safkanlar.

3.Ayak: 4 ve yukarı yaşlı dişi ingiliz atlarının 2000 metre mesafede ki koşusunda bir de aprantiler at binecek. Çok zor bir yarış olacak görüntüsü var. Son koşusuyla dikkat çeken DECOLTE(4) şans verdiğim ilk isim. Ağır kilosına rağmen MADEMOISELLE(1) etkili olabilir. Son yarışını kazanan AMAZING LOVE(6) aynı başarıyı tekrarlayabilir. Mesafede nasıl koşacağını merak ettiğim TEARRA(2) uyum sağlarsa kazanabilir. BİR UMUT(3) ve RAZİYE ANA(5) kuponları yırttırabilir dikkat.

4.Ayak: 3 aylık bir aradan sonra koşacak olan ANATOLIAN SUN(3) Kocaeli’de ki formu ve Selim Kaya’nın tercih etmesiyle ikinci bankomdur.

5.Ayak: Kısa Vadeli koşuda kalitesiyle bir adım öne çıkan DERHADIR(3) favorim. YOL BULAN(5), SİBİRYALI(7) ve BAŞKAYNAK(1) çok sert rakip olurlar.

6.Ayak: Kazanma özürlü olmasına rağmen iyi durumda olan GÖRÜNTÜ(6) favorim. Son dört koşusundan iki birincilik çıkaran KIZIL HANÇER(5) ciddi rakibi olur. Son yarışlarında ki başarısız sonuçlara rağmen UNUTULMAZ(4) etkili olabilir. Bu mesafede en iyi dereceye sahip ERTANBEY(10) ile HALİKARNAS(3)‘ı da ekleyip bu koşuyu geçebiliriz. Zor bir koşu olduğunu bir kez daha hatırlatıp yeri olanların mümkün olduğunca fazla at yazmasını öneririm. Geniş kuponlara önereceğim isimler ise; BAŞYAZAR(2), SEVDA ABLA(12), KONGO(11) ve KÜÇÜKSİBEL(13).

Altılı Şablonum

1.ayak:1 tek

2.ayak:4,2,1,8,7,3

3.ayak:4,1,6,2,3,5

4.ayak:3 tek

5.ayak:3,5,7,1

6.ayak:6,5,4,10,3/2,12,11,13

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Silivrili

Bol şanslar barış

Adrian

Başarılar Barış kardeşim

KaraKhal

bol şans barış bey.bende şöyle bir altılı kurdum bunu oynıycam malum ankara da semada yıldız kurbanıyız :)

1.ayak: 1,2,3,4

2.ayak: 1 PERFECTUS

3.ayak: 5,6,2,3,1,4

4.ayak: 1,4,3,2

5.ayak: 5,3

6.ayak: 10,6,11,7,5,2,3

hayırlısı artık :) bol şans :)

ERKAN

Artık ben bu işten birşey anlamaz anlayamaz oldum..bol şanslar barış

Anonim

Saol tşk yorum için

Silivrili

Ya barış varya gittim geldim şu 1. Ayakta 1 numarayı tek atamadım yav arkadaş dedim sonra kendime uzman atmış işte at sende ama işte el gitmedi mi bazen gitmiyor boşu boşuna kapattık ayağı

Yardımcı Bombacı Emrah

Yol bulun ıcın goruslerınızı alabilirmiyim tek olurmu

Silivrili

Valla Emrah ben derhadır ile yolbulan ı yazdım o yağa derhadır kötü koşarsa bana göre yol bulan güzel bir yol bulup alır yarışı

Hawk

Program basit görününce ve Derhadır çok güven vermediği için bir tane de alternatif çıtır kupon yapayım dedim onu attık içeri.Benim için de ilk kez yaşadığım bir deneyim oldu ilk defa teksiz bir altılı kurgusu yaptım demekki oluyormuş belki birilerine ilham verir hep derler ya teksiz altılı olamaz diye :)

admin

Tebrikler

Hawk

Sağol hocam biraz da böyle devam edelim belki de doğrusu budur.Tek yazıcaz diye diğer ayaklara tutmadığımız atları yazıyoruz.

admin

Teksiz altılı hiç oynayamıyorum. Elim gitmez yatırmaya. Senin denemeleri takip edelim bakalım.

Hawk

Hepimiz aynı hisleri paylaşıyoruz ama belki de bu oyunun en büyük aldatmacası bu.Yani herkesi bir hedefe yöneltiyor bir anlamda bizi kontrol ediyor bir şekilde.kimbilir? Bu arada mevzu iyice tuhaflaşıyor gibi Türk filmlerindeki saçma uzay replikleri gibi oldu “admin bilinmeyen bir güç bizi içine çekiyor” :)

admin

Haklı olabilirsin, bizi baya çekmiş içine :)

admin

Ezop bu kadar favori çıkması jokeyi formsuz olmasına rağmen jokeye bakıyor. Hiç araştırma yapmadan gözü kapalı oynuyor çoğu oyuncu. Geçen yarış Nurhanbey tek attım jokey hatasından saçma koştu burada 11 lira ile almış. Disiplinli oynayıp takip listesinden vazgeçmemek lazım.

silivrili

Hep Amerika’nın oyunları bunlar

admin

Banko Cafe’ye hoş geldiniz :)

silivrili

Hoş bulduk

silivrili

:)

Hawk

Takip çok önemli fakat bir de şu var çok at yazmakla bulunmuyor bu iş.Aslında insanlar olayın gelecek atları bulmakda oldugunu düşünüyor ama bence esas mesele hangi ayakta süpriz olur , hanginde favori/please onu önce tesbit etmek.Örnek veriyorum , ben bu Ankara programına baktıgımda 2. , 3 ve tabela ayağında süpriz olacağını tahmin ettim ve atlarımı da ona göre yazdım.Yaılma ihtimaline karşın sadece 1 tane favori atı işaretledim.Her programa bu şekilde bakıldığında zaten çakaralar açılıyor ve kurguyu yapmak çok kolay oluyor.Bence en önemli nokta bu.Yani kazanıp kaybeceğini daha yarış başlamadan belirlemiş oluyorsun.Yapılan en büyük yanlış kara düzen oynayarak her ayakta favori , plase , süpriz bulundurmaya çalışmak.

admin

Aynen dediğin gibi, kupona bakıyorsun sürpriz yok. Ya da favorisi eksik. Ama küçük oynayınca bu sorun aşılıyor :) Sürekli küçük oynayıp şansını denemekte güzel.

Hawk

Gerçekten zevkli olduğu kadar çok da zor bir oyun.Şans faktörü tabiki var canlı hayvan üzerine oynuyoruz sonuçta ama çok büyük kısmı matematik ve istatistik bence.En mantıklısı belirli bir sermaye yapana kadar altılıdan kaçınıp beşli oynamak.Zaten bir kaç tane beşli bulduğun zaman moralleniyosun başarı daha da artıyor.Şu sıralar 4’lü ganyanı çok cazip yaptılar o da çok mantıklı.Ama bunu yapmak için hiç birşey oynamadan bekleyip izlemek gerekiyor.Altılı gerçekten bir yerden sonra paraya bakıyor.Keşke burada ortak altılı yapma imkanımız olsa güzel neticeler alınabilir.Neyse gece gece iyi lafladık benim uyku vakti geldi yarına keyifli bir gün olur inşallah =)

admin

Bir altılıyı 10 beşliye değişmem :) Yarın için bol şanslar, İyi geceler

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x