17 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Herkeze Bol şanslar Dilerim. Maiden Mücadelelerin oldukça Zorlu olacağını düşünüyorum.

1.AYAK : Uzun mesafeli araplara ait mücadele de ara sonrası koşmuş olduğu yarışla kondisyon kazanan ve bugün ki rakiplerine diş geçirebilecek olan 1 ALEMİN KRALI ve hazırlıkları oldukça iyi olan bu rakiplerini daha önce bu tip mesafelerde geride bırakmasını bilen 2 OĞLUM BARAN arasındaki mücadelenin kazananı belirleyeceğini düşünüyorum.

2.AYAK : Özellikle bugün maiden mücadelelerde oldukça sürpriz isimlerin kazanmasını bekliyorum. Zorlu geçmesini beklediğim Maidenin bölünen ayağının birinci kısmında her zaman dikkat ettiğim günün ganyanı olayı klasik 2.ayakta yer alması muhtemelen agf tablosunda favori çıkacak olan ismin gelmeyeceğinin kanıtı gibi kendi adıma. Henüz yarış tecrübesi olmamasına rağmen bugün koşu hazırlıkları oldukça iyi gözüken bu koşuyla yarışa hayatına merhaba diyecek olan üç ismi başta yazıyorum ; 11 SOLDIER SWORD , 9 NEDİMHAN , 6 HIGHT CAT , son üçüncülüğünü beğendiğim ve aran formuyla 3 CESİHAN , Bu yarış için yapmış olduğu galoplarını yarışa yansıtması halinde ses getireceğini düşündüğüm 7 İZZET AĞA , 8 LE CHIFFRE ve Kocaeli pistindeki ikinciliklerinden sonra bugün İstanbul pistinde şansını deneyecek 12 TÜRKŞAD , Bugüne kadar beklemeden maidene çok önceden veda etmesini düşündüğüm güzel pedigrili 5 GRAND DUKE ve ilk startında tabela dışında kalmış olmasına rağmen bugün ki hazırlıkları ve kısa bir aranın ardından etkili bir yarış çıkarabilecek 13 UÇANOK sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Satış koşularını çok fazla sevmediğimi yorum yaptığım koşularda denk geldiyse sık sık dile getirmiştim. Bu satış koşusunda da her sonuca açık bir koşu çıkabilir. Satış1 düzeyde olsaydı çok fazla sıkıntı olacağını düşünmezdim, sıralamam ; 2 KING OF ROCK4 YİĞİTER , 7 DYMAXION , 9 BIG MAN , 10 LUSINGA , 13 QAVIY , 5 BELEKİ.

4.AYAK : Zevkli geçmesini beklediğim bir koşu son startında birinciyle sadece aralarında yarım boy fark olan ve bugün 100 metre daha uzayan mesafeyle şansının arttığını düşündüğüm. Kendisini çok iyi tanıyan kantarmasının bugün üzerinde olmamasının tek dezavantaj olmasına rağmen M.Çiçek’in idaresinde etkili bir sprint atmasını beklediğim 4 PENDRAGON’un kazanmaya yakın isim olduğunu düşünüyorum. Eksik koşması ve Kantarmasını yadırgaması durumunda Pendragonun önünde son koşusunu ikinci ayrılan 3 İNDİAN DADY koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm bir diğer isim olup iki isim arasında az hata yapanın koşunun birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

5.AYAK : Bölünen Maideninin ikinci kısmında bu rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm eküri isimlerden 12 SHAHBANDAR‘ın aksilik yaşamaması durumunda Maidene veda etmesini bekliyorum. Son hazırlıkları ve yarışlarında yükselen form grafiği elinde bulunan 11 SEA SOUND , Usta pilotla bu kez şansının biraz daha arttığını düşündüğüm 4 GECEKONDU , Yarış hayatına ikincilikle başlayan hazırlıkları güzel olan 6 LORD OBRA, seri bir ayağa sahip olduğunu düşündüğüm 5 HALİÇ BOĞASI , bugün çok daha farklı koşmasını beklediğim 7 MAGİC RAMPER , 8 MAMAFİH sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Sığındım limana kendimi zor attığımı düşünüyorum. Oldukça zorlu koşuları geride bıraktıktan sonra bugün şartların kendisi adına olduğunu düşündüğüm bir aksilik yaşamaması durumunda sevdiği mesafede koşuyu göğüsleyip önde bitirebilecek hazırlık ve güce sahip olan S.Boyraz idaresinde kazanabileceği en sağlam isimlerden biri olarak gördüğüm 3 ÖZPAR‘ı günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2

2.AYAK : 11,9,6,3,7,8,12,5,13

3.AYAK : 2,4,7,9,10,13,5

4.AYAK : 4,3

5.AYAK : 12,11,4,6,5,7,8

6.AYAK : 3 

TUTAR : 105,84 TL 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar. ikinci ayakta 4 numarayı bilerek mi yazmadın merak ettim

admin

Bol şanslar Yavuz

Mine

Ilk ayagada 2 yi tek at olsun bitsin bence :) ben biraz cimriyimde nerden ne kıssam hep bu moddayim

ismail özgül

birinci ayak 2 son ayak 3 tek kuracağım maiden aynı diğer ayaklardan biraz at kısarak kuponu makul bir bütçeye düşürmek istesek tavsiyeniz ne olur yorum için şimdiden teşekkür ederim hayırlı geceler

Mine

100 metre nedir 1 tek yarışında 3 boy kalmış bütün oyunlarımı yatırdı

20
0
Tahmin paylaş.x
()
x