Ana Sayfa / Tahminler / 17 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

17 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Herkeze Bol şanslar Dilerim. Maiden Mücadelelerin oldukça Zorlu olacağını düşünüyorum.

1.AYAK : Uzun mesafeli araplara ait mücadele de ara sonrası koşmuş olduğu yarışla kondisyon kazanan ve bugün ki rakiplerine diş geçirebilecek olan 1 ALEMİN KRALI ve hazırlıkları oldukça iyi olan bu rakiplerini daha önce bu tip mesafelerde geride bırakmasını bilen 2 OĞLUM BARAN arasındaki mücadelenin kazananı belirleyeceğini düşünüyorum.

2.AYAK : Özellikle bugün maiden mücadelelerde oldukça sürpriz isimlerin kazanmasını bekliyorum. Zorlu geçmesini beklediğim Maidenin bölünen ayağının birinci kısmında her zaman dikkat ettiğim günün ganyanı olayı klasik 2.ayakta yer alması muhtemelen agf tablosunda favori çıkacak olan ismin gelmeyeceğinin kanıtı gibi kendi adıma. Henüz yarış tecrübesi olmamasına rağmen bugün koşu hazırlıkları oldukça iyi gözüken bu koşuyla yarışa hayatına merhaba diyecek olan üç ismi başta yazıyorum ; 11 SOLDIER SWORD , 9 NEDİMHAN , 6 HIGHT CAT , son üçüncülüğünü beğendiğim ve aran formuyla 3 CESİHAN , Bu yarış için yapmış olduğu galoplarını yarışa yansıtması halinde ses getireceğini düşündüğüm 7 İZZET AĞA , 8 LE CHIFFRE ve Kocaeli pistindeki ikinciliklerinden sonra bugün İstanbul pistinde şansını deneyecek 12 TÜRKŞAD , Bugüne kadar beklemeden maidene çok önceden veda etmesini düşündüğüm güzel pedigrili 5 GRAND DUKE ve ilk startında tabela dışında kalmış olmasına rağmen bugün ki hazırlıkları ve kısa bir aranın ardından etkili bir yarış çıkarabilecek 13 UÇANOK sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Satış koşularını çok fazla sevmediğimi yorum yaptığım koşularda denk geldiyse sık sık dile getirmiştim. Bu satış koşusunda da her sonuca açık bir koşu çıkabilir. Satış1 düzeyde olsaydı çok fazla sıkıntı olacağını düşünmezdim, sıralamam ; 2 KING OF ROCK4 YİĞİTER , 7 DYMAXION , 9 BIG MAN , 10 LUSINGA , 13 QAVIY , 5 BELEKİ.

4.AYAK : Zevkli geçmesini beklediğim bir koşu son startında birinciyle sadece aralarında yarım boy fark olan ve bugün 100 metre daha uzayan mesafeyle şansının arttığını düşündüğüm. Kendisini çok iyi tanıyan kantarmasının bugün üzerinde olmamasının tek dezavantaj olmasına rağmen M.Çiçek'in idaresinde etkili bir sprint atmasını beklediğim 4 PENDRAGON'un kazanmaya yakın isim olduğunu düşünüyorum. Eksik koşması ve Kantarmasını yadırgaması durumunda Pendragonun önünde son koşusunu ikinci ayrılan 3 İNDİAN DADY koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm bir diğer isim olup iki isim arasında az hata yapanın koşunun birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

5.AYAK : Bölünen Maideninin ikinci kısmında bu rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm eküri isimlerden 12 SHAHBANDAR'ın aksilik yaşamaması durumunda Maidene veda etmesini bekliyorum. Son hazırlıkları ve yarışlarında yükselen form grafiği elinde bulunan 11 SEA SOUND , Usta pilotla bu kez şansının biraz daha arttığını düşündüğüm 4 GECEKONDU , Yarış hayatına ikincilikle başlayan hazırlıkları güzel olan 6 LORD OBRA, seri bir ayağa sahip olduğunu düşündüğüm 5 HALİÇ BOĞASI , bugün çok daha farklı koşmasını beklediğim 7 MAGİC RAMPER , 8 MAMAFİH sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Sığındım limana kendimi zor attığımı düşünüyorum. Oldukça zorlu koşuları geride bıraktıktan sonra bugün şartların kendisi adına olduğunu düşündüğüm bir aksilik yaşamaması durumunda sevdiği mesafede koşuyu göğüsleyip önde bitirebilecek hazırlık ve güce sahip olan S.Boyraz idaresinde kazanabileceği en sağlam isimlerden biri olarak gördüğüm 3 ÖZPAR'ı günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2

2.AYAK : 11,9,6,3,7,8,12,5,13

3.AYAK : 2,4,7,9,10,13,5

4.AYAK : 4,3

5.AYAK : 12,11,4,6,5,7,8

6.AYAK : 3 

TUTAR : 105,84 TL 

 

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

20 yorum

 1. bol şanslar. ikinci ayakta 4 numarayı bilerek mi yazmadın merak ettim

  • yavuzhan41

   Teşekkürler Mehmet . Muhtemelen üzerine H.Karataş gibi bir isimle yarışa koşacak olması agf tablosunda favori çıkacağını düşünüyorum. İstatiksel olarak da takibimde günün ganyanı ikinci ayakta yer aldığında favori ismin gelmesi %15-20 arasında galop ve hazırlıklarınada baktığımda çok etkili gözükmediği için dışarıda bıraktım. Gelmesi durumunda çok fazla üzüleceğimi söyleyemem tutmadığım bir isim. Bol şanslar dilerim.

  • anladım. ilk yarışı çok kötü diye yazmadıysan çıkışı yapamadığındandı yaz diyecektim ama farklıymış sebebi

  • yavuzhan41

   Yarışını izlemiştim evet startta kalmıştı. Bugün Üzerinde H.Karataşın olması ve agf de favori çıkabileceğinide bu sebeple düşündüm zaten. Maidenlerin zorlu geçeceğini düşünüyorum.

 2. Bol şanslar Yavuz

  • yavuzhan41

   Teşekkür ederim adminim, bol şanslar kısa bir dinlenmenin ardından İstanbul güzel bir programı değerlendirmeden yapamadım.

  • Program güzel, dinlenme yarayacak umarım :)

  • yavuzhan41

   Kesinlikle şimdiden bulan bütün arkadaşları tebrik edeyim. Güzel bir ikramiye vereceğini düşünüyorum. İnşaallah adminim güzel sonuç çıkar sitemizden.

 3. Ilk ayagada 2 yi tek at olsun bitsin bence :) ben biraz cimriyimde nerden ne kıssam hep bu moddayim

  • yavuzhan41

   Kalbimdekini yazdınız adminime şimdi yazıcaktım. İlk ayak normalde 2 tek başlamak istiyorum 2 yi tek olarak değerlendirme yapsam kupon çok farklı olabilirdi. Güvendiğim bir isim ama ara sonrası 1’den korkmadım değil Özpar daha cazip geldi son ayakta.

  • Ozparda tek indiana dady tek oğlum baran tek yeter 3 tane tek galiba

  • yavuzhan41

   3 tek gelmesi durumunda hayırlı olsun derim kaçırılmayacak güzel bir program olur. Bol şanslar dilerim. İndian dady T.Yıldız bugün kesin es geçilmeyecek jokeylerden getirisi yüksek.

 4. yavuzhan41

  Hayırlı geceler diliyorum. Yarın bol kazançlı güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle .

  • ismail özgül

   3 üncü ayak ve 5 inci ayaktan at kısmak istesek kuponun 30 tl bazına düşürmek için neleri tavsiye edersiniz

 5. ismail özgül

  birinci ayak 2 son ayak 3 tek kuracağım maiden aynı diğer ayaklardan biraz at kısarak kuponu makul bir bütçeye düşürmek istesek tavsiyeniz ne olur yorum için şimdiden teşekkür ederim hayırlı geceler

  • yavuzhan41

   3 Ayakta çok fazla risk almak istemem açıkçası kısmaya gitsem 2,4,9,10,13 şeklinde giderdim. 5. Ayakta 12,11 şeklinde geçmeyi tercih ederdim. Bol şanslar diliyorum.

 6. yavuzhan41

  Büyük Talihsizlik oldu Oğlum Baran birçok yarış severi benim gibi muhtemelen üzdü. Devam eden arkadaşlara başarılar dilerim. Şansınız Bol olsun

 7. 100 metre nedir 1 tek yarışında 3 boy kalmış bütün oyunlarımı yatırdı

  • yavuzhan41

   Malesef aynı şekilde hiç beklenmedik bir sonuç ortaya koydu Nasip demekten başka birşey gelmiyor elimizden.

 8. yavuzhan41

  Özpar sağolsun günün bütün zararını sıralı ikiliyi bularak çıkarttırdı ama öyle bir dörtlü kaçırdım ki akıllara durgunluk verecek cinsten 30 misli dörtlü 1,05 lik isimden yattı.Ara bana yaradı gibi İstikamet Adanaya doğru :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir