17 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Çok iyi yarışlar yaptığı mesafeye çıkan (2) OĞLUM BARAN’ı tek kullansam mı diye çok düşündüm ama ikinci ayağı tercih ettim. Kuponu büyütmemek için yanına iki at ekleyip bırakıyorum.

3. KOŞU: Potansiyel barındırdığını düşündüğüm ve eşgalini oldukça beğendiğim (4) DİDACTİC’in starttan normal çıkış yaparsa maidena veda etmeye yakın olduğunu düşünüyorum ve risk alıp tek atıyorum. Risk almak istemeyenler 1,3 numaralar ve yeni koşacak atları değerlendirebilir.

4. KOŞU: Sürpriz arayacağım satış koşusu için sıralamam şablonda.

5. KOŞU: Kolay kazandığı iki yarışın ardından Açık yarış tercih eden (5) RUN AND WIN ve (3) INDIAN DADY önde tuttuğum isimler. Verdiği araya rağmen iyi hazırlanan (7) TOPANGA ve (4) PENDRAGON yazacağım diğer atlar.

6: KOŞU: İlk yarışının ardından verdiği araya rağmen çalışmalarını beğendiğim (9) PARAVANİ’ye ilk şansı veriyorum. Çim koşana kadar tek atmama kararı alsam da (11) SEA SOUND ihmale gelmez. Tecrübesi fazla (4) GECEKONDU, Mandarin ile anne kardeşi olan (14) WOODS RUNNER ve ilk sentetik yarışı iyi olan (7) MAGIC RAMPER ile burayı geçiyorum.

7. KOŞU: Aprantisi heyecan yapmazsa inatçı karakteriyle (1) MAVRA’nın kazanacağını düşünüyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 2/4,3
2.AYAK: 4
3.AYAK: 5,6,4,9,10,2,11,7
4.AYAK: 5,3/7,4
5.AYAK: 9,11,4,14,7
6.AYAK: 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şans Mehmet

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar