17 MART 2018 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERI (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarisindan sonra, uzun mesafede önde yalniz kalabilecegi ilk yarisini kazanir notuyla takip listeme aldigim ARROW cok gecmeden o grubu yakalamis gibi gozukmekte kendisine rakip olarak gordugum isimlerin hepsi sprinter kacmaya calisacak isimlerin ise temposunu bozmaya gücünün yetmeyeceğini dusunuyorum istedigim sartlar olusmusken yanina at yazip yatmaktansa tek atıp yatarim daha iyi 4-ARROW BANKOM.

2.AYAK: 1-TAŞKIR ve 5-ATMACA BEYİ rakiplerinin bir adım önünde olduğunu düsündügüm isimler olup eksik kosmalari halinde devreye 12-ÖZREİS, 8-BOLVADİN ve 9-İDEALİST girer.

3.AYAK: Bu yarışta çikacak olan hic bir sonuc beni sasirtmaz tercihim HEPSI.

4.AYAK: Çimde çok koşmasini beklediğim ve adını ilerleyen zamanlarda daha çok duyacağımızı düşündüğüm 12-THE BEST OF TIME ve orjinine baktigimiz eksik olacagini dusundugum kumda bile rakiplerine uzak yapan 9-HEADMAN çimde çarpı 3 koşar diye düşünüyorum. Ankara çiminde kazandığı gösterişli yarışlar ile kendisini hatırladıgımız 5-CARBONARO, Sipse yavrusu 6-CİVANIM ve çimde cok daha iyi kosacak olan 7-DISTANT SHINING şanslı olabilecek isimler.

5.AYAK: Bence karışık bir ayak bütçeye göre ne kadar çok at yazılırsa o kadar iyi.

6.AYAK: Son yarışını baştan sona izlediğim dakikadan itibaren koşacağı günü beklediğim, bir üst grupta bile oyna notunu düştüğüm ama bugün için asıl koşması gereken grupla koşacak olması şansını daha da arttıran bir isim var. Son viraj dönüldüğünde en dış kulvardan bindire bindire gelen bir turuncu forma görmemiz yeterli diye düşünüyorum çünkü son startındaki sprintine bu grupta dayanabilecek kalibrede bir isim yok. 3-BUMBAI BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4

2.AYAK: 1-5-12-8-9

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 12-9-5-6-7

5.AYAK: 1-2-3-4-5-6-7-8

6.AYAK: 3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Mrb abi ufak butce ile oynuyorum iki tekinden haric baska hangi ayak tek olur yada 3.ayak 3 at soyker misin

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans. bumbai virajda dışa savrulup zaman kaybetmişti birde. startta kalmaz (en azından 1-2 boyla kurtarırsa) diye umarak ikinci tek olarak da atmacabeyini tercih ettim
3,4,2,5,1
5
1,6,9,2,4
8,6,14
11,6,8,4,5,3
3