Ana Sayfa / Tahminler / 17 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

17 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son koştuğu yarışta bugün start alacağı binicisinin üstün yeteneği sonucu kapanma ve yol bulamama rekoru kırmasına rağmen ikinciliği kurtaran 6-ASLANSÜTÜ'nün bugün yine binicisi rekor denemesine kalkmaz ise rahat kazanması gerekir diye düsünüyorum BANKOM.

2.AYAK: Ilk yarisinda startta kalan ve deparlanamayan 4-DIDACTIC bugün ayni problemi yasamaz ve başka koşar diye düsünüyorum. Rakip olarak gördüğüm isimler ise son yarisini begendigim 1-AKSAKALLI, uzayan mesafe lehine 3-CESIHAN, bugun ters bir yaris bekledigim 5-GRAND DUKE ve ilk yarisi olmasina ragmen yeterli hazirliklariyla 6-HIGH CAT.

3.AYAK: Bu yarisi da kazanamaz ise artik takip listemden cikaracağım 9-BIG MAN ve bugün koşu gidişatının kendisine yarayacağını düşündüğüm 13-QAVIY yazıp gecmeye calisacagim.

4.AYAK: Arası olsa da belli ki tam hedef yapılarak eksiksiz idmanlariyla bu kosuya katilacak olan 7-TOPANGA ilk sansi verdigim isim olacak. Kalite isimler 5-RUN AND WIN ve 3-INDIAN DADY sirasiyla rakip gordugum isimler.

5.AYAK: 4-GECEKONDU bu kez de Karataş ile şansini deneyecek yine iyi kosacak ama kazanmaya yetecek mi gorecegiz. 9-PRIVARI ve 11-SEA SOUND rakipleri.

6.AYAK: Galoplarini sahaya yansitmasi halinde rakiplerinin kuyrugunu goremeyecegi 3-ÖZPAR favorim. Son yarisini onemsemedigim 9-ALSANCAKLI ve ekurisinin destegiyle 7-GÜLDÜRGÜLDÜR ve 8-GENÇTAHA rakip olarak gördugum isimler.

ALTILI SABLONUM

1.AYAK: 6

2.AYAK: 4-1-3-5-6

3.AYAK: 9-13

4.AYAK: 7-5-3

5.AYAK: 4-9-11

6.AYAK: 3-9-7-8

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

8 yorum

  1. Emeğine sağlık bolşanslar

  2. Bol şanslar Arda

  3. Aslansütü sprint tutturmada sıkıntı yaşıyor diye uzun zaman sonra uzunda pas geçtim. O nedenle kazanırsa şaşırmam :) bol şans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir