17 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son koştuğu yarışta bugün start alacağı binicisinin üstün yeteneği sonucu kapanma ve yol bulamama rekoru kırmasına rağmen ikinciliği kurtaran 6-ASLANSÜTÜ’nün bugün yine binicisi rekor denemesine kalkmaz ise rahat kazanması gerekir diye düsünüyorum BANKOM.

2.AYAK: Ilk yarisinda startta kalan ve deparlanamayan 4-DIDACTIC bugün ayni problemi yasamaz ve başka koşar diye düsünüyorum. Rakip olarak gördüğüm isimler ise son yarisini begendigim 1-AKSAKALLI, uzayan mesafe lehine 3-CESIHAN, bugun ters bir yaris bekledigim 5-GRAND DUKE ve ilk yarisi olmasina ragmen yeterli hazirliklariyla 6-HIGH CAT.

3.AYAK: Bu yarisi da kazanamaz ise artik takip listemden cikaracağım 9-BIG MAN ve bugün koşu gidişatının kendisine yarayacağını düşündüğüm 13-QAVIY yazıp gecmeye calisacagim.

4.AYAK: Arası olsa da belli ki tam hedef yapılarak eksiksiz idmanlariyla bu kosuya katilacak olan 7-TOPANGA ilk sansi verdigim isim olacak. Kalite isimler 5-RUN AND WIN ve 3-INDIAN DADY sirasiyla rakip gordugum isimler.

5.AYAK: 4-GECEKONDU bu kez de Karataş ile şansini deneyecek yine iyi kosacak ama kazanmaya yetecek mi gorecegiz. 9-PRIVARI ve 11-SEA SOUND rakipleri.

6.AYAK: Galoplarini sahaya yansitmasi halinde rakiplerinin kuyrugunu goremeyecegi 3-ÖZPAR favorim. Son yarisini onemsemedigim 9-ALSANCAKLI ve ekurisinin destegiyle 7-GÜLDÜRGÜLDÜR ve 8-GENÇTAHA rakip olarak gördugum isimler.

ALTILI SABLONUM

1.AYAK: 6

2.AYAK: 4-1-3-5-6

3.AYAK: 9-13

4.AYAK: 7-5-3

5.AYAK: 4-9-11

6.AYAK: 3-9-7-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
efe
Ziyaretçi
efe

Emeğine sağlık bolşanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Aslansütü sprint tutturmada sıkıntı yaşıyor diye uzun zaman sonra uzunda pas geçtim. O nedenle kazanırsa şaşırmam :) bol şans

Mehmet28
Üye
Mehmet28

uzun çimde uygun grupta yine denenir tek