16 MART 2018 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

O ayakları tek kullanmayanların bulundurmasını tavsiye edebileceğim iki cazip tek kullanacağım. Üçüncü bir tek daha kullanacağım ama onun için hala karar verebilmiş değilim. Ya ikinci ya da beşinci ayak olacak.

1. KOŞU: Dişilerin uzun mesafeli maiden mücadelesinde bana güven veren bir isim yok, kalabalık tutuyorum.

2. KOŞU: Uzun mesafede iyi koşacak izlenimi veren (3) GOBEN kazanmaya yakın gördüğüm at. Beklentimin altında kalırsa yarış karışabilir.

3. KOŞU: İyi form tutan (6) VASEEM uzunda bile kazanmayı başardı, ara sonrası üç yarış gören (7) DİNÇBEY de kazanabilecek kıvama geldi. İlk tercihlerim bu isimler olsa da burayı da kalabalık tutuyorum.

4. KOŞU: Burayı tek atmayanların kuponunda bulundurmasını taviye ederim. Son yarışındaki kötü performansının ardından dinlendirilen (3) ONURBEY’in mesafeye en yatkın isim olduğunu düşünüyorum ve risk alarak ilk tek olarak kullanıyorum.

5. KOŞU: (1) KIRDENİZ ya üçüncü tekim olacak ya da kapatacağım.

6: KOŞU: Takip edenler hatırlayacaktır, ilk kaba kum yarışında tek kullanmış sonrasında yine kollamıştım. Bir türlü beklediğim performansı gösteremeyince geri plana itmiştim. Son yarışında gösterdiği performansın ardından bir kez daha risk alıp cazipken (12) SUPER ALP’i tek kullanıyorum.

 

ALTILIM
1.AYAK: 5,7,3,4,2,10
2.AYAK: 3/1,8,7,5,9
3.AYAK: 6,7,8,5,3,10,9
4.AYAK: 3
5.AYAK: 1/4,2,5/6
6.AYAK: 12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
Mine
Üye
Mine

Tabela 1.2 dışına cikarmi

Mine
Üye
Mine

Oyun yok bu var sadece
comment image

Burhan
Ziyaretçi
Burhan

Herkese bul sanslar slm

Burhan
Ziyaretçi
Burhan

Memet abi senin yorumlarını çok beğeniyorum işalah yarın senin sayende
istanbulun yakalarız iyi akşamlar