Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 16 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

16 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

5.KOŞU : Günün beşinci koşusunda 5-MANOUSH fotoyu önde geçen isim olur.

6.KOŞU : Denk isimlerin mücadelesinde 7-DEKOR favormi.Ancak hertürlü sonuca açık koşuda HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

7.KOŞU : Gruptan üstün duruşuyla 3-HAYRİ BABA favorim.9-QUEEN AMIDALA favorinin en yakın takipçisi.10-SIERRA BLANCA, 7-NOISY BOY, 5-KÖYLÜM şans verdiğim diğer safkanlar. 4-TIME TO DANCE sonraki ihtimal.

8.KOŞU : Günün Grup-2 mücadelesinde 2-BABA MEVLÜT kuşkusuz koşunun favorisi.Ancak birtürlü ikincilikten kurtulamayan safkan bugünde kuponları çöpe attırabilir.Özellikle form durumu muazzam olan 9-CABİRE kuponlarda bulundurulmalı.4- BULUT REİS ve sık koşmasına rağmen formundan taviz vermeyen 7-PALA DAYI seriye devam diyebilir.6-KIBRISLI ve 1-AKARÇAY sonraki ihtimaller.

9.KOŞU : Gecenin kapanış koşusunda 9-ALANZA maidene veda edebilir.Favorinin hata yapması durumunda 8-ŞAHİN TEPESİ devreye girecek ilk isim.1-ESRALI sürpriz.

1.ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 6
2.AYAK : 3
3.AYAK : 3 - 6 - 9 - 2 - 5 - 10 - 4
4.AYAK : 6 - 3 - 8 - 4
5.AYAK : 5
6.AYAK : HEPSİ

2.ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 6 - 3 - 8 - 4
2.AYAK : 5
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 3 - 9 - 10 - 7 - 5 - 4
5.AYAK : 2 - 9 - 4 - 7 - 6 - 1
6.AYAK : 9 - 8

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLA

KİŞİSEL TWİTTER ADRESİM : @patulyam53

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.