16 MAYIS 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yoğun bir haftanın ardından yorucu iş temposuna rağmen dikkatimi çeken program ve sevdiğim kalite isim Fly By Me ‘nin koşması nedeniyle sizlerleyim. Ankara altılı ganyan tahminlerime aşağıda yer veriyorum, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

 

1.AYAK: KV-6 Mogan Gülü yarışında İzmir pistinin başarılı ismi 9 (RİGHT OR WRONG)‘a öncelik veriyorum.Apranti tercihine rağmen7 (DİSTANT RİSİNG), alıştığı birinciliklerine yenisini eklemek isteyecek olan 4 (MANOUSH) ve DB takısının doping yapabileceğini düşündüğüm 5 (YAĞIZEMRE) ile bu ayağı noktalıyorum.

 

2.AYAK: Son yarışında binicisiyle harika bir iş çıkaran kalite sprinter 6 (YILDIRIMBEY) ile verdiği uzun araya rağmen uyumlu binicisiyle bu dezavantajını yok edebilecek 1 (FLY BY ME) ve idman performansı ile eski günlerine dönüş sinyali veren 3 (RUBİCON) Adnan Menderes koşusu için yeterli olacaktır.

 

3.AYAK: Mesafe tecrübesi de edinen her yarışında daha etkili olmaya başlayan 8 (MİAMİ BEACH), eklenen takı sonrası daha iyi performans sergilemeye başlayan 7 (HEZRİN), son iki yarışıyla mesafeye tecrübe edinen 4 (DORLEON), Gözlük takısının işe yaradığını gözlemlediğim 1 (ZEMANOVA) ve ilk kez çime çıkacak olup merakımı kuponuma işaretleyerek gidereceğim 11 (PAÇİ PAÇİ) bu koşu için önerilerim olacaktır.

 

4.AYAK: Performansı çok hızlı gelişen 6 (URFAKAPILI) ve 1 (HÜNKAR) arasında geçecek bir yarış gibi görünüyor.

 

5.AYAK: Karataş tercihi ile 4 (KARAESER) küçük kuponlarda tek olarak tercih edilebilir. Mesafe tecrübesi ve son birinciliğiyle 3 (GÖLCÜK ASLANI), çim piste uyumunu yavaş yavaş ilerleten son idman performansıyla da dikkat dedirten 2 (ÇAMÖNÜBEYİ) ile burayı noktalıyorum.

 

6.AYAK: Genellikle son ayağa tek bırakmayı tercih etmemeye çalışırım fakat ekürisinin desteğiyle 5 (KAŞGARKIZI) günün en sağlam teki olarak göze çarpıyor, bankom.

Şablonum:

1.Ayak: 9-7-4-5
2.Ayak: 6-1-3
3.Ayak: 8-7-4-1-11
4.Ayak: 6-1
5.Ayak: 4-3-2
6.Ayak: 5

Kupon tutarı: 21,60 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
okan

Can bey basarilar bol sans

Mustafa Kemal

Emeğinize sağlık.Bol şanslar

Mustafa Kemal

Ankara sablonum.

1.ayak 3,1,4,7 (H)
2.ayak 6
3.ayak 1,13,8,10,5,6
4.ayak 6,5,1
5.ayak 3,1,4,5,8
6.ayak 5

Musadenle son ayakta tekimiz ayni olunca paylasmak istedim

admin

Kuponlar devam, tebrikler. Rastgelsin.

admin

3.ayakta geldi. Bol şanslar.

soner

İlk ayakda 15 ganyanlı atı buluyorsun can abi helal olsun işallah tutar kuponun abi

Emin

Can hoca helal olsun ilk ayaği iyi tahmin ettin ama ben ilk ayak 5 numarayi kalabalik oluyor diye cikardim :(

Mustafa Kemal

Biraktigon yerden devam harikasiniz…Umarim yazdiginiz gibi gelir

admin

Tebrikler abi, 16.70 krş ganyan. Şansın daim olsun.

kader

Guzel kopun yapiyosun takip ediyorm

kader

Kv 6 56 kilo gelir 3 taneydi brva can

Mustafa Kemal

Talihsizce bi yatis oldu Can bey.Saglik olsun.Emeginize saglik muazzam bir catiydi…

soner

İşallah günün son yarışında 5 KAŞGARKIZI gelir tutturursun mustafa abi

Mustafa Kemal

Tesekkür ederim.Büyük bir heyecanla bekliyorum.İnsallah yazdigimiz gibi gelir…Herkese bol şanslar diliyorum

admin

Böyle 5 te 5 giden kuponla son ayaktan yatmak.. Çok kötü oldu geçmiş olsun.

Mustafa Kemal

Elediğim tek at geldi…5/8 rahat bir yaris izleyebilirdim.Can abinin ilk ayağının aynısını yazsam yakalamam an meseleseydi…Sağlık olsun…

Mustafa Kemal

Sizi ,by creed i ve admini cok fazla takip ettim ben.Feyz alıyorum sizleri okumaktan.İyiki varsınız…TEŞEKKÜR ederim beni kabul ettiğiniz icin ailenize

emin

can hoca bugün baya bi şansızlık oldu, yarın istanbul için tahminleriniz olacakmı?

26
0
Tahmin paylaş.x
()
x