16 MAYIS 2015 CUMARTESİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MUSTAFA KEMAL)

1.AYAK: Baktığımız zaman ön grupta gitmeyi seven ve bir o kadar da hızlı çok fazla isim var ki,1 SUN KİNGDOM, 3 ÇUHADAROĞLU,11 MY GOLD ,yalnız şöyle bir durum söz konusu yukardaki safkanların hiçbiri 9 HAKUNA MATATA kadar hızlı değiller.Yani demek istediğim şu elbette 9 HAKUNA MATATA nın temposu viraj dönülür dönülmez düşecek,ikinciliğe hemen 3 ÇUHADAROĞLU sarkacak sağına11 MY GOLD içlerine 1 SUN KİNGDOM girip son 600 e çıkılacak gibi duruyor.Şimdi burda iki senaryo olabilir.
1.si :9 HAKUNA MATATA nın temposu düşer düşmez virajda 1 SUN KİNGDOM liderliği alır ve dışardan gelen sprinterlere direnir yada
2.si Bu isimlerin hemen arkasından sprinte 4 isim kalkar 2 RED EYE ,4 NASRULLAH BEY ,5 BALBALILI ,12 RÜZGAR KANAT iki senaryoda da en mantıklısı şablonumuza 1 SUN KİNGDOM uda yazarak 5 safkanla huzurlu bir yarış izleriz diye umud ediyorum.

2.AYAK: Yoruma gerek duymadığım koşuda 1 BAŞARILITAY ve formda ekürisi 8 TOROS KAPLANI’nın kazanamaması mucize olur…BANKOMDUR.

3.AYAK: Bu koşu o kadar karışık ki aslında inanın ne desem ne yorumlasam bilemiyorum.Öncelikle bu koşuda merak ettiğim ilk husus şu 3 DEMİRCİ starttan çıkacakmı ? Ki çıkarsa yanına at yazmak biraz çılgınca olur.Peki çıkmazsa ne olur biz birde bunu bulalım ,şimdi 9 DURU KIZ kaçacak,mesafe 100 metre kısaldığı için normalde yakalanmaması gerekiyor yada direnmesi gerekiyor hemen arkasından takip edecek olan 1 ATOMUNOĞLU na ama bu yarışda 6 JOKERŞAH varki aklımı karıştırıyor çünkü muhtemelen 9 DURU KIZ ı temposunun üstüne çıkaracak doğal olarak numarayı da o isteyecek burada beni sprinter olarak kendine daha çok çeken safkan verdiği 2 aylık aranın ardından nefes açan ve düzenli olarak idmanlarda güzel işler sergileyen ve CANYİĞİT ile anne kardeşi olan 4 DİNAMİK,2 ÇOLBIR,7 AMANOS BEYİ 5 FAHRİYE HANIM diğer şanslı isimlerdir.

4.AYAK: 6 Tanzer in süratlendireceği bu koşuda Banko olarak önereceğim isim 4 KING BYZAS olacaktır.
Maidena çok kolay veda ettikten sonra sert bir grupta mücadele eden safkan çok güzel bir 5.lik elde ederek dikkatleri üzerine çekti fakat ozaman mesafe 1400 dü ve müthiş bir siprintle kalkmıştı bugün ise mesafe daha uzun ve bana göre M.Çiçek in idareli sürüşüyle 4 KING BYZAS’ın rakiplerini temiz bir şekilde geride bırakmasını bekliyorum.BANKOMDUR..Elemek zorunda kaldığım safkan 5 ROYAL BEGOVİÇ dir.

5.AYAK: 6 SEVİMLİ GÜZELİN liderliği alacağı koşuda 1 SKYLENDER ve 2 SPRİNG RAİN in takipleriyle viraja kadar bu isimler yarışı oldukça süratlendirecektir diye düşünüyorum.Yarışın son 200 ünde 5 YORKVİLLE QUEEN in inanılmaz sprinti eğer 2 aya yakın ara veren ama galoplarında hazır görünen 6 SEVİMLİ GÜZELİ yakalamaya yeterse kazanmaya çok yakın.Aslında herşey 6 SEVİMLİ GÜZELİN elinde gibi duruyor yarışın hızı ne olacak sorun bu.Yavaş tempoda kaçarsa bir solukda bitirebilir.İki isimle rahat bir yarış izleriz diye düşünüyorum.Galoplarında kıpırdayan 11 ZU VERE ,10 MARVELOUS GİRL yeri olanlar için yazılabilir.

6.AYAK: Startla birlikte 2 GENÇ PRENSES hemen yanına 5 ARKASI GELDİ ve 4 KIZILMAVİ yer tutup arkalarında 13 BODAÇ belirecektir eğer F.YÜKSEL sprint mesafesini ayarlayabilirse yani erken yürütemezse YALNIZEFE gibi bir ŞAMPİYONUN un ana baba bir kardeşi3 İLAYDANUR un kazanması normal sonuç olur.Alternatif BANKOMDUR.Rakipleri 6 HASEKİ SULTAN, 10 NAZLI ON,2 GENÇ PRENSES,5 ARKASI GELDİ,4 KIZIL MAVİ ,7 ÇORMİK,12 DURUGÜL dür.
HERKESE BOL ŞANS DİLİYORUM.

ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 2,4,5,12,1
2.AYAK: 1
3.AYAK: 4,2,7,5,1,9/3
4.AYAK: 4
5.AYAK: 6,5
6.AYAK: 3///6,10,2,5,4,7,12

ALTILI ŞABLONUM(ALTERNATİF ŞABLONUM)

1.AYAK: 2,4,5,1,12
2.AYAK: 1
3.AYAK: 4,2,7,5,1,9/3
4.AYAK: H
5.AYAK: 6,5
6.AYAK: 3

Mustafa Kemal ÇELİK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
emin

Mustafa hoca ankara dururken izmir tahmini yapilirmi? :)

nihat

tebrikler mustafa bey.ankara kuponun tutar işallah.baya yüksek verecek.

nihat

keşke burda vereydin.orda pek gören olmamıştır..

serkan

handikap 16 2400 Çim Agır kilo at gelirmi?

Samet

Bu kadar güzel yoruma sen tut hiç olmayan bır at gel yazık başka bişe demiyorum

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x