izmir altili tahminleri barisci

16 MART 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: 4 yaşlıların böyle gruplarda başarılı olduklarını göz önüne alırsak KURALSIZ(6) ve HALİME HANIM(4) bir adım önde. Yaşlı kurt İLKSEN(3) gününde olduğunda çok iyi koşuyor. RIO KARNAVALI(1) inişli çıkışlı grafiğe sahip son çalışmaları olumlu olduğu için bu grupta ihmal edilmez. SULTANPELİN(5)‘in son koşusunu ölçü almıyorum iddialı olacaktır. GÜNYÜZÜ(2) ve ŞANSI BOL(9) da son olarak önereceğim isimler.

2.Ayak: KRONOS(1)‘un kazanmak için uygun grubu bulduğunu düşünüyorum ancak çok istikrarsız safkanların koşusu olduğu için de mümkün olduğunca fazla isme şans vermek gerekiyor. Rakiplerini şablonda belirttim.

3.Ayak: Bu grupta öne çıkan üç safkana da şans veriyorum: AYNATINAZ(1), ZORLUAT(9) ve GÖKBAKIR(6).

4.Ayak: PEPİTO(1) formunu iyice arttırdı ancak ilk rakibi kilo olur bu koşuda. Bana göre en yakın rakibi USLUHAN(3)‘dan 8 kilo fazlası var. Bu iki safkanla geçeceğim burayı.

5.Ayak: Birçok kuponda tek olacağını düşündüğüm KARA ÇİVİ(1) günün kalesi olacak gibi görünüyor. Bence de çok şanslı ancak kazandığı koşuda kendisine çok ciddi rakip olan SAYGON(3) yine zor anlar yaşatabilir. OĞLUM EMİR(2) ve SULTANBATUR(4)‘dan bir süpriz gelebilir.

6.Ayak: Formunu bulan YEŞİLMİŞİK(4) kazanmaya devam edecektir.

Altılı Şablonum

1.ayak:6,4,3,1,5,2,9

2.ayak:1,4,7,6,10,11,14

3.ayak:1,9,6

4.ayak:1,3

5.ayak:1,3,2,4

6.ayak:4 tek

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar kardeşim alışkanlık oldu sende kalabalık yarışlarda tek vermek :)

binbastar
Üye
binbastar

Sitenin devamlı takipçilerindenim,bugunkü oyun kurgumuz paralellikler gösteriyor bir bakıma.Selamlar ve bol şanslar..

İZMİR
Oldukça denk safkanların bir araya geldiği zorlu programda rakiplerinden bariz biçimde öne çıkan safkan bulunmuyor.Kurgu anlamında çok tercih edilesi bir sistem olmasa da teksiz bir strateji mantıklı gözüküyor.

Buna rağmen iki safkanın öne çıktığı günün üçüncü ve dördüncü ayakLarında biraz da riskle şablondaki birinci atlar tek olarak tercih edilebilir.

1.AYAK: Performansını yeterli bulduğum NURLUTAÇ favorim.SULTAN PELİN ve KURALSIZ öncelikli rakipleri olurlar.HALİME HANIM ve İLKSEN ilk ayağa yeterli gelir görüşündeyim.
2.AYAK:Tabela dibinde tamamladığı son koşusunu beğendiğim GAYEMSU favorim.HAFİZE SULTAN ciddi rakibi konumunda. Senden bana kalan SON HATIRAN, ıskalarsak olur kupon yatıran diyor ve kesinlikle çarpımı çekiyorum.BABAFİKRİ ve KRONOS bu ayağın sigortaları olurlar görüşündeyim.
3.AYAK: Edebiyat ustası Yaşar Kemal’in unutulmaz eseri yer demir GÖKBAKIR koşunun şanslısı konumunda.Bugün için kendisine en yakın rakibi konumundaki AYNATINAZ ile girişeceği kıran kırana mücadelenin galibi belirleyeceğini düşünüyorum.
4.AYAK: Son dönmem performansları ve kilo dağılımını göz önünde bulundurduğumda iki isim öne çıkıyor.Ahırda uslu, pistte canavar USLUHAN ve PREDESTINATION.
5.AYAK: KARAÇİVİ-SAYGON-OĞLUM EMİR üçlüsü ayrımsız yazılmalı.
6.AYAK:Kendimizi son ayağa kadar atabilirsek Can Yücel’in ölümsüz dizeleri ile önce bir soluklanalım derim.Düşmüşüz yavaşça bir sakin derenin.İçindeymişik, YEŞİLMİŞİK, sazmışık…CASSOWARY ve GOLDEN OK son koşularında geliyorum sinyalleri verdiler.RED QUEEN sonlardA sert gelecek olup PATIENT’de ona keza sabırlı bir beklemeyle heran devreye girebilir.

GENİŞ OYUN: 8-5-6-4-3 / 10-11-4-6-1 / 6-1 / 3-2 / 1-3-2 / 4-10-7-2-3 TUTAR:90TL
EKONOMİK OYUN: 8-5-6-4-3 / 10-11-4-6-1 / 6 / 3 / 1-3-2 / 4-10-7-2-3 TUTAR:22,5 TL

ALL RIGHTS RESERVED binbastar

admin
Yönetici
admin

Yasar kemal den girip Can yucel den cikarak tahmin vermek gayet şık olmus. Bol sanslar olsun.

binbastar
Üye
binbastar

Formata ters bir durum varsa gönderimi silebilirsiniz

admin
Yönetici
admin

Gayet guzel aykiri bir durum gozukmuyor.

binbastar
Üye
binbastar

teşekkür ediyorum o halde, ben üstü kapalı bir eleştiri olarak yorumladım ilk önce, profesyonel iş hayatı dejenerasyonu sanırım.ben de sizlere bol şanslar dilerim, saygılar

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar Barış

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar ikinci yakta çok ters düşmüşüz hadi hayırlısı :)