16 MART 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Orta mesafelere daha yatkın olduğunu düşündüğüm 5-SULTANPELİN‘in kendisini çok iyi tanıyan binicisi idaresinde son viraja tutarak rakiplerinin yanına gelip son 200’den sonra arttırıp kazanması 14 Mart Salı sabahı İzmir nemli pistte yaptığı 600/39,5 25,5 R dereceli galobuna baktığımızda normal sonuç olacaktır.

2.AYAK: Son koşusunda KV yarışta tabela yapma başarısı gösteren 10-GAYEMSU çok yakın aralıklar ile koşacak olmasına rağmen uygun grupta favorim. Son yarışında uzun mesafeden etkilenen 11- HAFİZE SULTAN, daha önce bu mesafede kazanmışlığı bulunan ara sonrası bir yarış gören 6-BABA FİKRİ, ara sonrası iki koşu gören sonuncusunda toparlanma emareleri gösteren 5-ŞİMŞEK YILDIZI, el değiştirdikten sonra İzmir’e getirilen ve burada bir koşu görüp pisti tanıyan 3-HATİCE, takibimde bulunan 7-ÖZŞEHSUVAR, 2-HIZLI VE ÖFKELİ sonrasında ise 1-KRONOS ve 4-SON HATIRAN rakipleri.

3.AYAK: 5-DOĞUHAN‘ın dinçlikle bugün çok iyi bir yarış çıkartmasını bekliyorum favorim ama yanına yazacağım isimler şablonumdadır.

4.AYAK: Son yarışını kazanırken çok beğendiğim 3-USLUHAN‘ın şansını rakiplerinden çok daha fazla görüyorum nedenlerine gelirsek; PEPİTO ile arasında çok ciddi bir kilo farkı bulunuyor ki daha önce kilo kiloya 3.5 boy yapmışlığı var, PREDESTINATION ve TATARINOĞLU’nun yarışları çok üst üste gelmiş gözüküyor ben bu uzun mesafeyi çıkartabileceklerini düşünmüyorum 5 ve 6 numaralı isimlerin ise henüz bu grupla baş edebilecek formda olduğunu düşünmüyorum dolayısı ile ben kuponuma 3-USLUHAN‘ı tek yazacağım.

5.AYAK: Riske girmeye gerek yok HEPSİ.

6.AYAK: Son yarışında çok cazip bir AGF oranı olmasına rağmen çok iyi koşacağını düşünüp tek attığım %100 kazanması gereken koşuda yarış içerisinde yaşadığı talihsizlik ve binicisinin hatasından ötürü ikincilikle ayrılmak zorunda kalan 10-CASSOWARY‘nin bugün için bu grubu geçmesi gerekmekte diye düşünüyorum tek rakip olarak SUZI GOLD ile anneden kardeş 7-GOLDEN OK yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 10-11-6-5-3-7-2-1-4

3.AYAK: 5-1-6-9-4-3-2

4.AYAK: 3

5.AYAK: 2-1-3-4-6-5

6.AYAK: 10-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Barışçı
Üye
Barışçı

kılıçlar çekilmiş yine :) bol şans

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar arda

Onur
Ziyaretçi
Onur

Ustam kafada 5 numara bana göre de tek ama mustafa çiçeğe pek guvenmiyorum o yüzden 1 ve 2 ekle derim

Onur
Ziyaretçi
Onur

Ustam bende mustafa çiçeği cok severim bindiği atların yüzde doksanını tek atmisimdir ama bu aralar formsuz o yüzden böyle birşey önerdim saygilar

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

ilk ayağı geçersen altılı içerde bol şanslar