izmir altili tahminleri can911

16 MART 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Son zamanlardaki İzmir programlarına inat ezberbozan türden karşımıza çıkınca çalışma yapmak görev oldu. Hazır biraz da ısınmışken yorumlu tahminlerimi aşağıda sunuyorum. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Dişilerin Handikap mücadelesiyle açılışı yapıyoruz. Her ne kadar istikrarsız olsa da ideal mesafesinde çok farklı kimliğe bürünebilen, son iki idman derecesiyle de bu yarışı rahatça alabileceğini gösteren 4 (HALİME HANIM) ilk tercihim. Son yarışlarına nazaran daha uygun bir gruba denk gelen 3 (İLKSEN), son dört yarışında ilk ikiden düşmeyen 6 (KURALSIZ) ve biraz eski formundan uzak olsa da klasıyla 1 (RİO KARNAVALI) listeme giren son isim olur.

2.Ayak: Maidena veda edip inişli çıkışlı performans sergileyen isimlerin buluşmasında sıralamam 4 (SON HATIRAN), 3 (HATİCE), 16 (YİĞİTMASALI), 10 (GAYEMSU) ve 14 (VEGOOL) şeklindedir.

3.Ayak: Koşudaki rakiplerine nazaran bir tık yukarı görünen yapılarıyla 1 (AYNATINAZ) ve 9 (ZORLUAT) bu ayakta yeterli olacaktır.

4.Ayak: Birbirleriyle sık mücadele eden isimler yine bir arada. Üzerine bu kadar kilo bindirilmemiş olsa, Özcan faktörüne rağmen 1 (PEPİTO) tek tercihim olmaktan çıktı. Aralarındaki mücadelelerden biraz daha ön plana çıkan 2 (PREDESTİNATİON) ve sürdürdüğü form grafiği ile 3 (USLUHAN) kuponuma girmeyi hak eder.

5.Ayak: 1 (KARAÇİVİ)’ nin son iki yarışındaki 1.likleri tesadüfi değilse bu gruba da rahatça hakim olmalı. BANKOM

6.Ayak: Bu kadar handikap aynı günde biraz çok oldu ama sonuncusuna geldik. Seçimlerimizden en sürprizlisinin gelmesini umud ederek sıralamam şöyledir. 2 (RED QUEEN), 4 (YEŞİLMİŞİK), 3 (PATİENT), 11 (ŞEKER YILDIZI), 8 (AL MAHA), 7 (GOLDEN OK) ve 12 (BORNEO) şeklinde olup, hepimize rast gelsin.

 

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-3-6-1

2.Ayak: 4-3-16-10-14

3.Ayak: 1-9

4.Ayak: 1-2-3

5.Ayak: 1

6.Ayak: 2-4-3-11-8-7-12

Kupon Tutarı:  50,40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Bol şanslar başarılar.

Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans can abi

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol sanslar can bey

salvatore
Üye
salvatore

bol şanslar Can Bey..

yakala41
Üye
yakala41

Birinci ayak altili nin ikramiye yükseleceği yer 5.4.6.8.11.12 ikinci ayak 1.3.4.11.16.10 üçüncü ayakta 1.3.6.9 4 ayak iki at 1.3 5 ayak 1.2.3 son ayak 10 tek ve banko

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

buda benden olsun :)

salvatore
Üye
salvatore

1.ayak:Hafifte olsa süratli gidecek olan yarışta İlk şanslı isim Günyüzü olacak.En iyi nefese sahip safkan şu anda.iki rakip görüyorum.Kuralsız ve Şansıbol.ilk ayak için yeterli.
2.ayak:4 numaralı Son Hatıran geç yürümezse yüksek ihtimal kazanır.[Ama dün hamedi 2. ayakta best spot la yürüyemeyince zamanında kaybetti]Kronos ,Hatice ve Gayemsu rakip olacak gibi duruyor.
3. ayak:Aynatınaz,Gökbakır.Kırtoprak yeterlidir.
4.ayak:Ttatarınoğlu fit durumu ile bu sefer dış kulvarı tercih edip rakiplerini toplayabilir.Usluhan ve Predestination rakipleri.
5.ayak:Kraçivi mesafe uzadığından zorlanacaktır.Gönül Avcısı ve Saygon zor anlar yaşatacak.
6.Ayak.:ve son ayakta çok inandığım safkan 10 numaralı Cassowary.müthiş aksiyonları var.N.Avcı bu tarz atları tabiri caizse uçuruyor.Bence çok görkemli bir yarış kazanacak..
Herkese Saygılar

Figo
Ziyaretçi
Figo

Sultan pelin e neden şans vermediginizi anlamis degilm…bol sanslar

salvatore
Üye
salvatore

Sultanpelin son yarıştaki aksiyonlarıyla yıpranmış göründü.Bence 2 yada 3 yarış işi olmaz.

Figo
Ziyaretçi
Figo

Simdi anladim)))))))

salvatore
Üye
salvatore

Günyüzü sanki ingiliz atı.en sonda dönüp yarış kazanacağını sanıyor O.Yıldız..Çok enteresan:)