Ana Sayfa / Tahminler / 16 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

16 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Bu Ankara cidden adamı hasta eder. Yine her sonuca açık program var. Hiç yüklenmeden doğru tercihler ile olursa olura gitmeyi düşünüyorum. Yüklenmeyeceğim dedim ama bakalım sonuç nereye varacak bilmiyorum.

1.AYAK: İlk ayağı gözüme kestirdiğim 4 safkanla riske edeceğim. Bunlardan bir tanesi suprizde çıkacağını tahmin ettiğim (5) GINA MONTANA. İkinci şans vereceğim isim ilk yarışında startla birlikte ezilme tehlikesi geçirip son düzlüğe dokuzuncu sırada dönmesine rağmen iyi toparlayıp aksiyonlarını beğendiğim (4) ÖMER COPPER olacak. Üçüncü safkanım ise Özcan ile (7) VIOLIN ve son olarak da  (3) METİN ABİ diyorum.

2.AYAK: Yazılarımı takip eden arkadaşlarım zaten tahmin etmiştir. Son yarışında yine GAZELLE EYES gibi sürdirek safkanın yanında tek olarak vermiştim. Bir kez daha denemek istiyorum. Son düzlüğe kadar gayet iyi gelip binicisinin ben geldim de ikinci kim triplerine maruz kalan safkan bu defa kazanacaktır diye düşünüyorum. (1) numaralı KÜLÜNK SULTAN BANKOMDUR. Bu yarışta bu safkana öncelikli iki tane rakip görüyorum (2) EZGİLİ ve (7) RED QUEEN.

3.AYAK: Artık şu çok net anlaşıldı (6) SERHUNCAN daha da üzerine koyabilir bu grubu da geride bırakabilir ilk atımdır. Müslüm Çelik'in çok ciddi olarak yarışa gideceğini düşündüğüm (7) GÖZ GÖZ EREN ikinci safkanım. Yine Özcan tercihli (4) EZOP KAHRAMANI üçüncü safkanım. Son olarak da (2) NURHANBEY diyorum.

4.AYAK: El değiştirdikten sonra henüz birincilikle tanışamayan (2) ES ES RUNNER ve (3) GOOD HEARTED arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünsem de bu defa (4) CAMELOT diyorum.

5.AYAK: Karakolluk bir yarış. Öncelikli olarak (3) KATI SEMİH ve (2) ATEŞ KRALLIĞI'NIN ayırımsız yazılmasından yanayım. Bu iki safkanın yanına (1) NİNOŞUN OĞLU, (5) ŞAFAK VAKTİ, (4) SEZAR ı da yazdım mı bir zahmet tamam olsun. :)

6.AYAK: Yarışın iki safkan arasında geçebileceğini düşünüyorum. Bunlar sırası ile şablonum da olacaktır. Ancak bu safkanların yanına düşündüğüm iki tane de bomba safkanı ekleyip bekleyeceğim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5-4-7-3

2.AYAK: 1 TEK

3.AYAK: 6-7-4-2

4.AYAK: 2-3-4

5.AYAK: 3-2-1-5-4

6.AYAK: 1-4-10-5

Yüklenmeyeceğim dedim 57 lik oldum. Bol şans herkese.

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

93 yorum

 1. Savasci

  Bol şanslar Bombacı….

 2. Bombacı ninnosunoglu

 3. Savasci

  Kazanırmıyız bilememde senin şablon çok iyi….Tekinde bana göre sağlam duruyor…

 4. Savasci

  By Ra 4 ayakta sanki eksik gibi kuponda.

 5. Savasci

  (2) ES ES RUNNER banko verilebilir ama at yazacaksan bu By Ra olmalı bence.

 6. ES ES RUNNER KAZANIR
  RAKİP TABİKİ HİÇ ŞÜPHESİZ
  BYRA
  BİTMİŞ İKİLİ
  SAYGILAR

 7. Savasci

  GOOD HEARTED jokey sıkıntısı olmazsa tek bile atılabilir…

  • Bombaci

   Aynı şey işte savaşçı yeminle BY Ra olmasa atardım. Es Es falan dinlemezdim. By Ra benim oyunu bozuyor

 8. Bombaci

  By Ra ile ilgili bende şöyle düşünmüştüm. GOOD HEARTED ile birlikte karşılarda tükenir ise GOOD HEARTED daha hakim olur bu yüzden de CAMELOT a bu defa gün doğar demiştim. İki kafayı alacak atı yazarsam sadece ikisini yazmalıyım. Yani genelde öyle kurmaya çalışıyorum oyunu. Kafacı atlardan GOOD HEARTED ı tercih ettim. Diğer ikisine geriden gelsin dedim.

 9. Bombaci

  CAMELOT un BY Ra yi sonunculuğa ittiği yarışta CAMELOT 2200 kumda son 800 ü 0.53 ün içinde koştu ki bu derece bu mesafede çılgın bir derece. Haliyle bir sonra ki yarışında Karataş ı attılar üzerine ancak ben Karataş in safkanın huyunu suyunu bilmediğinden emin olduğum için CAMELOT tabela yapsın gelmiş sayacağım demiştim. (5. Oldu) Şimdi ki yarış 200 metre kısalmasıyla ile birlikte o yarışın bir kopyası olacak ve üzerinde yine Akın var. Ben bu safkanı çok iyi bildiğime inanıyorum. Yarışı merakla bekliyorum. Gelir gelmez ayrı ama eminim iyi koşacak.

 10. sheva

  Kupona bi çelenkte ben yollayım ozaman iyi bilirdik :))

 11. COMMANDANTE

  Bol şanslar Bombacı dün biraz baktım da Ömer cooper tek külünk sultan tek giricem bende

  • sheva

   Ömer cooperda. Ne var benim göremediğim bi destek olda bende yazayım bari 3 atta yok suan

  • COMMANDANTE

   İlk yarışında starttan sonra bayağı gerilere düştü sonra çıtırdan bi sprint yaptı baktı yetiştiremeyecek son 200 de enseye bastı ben bugüne 30-40 arası bir bütçe ayırdığım için tek yazcam ikinci ayak külünk tek yoksa uzun düzlük red queenin işine yarar kg da müsait üçüncü ayakta amigrayı hatırladım son yarışını izle bak gökhan çok geç kaldı aynı hatayı yapmazsa bugün o da kazanır gibi geliyor bana sheva.

  • sheva

   Sankü patlamaya müsait gibi geldi 2.3. Koşular hatta söyle diim ankarada süprizi kapatmadan bulamadığım için 2 ayagıda hepsi düşündüğüm için alternatif tek arıyorum önlere yüklenip son 2 ayagı tek geçicem heralde

 12. sheva

  Bombacıda niye yok bilmiyorum ama ankaranın bana göre bulduğu şansları en iyi değerlendiren jokeyi gündüzeli santim santim pisti kullanıo öz güveni o kadar yerindeki bazen bu şımarıklık olarak anlaşılıyo ama hakkını veriyo hatta baş jokeylere teklif edilen atlara binse günde 2 yarışı kesin olur.takibimde olan 14 çelenk e gülerceler gündüzelini deklare etti ben diğer atlara bakmam bile liman arayanlara duyrulur :)

 13. COMMANDANTE

  Orası da bende hepsiydi şablon değişti tamamen şimdi :)

 14. ERKAN

  Çelenk için bende aynı şeyi düşündüm düşünüyorum

  • sheva

   Ben desteğimi aldım konu kapanmıştır :))
   Günah benim suç benim kurdum bırak düş benim :)) şarkı söylemeye başladım bile

 15. KaraKhal

  herkese merhabalar bu gün Ankara kolay gibi geldi şöyle bir oyun çıkardım herkese iyi eğlenceler.

  1.ayak: H

  2.ayak: 7,2,3,6,1,8

  3.ayak: 6,,,,4

  4.ayak: 5,2,1

  5.ayak: 2,3,5,7,4

  6.ayak: 4 KORKMAZAĞA

 16. ERKAN

  Program bana çok zor geldi sağlam ayak yok küçük oynamak risk almak daha mantıklı sanki

  • sheva

   Ben program zor 75 liralık kalın yapim diyorum.yukardaki kupon kolay diye 75 lik olmuş :)) bütçe farkları yorumlarıda etkiliyo

 17. ERKAN

  Haklisin kardeş :)

 18. ERKAN

  Ama az çok biliyorsun ben kupon koyarım yazma işi helede abartılı olunca çok işe yaramıyor inandırıcı ‘da olmuyor :) kimdi hatırlamıyorum ADMİN bilir başlangıcı 150 200 den yapıyor ilk ayak yattı ise aynı oranla 5 liye 4 luye devam ediyor ettiğini yazıp duruyordu :))

 19. sheva

  Kara khal muhtemelen oynar bunu daha büyük kupon yaptığınıda gördüm anlatmak istediğim kimene 50 çok kimine 50 az geliyo..tabiki iş kupon kısmına gelince biraz yalanlar çıkıyo meydana ama sonuçta parayı tjk veriyo tuttuysada hayırlı olsun der geçerim inandığımdan değil :))

  • Kuponu yatırsa da yatırmasa da diğer tarafı ilgilendirmiyor sonuçta :) Her oyuna sallayan adamda sırıtıyor sitede.

  • Brendley cooper çakmasi ömer cooper bana gore geriden holywood ‘a selam yollar tutmuyorum ;) Akyildirim ise Ahmet Celikle son duzlugu gorse iyi derece derim;) simdi kim olur denirse turk kilicimi kusanip gercek kilic cekiyorum turkish swordun tayi ile LOFTY SWORD bankom. Bir diger asil kahramanim adanadan beri kahramanlarin kahramani EZOP KAHRAMANI guzel bir bindirmeyle we did it pozu verir:) BANKOM.

 20. 3
  H
  2,3,4
  2
  1,2,3,4,5,7
  1,14
  Herkese bol sanslar

 21. ERKAN

  NeySe ADMİN bu programı kolaylaştırır gibi geliyor bana

  • Yok ERKAN bugün ben izlemedeyim, dünkü yıkımdan sonra atları kendime saklayıp gelip gelmediğine bakacağım.

  • ERKAN

   Dün bende 11den yattım üstelik o ayakta 8 koşmaz olmuş işim vardı bakamadım yoksa ertan 11 ısrarla belirtmiş 8çıkarıp 11 eklesem 11 bin cepte idi sinir bozucu gün oldu elazığ iki yarışda 5 ‘de kalmıştı vsvs :((

  • Yapma yav, hikayeye bak. Geçmiş olsun Erkan.

 22. ERKAN

  Aşağı in yukarı çık derken bana günün en sağlam teki nurhanbey gibi geliyor ve öyle oynayacağım ikinci lazım

 23. KaraKhal

  altılıda kurgu önemli tabi ama iyi de kardeşim çarpımı olmuş 0.6 sabah 2 yarış akşam 2 yarış bir de yabancı bütün oyunlara oynuyor herkes ben oynamıyorum mesela hepsine bir tane tercih ediyorum genelde.hafta sonları biraz daha farklı olabiliyor.yani kurgu tamam da para lazım be kardeşim ben bilmezmiyim favori yaz plase yaz bekle.sürpriz at lazım bana taramam lazım bazı ayakları taramadığım zaman bir titreme geliyor bana :)

  • KaraKhal

   birde 7li ganyan belası var şimdi zaten 10 lira 20 lira ona da gidiyor.ulan uyku uyutmuyor adamlar gece 1.5 da yattığım yerde yabancı yarışları izliyorum.gece yarışlarında kuponun devam ediyor olsa uyuyamazsın kuponun yatsa sinirden uyuyamazsın öyle bir saatte yani :)

 24. GAZELLE EYES’ın kazandığı yarışta tabeladaki isimler çok saçma koştu. Ezgili tempo verdiği halde Külünk Sultan ve İlknur Sultan rahat dolandılar Ezgili’nin etrafından. Düzlükte Külünk Sultan cortladı. İlknursultan ondan önce cortladı. Buna rağmen Ezgili 2. ilknur sultan 3. oldu. Adam akıllı koşacak bir at bunları süpürür.

 25. COMMANDANTE

  Kafam çok karıştı oynamayacağım :)

 26. ERKAN

  Benim işlem tamam

  • Hayırlı olsun benimde tamam :)

  • sheva

   Abi ağlıycam bizim bayiide bi dede var parayı almaya gidio istanbula bulmuş 50m ötede atla köpeği ayıramaz yemin ederim

  • Bırak dede keyfine baksın, kaç tane daha bulacak altılı :)

  • KaraKhal

   bizim de bir rahmetli Rasim amca vardı.5 yaşımdan 10 yaşıma kadar beni jokey yapmak için uğraştı ben istemedim.yıllarca altılı oynadı veliefendi den çıkmadı en son bu zamanın parası 300 bin belki biraz fazlası bir para buldu 2 hafta sonra vefat etti.Allah rahmet etsin.

  • Mirasçısı mı vardı acaba, ömre ömür katması lazımdı aslında. Hani çocuğu vs varsa huzura ermiştir belki. Allah rahmet eylesin.

  • KaraKhal

   çocuklarına kaldı işte onlarda arsalarına bina yaptırdılar falan şimdi durumları iyi baya yani sıkıntıları yok hiç.kendi daireleri kiracıları var falan iyi kullanıldı yani para :)

 27. ERKAN

  İlk ayak kaldı orda çok kararsız kaldım hepsi geçmek istemiyorum işin içinden de çıkamadım

 28. ERKAN

  Shave ilk ayak düşüncen ney senin

  • sheva

   Ben 7 violin diyorum ilk at
   İlginç jokey tercihli 6 numara
   Ve 3 metin abi ile geçebileceğimi düşünüyorum. Yerim olursa 1 ve 4ü yazarım hatır için :))

 29. ERKAN

  İsim yanlış olmuş idare et

 30. COMMANDANTE

  Kuponunu yatırmayan varsa bu son ayaktaki Berkebey’in yarışını bir izlesin derim ben

 31. ERKAN

  Bol şanslar tekrar..sonuç benden bu çıktı

 32. Bombaci

  Yedili bahis oynayacaklar hemen hatırlaması gerekir. Üzerinde çok duruldu DERAŞ benim BANKOM.

 33. son ayakta 14- çelenk ve 10- nart cirsassian a dikkat

 34. Bol şanslar diliyorum Bombacı nezaretinde hepimize kazançlı bir gün olsun inşallah aminn :))

 35. atinisevenkovboy

  Herkese bol şanslar. Ben de böyle bi altılı yaptım.

 36. ERKAN

  ADMİN ve Gufre bir sıfır öne geçtiler :)

 37. ERKAN

  Yok ADMİN üstteki kupon aynen duruyor yatırmıştım değişiklik içimden gelmedi..

 38. ERKAN

  Artık herşey normal geldiği için gülüyorum..en azından h yapmaktan vazgeçtim kar orda yani :)

 39. ERKAN

  Farkındayım :) burda ‘da sende tek üçüncü ayak zaten farklı düşündük oda ortada gerisini bimem :)

 40. ERKAN

  Senin ganyan 10 düştü :)

 41. Bombaci

  Arkadaş deli olacağım ya

 42. ERKAN

  Çok ama çok geride kaldı 7 numara son sprint işe yaramadı resmen saçmaladı anlamadım

 43. Bombaci

  Bu ILKNURU kim takip ediyordu Ertan mi? Valla tek atmıştır o

 44. Bombaci

  Akgonul heyecan yaptı yemin ederim teşvik için bir 50 metre daha sabretse atardı bence KÜLÜNK ü içeri ne diyorsun Admin çok mu iyimserim? Bu arada RED QUEEN startta takılmasa tek olurmuş gibide geldi. Senin yorumun ne bu yarışa?

  • LADY FALCON tek attığım için gözüm başka at görmedi :) Ama külünkten umudu kestim.

  • Bombaci

   Yapma ya hiç uğraşmayalım o zaman. Bir sonrakine de RED QUEEN TEK atacağım kesin.

  • Aynen Red Queen 90 handikapa dayanır bu formla. Tekrar seyrettim yarışı Külünk geçen virajdan sonra dağıldı bu sefer son 400 ü görmüş. Bir de rahat gidiyor, sanki ayırıp uzak çekecek. Bir koşu daha beklemek lazım.

 45. ERKAN

  Yarışın başını izleyemedim evet strta kalmasa rahat alırmış böyle bile boyunla 3 olmuş :(*

 46. KaraKhal

  serhuncan startta kaldı kalmayaydı iyiydi :)

 47. COMMANDANTE

  Ekmeğini yedik berkebeyin :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir