Ana Sayfa / Tahminler / 16 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
izmir altili tahminleri bombaci

16 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar bu lafı söylemeyeli uzun zaman oldu ama bakar bakmaz programa o tek olur bu tek olur demeye başladım. Her yer Trabzon olduğu gibi her yer tek oldu bana:) Elimden geldiğince abartmamaya çalışacağım. Şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK: 2 Yaşlı İngiliz'lerin maiden yarışından ben çok kıl kaptım. Yarın favori AGF de %80 çıksa umurumda olmaz. Kafadan hepsi.

2.AYAK: İlk safkanım (7) KAYRAHAN hatırladığım kadarıyla ile start problemi olan safkan bomboş kilosu ile Söz sahibi olacaktır. Kafadan tek olur diyerek başlasam da tek hakkımı sonraki ayaklarda kullandığım için hepsi diyerek supriz aramaya gittim.

3.AYAK: (8) numaralı FETHİYE mesafenin kısalmasıyla yetiştirir mi yetiştiremez mi kestirmek zor çünkü zorlanabilir. Ancak ben şu anda bu safkanın çok konuşulduğunu biliyorum. Bu yarışta gelir gelmez ayrı mevzu ama ben bu atı gelene kadar tek atarım çünkü çok ciddi derecede fit durumda. (8) numaralı FETHİYE BANKOMDUR.

4.AYAK: Yarışın  (1) AĞAPERSEN ve (4) İBİBİK arasında geçeceğini düşünüyorum. Muhtamelen Türkiye de böyle düşünecektir. Ben tercihimi (1) numaralı AĞAPERSEN den yana kullanıyorum BANKOMDUR.

5.AYAK: (2) BABİ istediğim şekilde bir türlü söz sahibi olamadı. Ben bekledikçe bekledim taa ki son yarışına kadar. Bu defa oldu dedim. Tekrar seriye bağlamasını beklediğim gibi çok daha iyi yerlerde görmek istiyorum. Kaçak safkanların önde birbirini yiyeceği yarışta alternatif tekim olduğu gibi rakipleri şablonumda dır.  

6.AYAK: (13) numaralı GÜLERCE saçma sapan son yarışına inanmadığım safkanın fit durumda olduğunu biliyorum. Yine alternatif tekim olduğu gibi rakibi şablonum da dır.  

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 8-5-3-6-1-7-2

2.AYAK: 7-6-1-10-2-12-4-9-8-11-5-3

3.AYAK: 8 TEK

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 2-3-1-5

6.AYAK: 13-1

devir34
Üye
devir34

1,2,5,6,7,8
H
1,2,7,9
2
6
1,15,16
Herkeeze bol sanlar

admin
Yönetici

Bol şanslar

ali
Ziyaretçi
ali

İzmir,4,ayakta sahipbey gelmez?

ERKAN
Üye
ERKAN

ADMİN dükkanı kapattın sanırım kimse yok

admin
Yönetici

hesaptaki kuruşlara bir kupon yapıyorum 🙂

ERKAN
Üye
ERKAN

Valla bende iki tekli favori yıkarak birşey yaptım

ERTANBEY
Üye

Bombacııııı güldürdün beni yaaaa sen gidersen ben napacam o arada olmazzzz sakın :)) yapman gereken şey çok basit aslında 😎 söyleyeyim mi ?

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.