Ana Sayfa / Tahminler / 15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Yarış hayatına bu koşu ile başlayacak taylarda çok öne çıkan bir isim bulamadım, 1.ANDIAMO ve 5.FINESSE çalışmaları ile biraz önde gibi görünse de, After Market, Derviş Ağa, Al's Theatre temsilcilerinin de bulunduğu bu koşuya Hepsi demek bence en mantıklısı. Küçük bir kontra kupon düşünüyorsanız 1,5 denenebilir.

2.AYAK: Son iki yarışında nispeten daha formda safkanlara çarpılarak 2. ve 3. olan GEZEGEN bir adım önde görünüyor. Risk alınıp tek oynanabilir. Güvenmezsek rakipleri çok; kalitesine çok inandığım 4.HASAN ABİ, 6.ŞANSKAYA, 3.ŞANSKÜPÜ, 7.BAKIRCIBEY sanıyorum yarış hayatının son koşusu olan 8.CEMİLEM ve 2.ANADOLUKAN önerebilrim. Takibimdeki safkan 11.MALAZGİRT çok bombada.

3.AYAK: Ağır kilosuna rağmen tekrar sentetik piste dönen 1.FARKİN ATEŞİ, hafif nemli pistte kazanacaktır diyorum. Banko.

4.AYAK: 3.RUNNER CAT ilk şanslı isim. taylığında özellikle harika yarışlar koşan 6.MAVİ AY ilk rakip gördüüğm isim. Son yarışta beklentinin çok altında koşan 4.DRIVE FASTER ve 5.TOYGAR yazılıp rahat bir yarış izlenebilir.

5.AYAK: Yarış hayatı boyunca 2400 çimde koştuğu 13 koşuda 3 kez tabela dışı kalan (G1,G2 ve A3 koşular) ARTIC MAN, bu grubu geçebilecek güçte. 3.PARLERA, önde çok boş kalırsa 5.FLYING BLACK, 8.PAN AMORE ve 9.WHO IS THAT CHICK rakipleri.

6.AYAK: Adana'daki yarışlarından beri takip ettiğim ve artık kazanacak kıvama geldiğini düşündüğüm 1.BAŞAĞIM şanssızlığını kıracaktır. Tek rakip 5.ÇİZMELİ olur diye düşünüyorum.

 

H

5 / 4,6,3,7,8,2,11

1

3,6,4,5

2,3,5,8,9

1

Hakkında Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.

11 yorum

 1. Savasci

  Bol şanslar Gufre…

 2. Hele şükür bir destekçi buldum Farkin Ateşi’ne :)

  Bol şanslar

 3. Gufre

  teşekkürler. Admin sentetiği buldu yağmur da yağdı dün akşam. gelmesi lazım bence :)

 4. Gufre

  gelemzse de 3’lü Ganyan oynar çay içeriz :)

 5. Gufre

  aynen üstad. kazandığı çim yarışı da ağır çimde. 1400-1600 tam da mesafesi. üzmemesi lazım bizi.

 6. COMMANDANTE

  Bol şanslar Gufre ..

 7. Gufre

  sağolun abiler sizlere de bol şans.

 8. Gufre

  biraz daha sıksak olacakmış. BAŞAĞIM’dan da ümidi kestim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir