Ana Sayfa / Tahminler / 15 ŞUBAT 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
bursa altili tahminleri

15 ŞUBAT 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Az atlı programda genelde denk güçler karşı karşıya. Yine de fazla verecek gibi durmuyor. Bu sebeple risk alarak küçük kuponla Bursa at yarışı tahminlerine başlıyoruz.

1 - AYAK: Start almış isimlerde kıyas için veri olmadığı gibi yeni start alacak olanların da galopları çok ışıklı gözükmüyor. 3 - CENA MUNZUR, 6 - EYWA, 9 - SPARKLING STAR ve 1 - ARJANTİN galoplara göre sıralama yapmaya çalıştığım isimlerdir.

2 - AYAK: 1 - ZİLLİ burayı ÇETİN ÇANPOLAT ile kazanmalı. Rakip ararsak iş karışıyor. Silme yazmak gerek.

3 - AYAK: 1 - KUPALIM, verdiği 3 ay aradan sonra hiç koşmadığı bir mesafede kazandı. 2,5 aydır koşmayan 5 - SİNYOR ŞAMİL ilk rakibidir. 3 - EL GAMBO ile ayak sağlam gözüküyor.

4 - AYAK: En zorlu ayaktan bir favorime bir sürpriz ekleyerek çıkmaya deniyorum. 3 - GAZELLE EYES ve 6 - YILDIZHAN STAR.

5 - AYAK: Burayı kapamak istemedim. Sırasıyla 1 - CERRAH, 8 - SERHASAN, 4 - ORMANCI DAYI, 3 - GÜLFEM favorilerim. Bütçeye göre at eklenir.

6 - AYAK: İlk gibi son ayakta zorlu bir şekilde kapanacak. 1 - AREA WARRIOR, 4 - HOSLI GOLD, 5 - KESTANE, 8 - SWORD DANCING ve 2 - BANG BANG sıralamamdır.

Herkese bol şanslar

Bursa Altılı Tahminleri

3-6-9-1
1
1-5-3
3-6
1-8-4-3
1-4-5-8-2

28.80 TL

Duyuru: Eskisi gibi sadece üye olanlar yorumda bulunabilecek. Bu yüzden bir müddet üye alımlarını açık tutup daha sonra kapatacağız. Belki yazılarında bir kısmını kapatabilir, sadece üyelere gösterebiliriz. Bu yüzden üyeliklerinizi almanızı öneririz. Ayrıca yorumlarınız bizler için çok değerli. Yorumlarınızı her zaman için bekliyoruz.

Üye olurken ya da şifresini unutup sorun yaşayanlar mail hesaplarında spam klasörlerini de kontrol etmeliler. Spam değil olarak işaretlerseniz sorun yaşamazsınız.

Yine de sorun yaşıyorsanız bize mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Kayıtlı e-mail adresinize mail gönderebiliriz. info@bankotahminler.com

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

15 yorum

 1. Savasci

  Bol şans Admin..üyeliğimi silme ha.)))

 2. EMEĞİNE SAĞLIK BOL ŞANSLAR HEPİMİZE

 3. Bombaci

  Bunu söylemeli uzun zaman oldu. Bol şanslar:):):):)

 4. Bol sanslar

 5. Selam adm in nasıl üye olunuyor acaba

 6. COMMANDANTE

  bol şanslar adminim

 7. Savasci

  Admin kuponum böyle.. 5 te kalır ama hangi ayakta takılır bilemem.)))

 8. Azor Ahai

  keşke maşallah demeseydin :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir