bursa altili tahminleri

15 ŞUBAT 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Az atlı programda genelde denk güçler karşı karşıya. Yine de fazla verecek gibi durmuyor. Bu sebeple risk alarak küçük kuponla Bursa at yarışı tahminlerine başlıyoruz.

1 – AYAK: Start almış isimlerde kıyas için veri olmadığı gibi yeni start alacak olanların da galopları çok ışıklı gözükmüyor. 3 – CENA MUNZUR, 6 – EYWA, 9 – SPARKLING STAR ve 1 – ARJANTİN galoplara göre sıralama yapmaya çalıştığım isimlerdir.

2 – AYAK: 1 – ZİLLİ burayı ÇETİN ÇANPOLAT ile kazanmalı. Rakip ararsak iş karışıyor. Silme yazmak gerek.

3 – AYAK: 1 – KUPALIM, verdiği 3 ay aradan sonra hiç koşmadığı bir mesafede kazandı. 2,5 aydır koşmayan 5 – SİNYOR ŞAMİL ilk rakibidir. 3 – EL GAMBO ile ayak sağlam gözüküyor.

4 – AYAK: En zorlu ayaktan bir favorime bir sürpriz ekleyerek çıkmaya deniyorum. 3 – GAZELLE EYES ve 6 – YILDIZHAN STAR.

5 – AYAK: Burayı kapamak istemedim. Sırasıyla 1 – CERRAH, 8 – SERHASAN, 4 – ORMANCI DAYI, 3 – GÜLFEM favorilerim. Bütçeye göre at eklenir.

6 – AYAK: İlk gibi son ayakta zorlu bir şekilde kapanacak. 1 – AREA WARRIOR, 4 – HOSLI GOLD, 5 – KESTANE, 8 – SWORD DANCING ve 2 – BANG BANG sıralamamdır.

Herkese bol şanslar

Bursa Altılı Tahminleri

3-6-9-1
1
1-5-3
3-6
1-8-4-3
1-4-5-8-2

28.80 TL

Duyuru: Eskisi gibi sadece üye olanlar yorumda bulunabilecek. Bu yüzden bir müddet üye alımlarını açık tutup daha sonra kapatacağız. Belki yazılarında bir kısmını kapatabilir, sadece üyelere gösterebiliriz. Bu yüzden üyeliklerinizi almanızı öneririz. Ayrıca yorumlarınız bizler için çok değerli. Yorumlarınızı her zaman için bekliyoruz.

Üye olurken ya da şifresini unutup sorun yaşayanlar mail hesaplarında spam klasörlerini de kontrol etmeliler. Spam değil olarak işaretlerseniz sorun yaşamazsınız.

Yine de sorun yaşıyorsanız bize mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Kayıtlı e-mail adresinize mail gönderebiliriz. info@bankotahminler.com

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Savasci
Üye
Savasci

Bol şans Admin..üyeliğimi silme ha.)))

TUR
Ziyaretçi
TUR

EMEĞİNE SAĞLIK BOL ŞANSLAR HEPİMİZE

Bombaci
Üye
Bombaci

Bunu söylemeli uzun zaman oldu. Bol şanslar:):):):)

Erhan coruk
Ziyaretçi
Erhan coruk

Bol sanslar

Ayhan
Ziyaretçi
Ayhan

Selam adm in nasıl üye olunuyor acaba

Aytunc
Ziyaretçi
Aytunc

Kafadan 7 tek

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar adminim

Savasci
Üye
Savasci

Admin kuponum böyle.. 5 te kalır ama hangi ayakta takılır bilemem.)))

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

keşke maşallah demeseydin :))

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

senin kuponda çok güzel maşallah :)