bursa altili tahminleri

15 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (AZOR AHAİ)

1.AYAK Bu koşuda daha önce koşmuş atların vasat performansları yüzünden hiç birini yazma taraftarı değilim.Bu yüzden ilk startları olacak safkanları ön plana çıkardım. SPARKLING STAR galoplarında ağır kg ler ile yaptığını şimdide bursanın en başarılı jokeyi üstünde ilk şansı hak ediyor.Güzel anne baba orjini ile dikkat çekmeyi başaran SÖNMEZSULTANson olarakta TENDER WINNER bu koşu için yeterlidir.

2.AYAK Kocaelinde kazanıp gelen formu en iyi seviyesinde olan SULTANHAN koşuyu kazanmalı.aslında daha iyi bir at olduğunu bildiğim zilli bence verdiği aradan etkilenicek bu yüzden tek olarak öneriyorum.

3.AYAK Ara vermiş olması startlarını çimde gerçekleştirmiş olması soru işareti gibi gözüken SİNYOR ŞAMİL bu grubun en iyi tayıdır kazanması doğal sonuç bence ama yukarıdaki etkenlere takılırsa uzuna ilk defa çıkacak olan EL GAMBO sigorta olarak bulunsun.

4.AYAK Öne çıkan safkanlar olmasına rağmen ben süpriz hakkımı bu koşuda kullanıp az at varken HEPSİ geçip agf sonuncusunu bekleyeceğim.

5.AYAK Uzun arası olmasa DESTİÇAĞ kesinlikle tek olurdu grup onun için çok uygun tek atamasamda ilk şanslı safkanım.diğer şans verdiğim isimler şablonda.

6.KOŞU Bu koşuda muhtemelen sonlarda yer verilen BANG BANG benim çok güvendiğim bir isim bu yarış olmazsa bir sonraki için not alıp tek atmanızı önericeğim.Olurda bu sefer olmadı SWORD DANCING iyi ellerde hazırlandı gerçi 9 numarada aynı yerde birlikte çalışmasını sürdürüyo üvey kardeş gibiler ama onun çalışmaları daha kötü. Kestane geçen yarış çok kötü koştu uzunda şimdi yeniden kısaya çıkıcak olması avantaj olabilir bulunsun.

ŞABLON
9-8-10
2 TEK
5-3
HEPSİ
2-3-1-4-6-5
2-8-5

Herkese Bol ŞANSLAR

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

bol şanslar bro yazdığın ganyan olsun :)

admin

Atlarin numaralari nereye gitti :) bol sanslar

inspector34

Bol şanslar

Erdinç

Emeklerine sağlık teşekkürler

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x