Ana Sayfa / Tahminler / 15 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (AZOR AHAİ)
bursa altili tahminleri

15 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (AZOR AHAİ)

1.AYAK Bu koşuda daha önce koşmuş atların vasat performansları yüzünden hiç birini yazma taraftarı değilim.Bu yüzden ilk startları olacak safkanları ön plana çıkardım. SPARKLING STAR galoplarında ağır kg ler ile yaptığını şimdide bursanın en başarılı jokeyi üstünde ilk şansı hak ediyor.Güzel anne baba orjini ile dikkat çekmeyi başaran SÖNMEZSULTANson olarakta TENDER WINNER bu koşu için yeterlidir.

2.AYAK Kocaelinde kazanıp gelen formu en iyi seviyesinde olan SULTANHAN koşuyu kazanmalı.aslında daha iyi bir at olduğunu bildiğim zilli bence verdiği aradan etkilenicek bu yüzden tek olarak öneriyorum.

3.AYAK Ara vermiş olması startlarını çimde gerçekleştirmiş olması soru işareti gibi gözüken SİNYOR ŞAMİL bu grubun en iyi tayıdır kazanması doğal sonuç bence ama yukarıdaki etkenlere takılırsa uzuna ilk defa çıkacak olan EL GAMBO sigorta olarak bulunsun.

4.AYAK Öne çıkan safkanlar olmasına rağmen ben süpriz hakkımı bu koşuda kullanıp az at varken HEPSİ geçip agf sonuncusunu bekleyeceğim.

5.AYAK Uzun arası olmasa DESTİÇAĞ kesinlikle tek olurdu grup onun için çok uygun tek atamasamda ilk şanslı safkanım.diğer şans verdiğim isimler şablonda.

6.KOŞU Bu koşuda muhtemelen sonlarda yer verilen BANG BANG benim çok güvendiğim bir isim bu yarış olmazsa bir sonraki için not alıp tek atmanızı önericeğim.Olurda bu sefer olmadı SWORD DANCING iyi ellerde hazırlandı gerçi 9 numarada aynı yerde birlikte çalışmasını sürdürüyo üvey kardeş gibiler ama onun çalışmaları daha kötü. Kestane geçen yarış çok kötü koştu uzunda şimdi yeniden kısaya çıkıcak olması avantaj olabilir bulunsun.

ŞABLON
9-8-10
2 TEK
5-3
HEPSİ
2-3-1-4-6-5
2-8-5

Herkese Bol ŞANSLAR

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
COMMANDANTE
Üye

bol şanslar bro yazdığın ganyan olsun :)

admin
Yönetici

Atlarin numaralari nereye gitti :) bol sanslar

inspector34
Üye

Bol şanslar

Erdinç
Ziyaretçi
Erdinç

Emeklerine sağlık teşekkürler

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai