at yarisi haberleri

Atçılık eğitim programı 16-17 Şubat 2017 tarihinde verilecek

At bakımı üzerine olan eğitim, atçılıkla ilgili herkesin faydalanabileceği, at psikolojisinden, doğru şekilde yedek yapmaya kadar temel atçılık bilgilerini içeren ve yanlış bilinenlerle, yapılan hataları düzeltmeye yönelik interaktif uygulamalı bir eğitim olacaktır.

Eğitim 16-17 Şubat 2017 tarihlerinde Veliefendi Hipodromu At Satış Merkezi’nde bir atçılık eğitim programı gerçekleştirilecektir.

Eğitim, Veliefendi Hipodromu At satış Merkezi’nde saat 09.00‘da başlayacaktır.

Herkesin katılıp faydalanabileceği eğitimler; askeri milli takımdaki başarılı binicilik kariyeri sonrasında eğitmen ve akademisyen olarak hizmet veren Sinan Özbek tarafından verilecektir.

Sinan Özbek halen Kapadokya Meslek Yüksekokulu Atçılık ve Antrenörlük Program Başkanlığını yürütmektedir. Özbek’in TJK yayınlarından “Benim Atım” isimli bir kitabı ve “Lonj Genç At Eğitimi” isimli eğitim DVD’si bulunmaktadır.

Eğitim programı ve iletişim bilgileri için tıklayınız

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.