15 OCAK BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

15 OCAK BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Son yarışında ota mesafede geride kalan ve son metrelerde yüklenmesine rağmen 3. Olan 2 – NURCA kendisini tanıyan binicisi ile bankom.

   

 • 2. AYAK

  Özlediği 1.liği sonunda bulan 1 – ATALANTE yine favorim. 3 – TEXASLI BEGÜM sert rakibidir. Çok at yazmak isteyenler için 4 – DERYACANKIZI, 5 – SANGRIA, 2 – REAL SWING  ve 8 – MISS DERYA önerilerimdir.

   

 • 3. AYAK

  2 – ÇELİKPENÇE ve 5 – ADIMNUR favorilerim. 1 – CANBERAT bu koşu olmasa bile takibe alınması taraftarıyım. Son ayak HEPSİ olursa ÇELİKPENÇE’de banko seçimim olacaktır.

   

 • 4. AYAK

  Zorlu koşuda 4 – SPLENDIDO ve ekürisi favorim. 1 – ARBOND en yakın rakipleridir. 3 – GRADE BOY ve 5 – SÜNNETÇİ BEYİ plasede.

 • 5. AYAK

  7 – METİNBABA favorim. 6 – INVOKER farklı koşabilir. 1 – BAYRAMOĞLU ve 2 – BULUTHAN mutlaka yazılmalılar.

   

 • 6. AYAK

  Son ayak tam karakolluk. HEPSİ seçeneği ile kupon düşünüyorum. Sıralamam bültende mevcuttur.

   

  BOL ŞANSLAR

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.