15 Ocak 2014 İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 1-ZEMBELEK favorim.5-KORKUTEFE favorinin en yakın rakibi olur.7-SARIMAYBEN, 3-BABAALİ, 2-KALAYCI ve 4-FAHİKA diğer şans verdiğim safkanlar.

2.AYAK : İlk kez start alan 3 yaşlı ingiliz safkanlarına ait Şartlı-1 mücadeledeki sıralamam şablonda.

3.AYAK : Etkili binicisiyle 10-COOL GIRL favorim.Son koşuları oldukça tatminkar olan 5-RODOPLU faorinin en ciddi rakibi.3-HAYRİ BABA ve 2-DUTYFREE sonraki ihtimaller.

4.AYAK : Bir süredir yarış görmemiş olsadaetkili olduğu mesafede 6-SEVDACAN bugün banko önerebileceğim safkan.

5.AYAK : Uzun bir aranın ardından gördüğü iki yarış sonrasında nefes açan ve son dördüncülüğünün ardından sinyal veren 9-BABANGİDA bugün kazanmasını beklediğim bir diğer safkan.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda muazzam galoplarıyla göz dolduran 7-GÖZ DAĞI favorim.Diğer sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 – 5 – 7 – 3 – 2 – 4

2.AYAK : 11 – 15 – 10 – 5 – 7 – 1 – 6

3.AYAK : 10 – 5 – 3 – 2

4.AYAK : 6

5.AYAK : 9

6.AYAK : 7 – 4 – 3 – 1 – 8

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özcan

Karataş a yanlış yerde guvenmissin ramazan sağlık olsun…

SuaL

gecmis olsun ramazan bey, ilk defa bu kadar yaklasmistim su altiliyi yakalamaya. ilk ve son ayak hepsi 10 2 6 3 tek 8 liralikdi) yakti yikti benide karatas))

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x