15 Ocak 2014 Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Üçüncülükle ayrıldığı son koşusunda sprint mesafesini ayarlayamayan 2-NURCA bugün ise uzayan mesafede rakiplerine oranla daha şaslı.Kazanmasını beklediğim bu safkanı banko olarak öneriyorum.Rakip arayanlara 1-KARADENİZ GÜZELİ ve startta fazla oyalanmaz ise 3-ALARAP önerebileceğim safkanlardır.

2.AYAK : Günün üçüncü koşusunda hafif sikleti ve uyumlu binicisiyle 5-SANGRIA kazanmasını beklediğim bir diğer safkan.2-REAL SWING, 4-DERYACANKIZI, 1- ATALANTE rakip arayanlara.

3.AYAK : 4 Yaşı arap safkanların Şartlı-3 mücadelesinde 2-ÇELİKPENÇE ve 5-ADIMNUR ikilisinden en az hatayı yapan fotoyu önde geçer.

4.AYAK : Bu tip mesafelerin etkili ismi 1-ARBOND uyumlu binicisiyle kazanması normal sonuç olacaktır.Fakat yerim olması sebeiyle eküri destekli 4-SPLENDIDO, 5-SÜNNETÇİ BEYİ ve 3-GRADE BOY kuponuma ekleyerek bu ayağı sağlama alıyorum.

5.AYAK : İngiliz safkanlarının maiden mücadelesinde koşunun temposunu ayarlayacak isim 2-BULUTHAN beyaz bayrak ayna yapabilir.Sonlarda oldukça etkili gelen 7-METİNBABA öndeki gruptan fazla ayrılmaz ise adından söz ettirebilir.1-BAYRAMOĞLU, 3-ÇİFTÇİ AĞA, 10-ZAPPA, 11-TÜRKBÜKÜ diğer şans verdiğim safkanlar.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 5-ATİKKIZ favorim.3-RÜYAGİBİ, 6-YAŞARNUR, 11-HÖYÜKLÜ ve 8-SERAMIS çok at yazanlara önerebileceğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2

2.AYAK : 5

3.AYAK : 2 – 5

4.AYAK : 1 – 4 – 5 – 3

5.AYAK : 2 – 7 – 1 – 3 – 10 – 11

6.AYAK : 5 – 3 – 6 – 11 – 8

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.