15 NİSAN 2017 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son startında virajı en geri dönen ama yaptığı müthiş ataklar ile dikkatimi çeken 5-WIN STAR WIN, önde gitmeyi seven süratli isimlerin, numarayı kapma adına süratlendirmesini beklediğim yarışta yine virajı en gerilerde dönmez ise sonlarda yapacağı sprintiyle kazanır.

2.AYAK: Sevdiği çim piste kavuşan, son yarışında kendisine sprint atabileceği kulvarı bulmakta yaşadığı sıkıntıdan dolayı kazanması muhtemel koşudan ikinci ayrılan 8-DAYIM BENİM bugün böyle bir aksilik yaşamaz ise kazanması gerekir yalnız burada uzun zamandır takibimde olan ve artık bu yarışında gerçek kalitesini sahaya yansıtmasını beklediğim 11-SINCLAIR favorime tek rakip olarak gördüğüm isim.

3.AYAK: Tay yarışında risk almaya gerek görmüyorum tercihim HEPSİ.

4.AYAK: İlgililerinin Gazi koşmayı hedeflediğini bildiğim ve gerek eşgali gerekse orjiniyle bunu yapabilecek kalibrede bir isim olan 2-BATI RÜZGARI favorim. Çimde form durumlarının üzerine koymalarını beklediğim 8-REBEL YELL ve 9-SEYYAH ilk etap rakipleri olup İzmir’den formda gelen 6-GRAYEMPIRE ve 5-GAZIBORA KHAN sonraki ihtimaller.

5.AYAK: Son yarışını kazanırken çok kolay gözüken 3-TEZCANLI yine bu rakiplerini geride bırakacaktır.

6.AYAK: Son ayağa kendi kuponuma H yapıp yatırmayı düşünüyorum ama ufak oynayan takipçilerimiz için uzun zamandır iyi bir yarış koşmasını beklediğim 2-MONTEGO için bugün bulunmaz fırsat. Son startını çok uzun ara sonrası koşan ekürili 11-ARGÜZAR KIZI, son yarışında sonlarda düşen temposuyla ikinci kalan yine ekürilerden 14-NÜŞANINOĞLU ve sonlarda sıkı gelecek isimlerden 6-BUHARALI.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 8-11

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 2-8-9-6-5

5.AYAK: 3

6.AYAK: 2-11-14-6/H

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Bol şans dilerim COMMANDANTE dost…
Tercihlediğin atların kuponuna uğurlu gelmesi dileğiyle..

GÖÇMEN123

bol şanslar , sondaki BUHARALI yı ben yanlışlıkla kafada verdim ama sonrada sildim , APTAL a malum olurmuş derler :) birde gelirmi dersin

Adrian

Bol şans üstad

Bombaci

COMMANTENTE bol şanslar kardeşim.

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

admin

Bol şanslar Arda

can911

Bol şanslar dileyerek İstanbul Tahminlerimi senin sayfanda paylaşayım dedim. Sana da bol şanlar Arda’cım, herkesin gönlüne göre… can911

1. AYAK: 6 (Rekor),8 (Namtar),5 (Wın Star Wın),10 (Scıfo)
2. AYAK: 7 (Zu Hat),5 (Kechıche),8 (Dayım Benım),12 (Son Of A Legend),9 (Impulsıve),1 (Blaze To Wın)
3. AYAK: 2 (Arhavilim)
4. AYAK: 5 (Gazıbora Khan),9 (Seyyah),8 (Rebel Yell)
5. AYAK: 3 (Tezcanlı),1 (Alemin Kralı)
6. AYAK: 8 (Raci),14 (Nuşanınoğlu),2 (Montego),6 (Buharalı),7 (Hancıoğlu)

Altılı Ganyan Şablonum:
1.Ayak: 6-8-5-10
2.Ayak:7-5-8-12-9-1
3.Ayak: 2
4.Ayak: 5-9-8
5.Ayak: 3-1
6.Ayak: 8-14-2-6-7
Kupon Tutarı: 43,20 TL

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x