ankara altili tahminleri can911

15 NİSAN 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara’da ”ŞAHİN görünümlü DOĞAN” program

Pazar günü gerçekleşecek Referandum nedeniyle Cumartesi günümüze renk katılarak 3 program birden izleme fırsatına erişeceğiz. İlk olarak Ankara’da deyim yerindeyse ”Şahin görünümlü Doğan” gibi bir program karşılayacak bizi. Önerilerim arasında yer alan bir kaç cazip isimde isabet kaydetmemiz durumunda kısır görünümlü programdan değerli bir ikramiyeye yol alınabilir. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Daha başarılı olduğu mesafeye çıkacak olup rakiplerinin arasında kilosu uygun olan isim 5 (HÜRKUŞ) ilk önerim. Özellikle idman performansı iyi olan 4 (CANPETEK), yeni takısının işe yaradığını gördüğüm 3 (AUF WİEDERSEHEN), uzundan kısaya dönecek olmanın avantajıyla 2 (WHO İS THAT CHİCK) ve idmanda iyi görünüm çizen rakiplerine göre de avantajlı kilosuyla 6 (OCEAN SERAPH) ilk ayak tercihlerim.

2.Ayak: Günün tek maiden koşusunda gerek idman performansı gerekse aldığı ikincilikle 2 (BEYNAM) İzmir pisti sonrasında burayı kazanacağı görüşündeyim. Kuponları küçültmek isteyenlere Alternatif Banko olarak önereyim. Güvenemeyen veya üçlü bahis yapacaklar için diğer önerilerim ise ilk yarışıyla alakası olmayan idman performansıyla 3 (JANCINAR) ve şu ana kadar 2 ve 3.lük arasında giden formuyla 7 (YOLCU HAN) şeklindedir.

3.Ayak: Dereceli 1.liği sonrası tek değişen unsur Ankara’ya gelmek ise Bursa’dan sonra çok büyük bir fark olmayacağı düşüncesindeyim. Benzer rakipleri arasında 1 (PEKSOYUNOĞLU) yine birinciliğe ulaşacaktır. BANKOM

4.Ayak: İstanbul yarışlarının başlamasına kısa bir süre kala hazırlıkları tamamlamak için iyi bir fırsat, tabii araya bir de çay-kahve molası da girebilir. HEPSİ

5.Ayak: Seri birincilikleri sonrası 2 (GÖRÜNTÜ) favori, ama oldukça da ağır bir kilo var üzerinde. Günün cazip isimleri arasında yer alabilecek olan, uzun mesafe tecrübesi de bulunan boş kilosuyla 5 (GÜLDİKEN), verdiği ara sonrası idmanlarında toparlandığı görülen 4 (SOYUGÜZEL) de uygun kilosuyla tercihlerim arasında yer alır.

6.Ayak: Tanıştığı binicisiyle bambaşka bir kimliğe bürünen 5 (WHİTE CREST) muhtemelen favori çıkacaktır. Kazanarak yarışa moralli çıkacak olan 3 (KÜLÜNK AĞA) ve rakiplerine göre çok iyi hazırlanan indirimli kilosuyla 7 (JAMES BOND) ajanımız olarak kuponlarda yerini alır. Mesafe tecrübesiyle 6 (GALLOP TO WEST) de ihmale gelmez.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5-4-3-2-6

2.Ayak: 2-3-7

3.Ayak: 1

4.Ayak: 4-2-3-1

5.Ayak: 2-5-4

6.Ayak: 5-3-7-6

Kupon Tutarı: 43,20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Can Dostuma bol şans diliyor ve tahminleri nezdinde isabetli başarılar diliyorum…

Ben de izniniz olursa Misli düşünülebilecek ANKARA tahminimi huzurunuza sunmak istiyorum.

1.Ayak: Adana’daki yarışlarında elde ettiği 1.liklerle bilinen HÜRKUŞ ile son yarışında talihsizlik yaşamasına rağmen etkili sprintlerle tabelada kendine yer bulan SATINKA’nın bu defa HÜRKUŞ’un rakibi olacağını öngörüyorum.

2.Ayak: Katıldığı tüm yarışlarda Adana’da tabelanın üst sıralarını zorlayan SAGAMI’nin bu koşudaki rakibi kısa mesafede etkili jokeyiyle ve dış kulvar avantajıyla ONURKAN olacaktır. BEYNAM da hata kollayacak ve zirve arayışına girecektir.

3.Ayak: Kendine epeyce uygun grupta yer bulan ve etkili yarışlarıyla dikkat çeken PEKSOYUNOĞLU’nun bu koşuda da zirveye uzanması süpriz olmayacaktır.

4.Ayak: Bu koşuda özellikle dikkat çeken şey BAŞYİĞİT’in diğer yarışlarına oranla grubunun içinde de epeyce hafif kilolu durumu. Dolayısıyla bu koşuda kendini zorlayacak olan ROJHATAĞA ile uzun mesafede çekişme içerisine gireceklerdir.

5.Ayak: Uzun mesafede ağır kilosu dezavantajına görünse de, grubunun içinde gözle görünür derecede en iyi bitiş süresini elde eden GÖRÜNTÜ ve 10/01/2017 tarihinde GÖRÜNTÜ ile girdiği rekabetten zaferle ayrılan SOYUGÜZEL bu koşunun sigortalarıdır.

6.Ayak: Hafif kiloda elde ettiği son 1.likle dikkatleri çeken WHITE CREST tek başına koşunun sigortası gibi görünse de son yarışta epey ağır bir kiloyla start alan ve buna rağmen KÜLÜNK AĞA’ya kıl payı geçilen GALLOP TO WEST’in hafif kilo avantajını dikkate alarak öneriyorum.

1.AYAK: 5 – 7
2.AYAK: 2 – 5 – 6
3.AYAK: 1
4.AYAK: 2 – 3
5.AYAK: 2 – 4
6.AYAK: 5 – 6

TUTAR: 2.88 TL

Bol şanslar….

ozgun

Bol şanslar can bey. Görünüşe göre PEKSOYUNOĞLU Ankara da kale olacak.. Yazdığımız gibi gelsin.

3 AUF WIEDERSEHEN (Alternatif) 4-5
2-6-5// H
1 PEKSOYUNOĞLU TEK
3-1-2-4
2-3-4
4-1-5-6

Adrian

Bol şans Can, gerçekten değişik program

Bombaci

Böl şanslar

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Can bey

ETC

Bol şans dilerim herkese 2 misli kuponumdur sunarım

Ramazan Yılmaz

Ankara misli denemesi

Ahmet

Merhaba can 911 İstanbul yorumlarını bekliyoruz selamlar

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x