ankara altili tahminleri adrian

15 NİSAN 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Adana’dan buraya formda gelen HÜRKUŞ(5) favorimdir. Uyumlu binicisi ile Kocaeli’nden çok formda gelecek olan AUF WIEDERSEHEN(3), artan formu ile CANPETEK(4) ve WHO IS THAT CHICK(2) rakipleridir.

2.) Adana’da son yarışında resmen biçilen ONURKAN(5) alternatif tek adayımdır. Güvenemeyenler sırası ile SAGAMI(6), BEYNAM(2), YOLCU HAN(7), LIFES MAGIC(8) ve KINGSTON BOLT(4) eklesin.

3.) Bursa’daki son yarışını rahat kazanan PEKSOYUNOĞLU(1) nun rakibi olacağını düşündüğüm BÜTÜNHABER(4)’in ataklarına son yarışındaki gibi direnerek kazanmasını bekliyorum.

4.) Uygun rakipleri yanında ARDALI(1) bu şansı boşa çevirmeyecektir diye düşünerek tek bırakıyorum.

5.) Çok formda olan GÖRÜNTÜ(2) çok formda olmayan rakipleri önünde bugün kilosu olmuş 60 olsada kazanabilir, favori. Rakip baktım, FÜLANE(1) DAĞYUDAN’ların atı, geçen gün bu apranti onların BERRAK ile çok çok rahat kazanmıştı. Eğer bu at da o kadar iyi çıkarsa vay halimize. Bir de AŞK VE GÜL(3) iyi duruma gelmiş gözüküyor burayı alıp götürebilir.

6.) Adana’dan buraya çok iyi durumda gelen WHITE CREST(5) seriye devam edebilir, favorim. GALLOP TO WEST(6), JAMES BOND(7), KÜLÜNK AĞA(3) ve HÜSEYİNBABA(1) rakip olabilir.

 
ALTILIM

1.) 5-3-4-2
2.) 5     ///   6-2-7-8-4
3.) 1
4.) 1
5.) 2-1-3
6.) 5-6-7-3-1

4 TL  //  22 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hamza

Son ayak ozdemir tek

halil

Adrian abi bolşanslar olsun hepimize ya abi akşamki istanbul yarışındaki 5 ayakta demişsin ya 4 sonradan 11 gelir aynen üylede oldu direnemedi 4.11 geçmiştim tabi 4ayakta 6 tekti orda yatım 2.6 geçseydim tmmdı kupon yani helal olsun sana abi

ETC

Bol şans dilerim dostum.. Atlarının nallarının starttan finişe uğurlu olması dileğiyle

halil

Sende sagol adrıan abi saygılar

halil

Sende sagol adrıan abi saygılar

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x