istanbul altili tahminleri bombaci

15 NİSAN 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Çok güzel safkanların pistlerde yerlerini almaya devam ettiği İstanbul’da her yarış birbirinden güzel olacağa benziyor. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

1.AYAK: Her zaman olmasa da büyük bir oranda güzel ikramiyeler ilk iki ayakta az at geçersek çıkıyor. İlk iki ayağı elemek için çok uğraştım ancak öyle bir program ki bir türlü inanamadım. Sonra ki ayaklar da daha sağlam olduğuna inandığım tekler olduğu için kalabalık geçmek durumunda kaldım. Tecrübeli safkanlar içinde bende ağır basan isim (6) REKOR dur. Yine ilk rakibi son yarışında 1 boyla arkasında kaldığı (3) FAIRY DANCER dır. Devamında tutmuş olduğum safkanlar şablonumda olacaktır.

2.AYAK: Kalite safkanların mücadelesinde işin sırrı İstanbul’da ki 11 mart 2017 tarihli koşulmuş olan yarışta. O günkü 1500 metre olan mücadeleyi imkanı olanların seyretmesini tavsiye ederim. 100 metre daha kısalan mesafede bu defa kafa burun herkes dalacak ve yine yarışın birincisini son 40-50 metre yi bekleyip sabreden belirleyecektir. Şimdiden söylüyorum bu yarışı kaçırmayın müthiş zevkli olacak. Yine o günkü yarışta sihirbazın ne demek olduğunu, bindiği safkana ne kadar hakim olduğunu, gücünü nasıl bildiğini, geriden gelecek olan saldırılara nasıl hangi metrede cevap vermesi gerektiğini son metrelerde ki hamlesi ile gösteren Karataş ile (5) KECHICHE ilk safkanımdır. Yine o yarışta arkasında kalan (8) DAYIM BENIM ve (12) SON OF LEGEND benim bu yarışta şans vereceğim safkanlardır. Bunların yaninda birer yarış görüp burayı hedeflediklerini düşündüğüm ve çimi bulan bu safkanların bu yarışta iyi seyredilmesi gerektiğine inanıyorum (1) BLAZE TO WIN ve (11) SINCLAR sonra ki tercihlerimdir.

3.AYAK: Bu ayağı 3 safkanla geçmek istiyorum. Daha doğrusu geçmeyi planlıyorum:) (2) numaralı ARHAVİLİM geçen gün koşan Talip Öztürk ‘ün sahibi olduğu TALIPHAN nin ekurisi. Ve söylenen o ki birlikte yaptıkları galoplarda en az TALİPHAN kadar iyi. Tabi birerbir görmediğimiz için sadece bende de bir duyum olan bu durumu belirtmek istiyorum ki bu safkanı eksik etmeyelim. Hemen belirteyim zorlu görünen bu yarış gününde bu safkana sığınacak çok kupon olacaktır. Rakip gördüğüm isimler (4) BAWEPİR ve (7) MURTAZA dır.

4.AYAK: Son yarışını nefis bir birincilikle noktalayıp yeni sezonu bekleyen ve WANETTA yı geçen tek safkan olarak piste çıkacak olan safkanı tek yazacağım.Yani bu konuda yapacak birşey yok çünkü ben bu tarz şeylere çok dikkat ederim. Hani onların haberi yok ama böyle bir gönül bağım oluşuyor safkanlarla:) gelir gelmez kötü koşar hiç umurum olmaz WANETTA birinciliği ile game over diyen ve bugün bu zorlu mücadele ile tekrar START verecek olan (5) numaralı GAZIBORA KHAN BANKOM DUR. Şimdi burada bir parantez daha açıp yiğidin hakkını yiğide vermeye devam etmek istiyorum. Dün koşulan yarışta WANETTA ya neler yapıldığını hep beraber gördük. Tekrar açıp seyrederseniz sağ ve sol kulvardan çıkan safkanların WANETTA yı bitirmek için nasıl tost yaptığını, üzerine nasıl çıktığını seyredin. Gerçi Karataş’ın Fuat da çok üzgün kendisi de özür diledi kasıtlı bir durum yok deme büyüklüğünü göstermesine rağmen hakemlerin bu konu ile ilgili ne yapacağını vereceği kararı meraka bekliyorum. Safkan istediği kadar iyi olsun kafayı alamamasına rağmen hatta ülkemizin kazandığı en iyi safkanlardan WANETTA nın sakatlanma riskine rağmen hiç panik yapmadan, son düzlükte önü kasıtlı olarak tekrar tekrar kapatılmaya çalışılmasına rağmen büyük pilotun nasıl olması gerektiğini gösteren Sihirbazı tebrik ediyorum.

5.AYAK: Hatırlarsanız son yarışında büyük supriz konumda olan safkan (3) TEZCANLI yı 3. Safkan olarak yakalamıştık. O yarışta ısrarla farklı dediğim (1) ALEMIN KRALI nı da ilk at olarak yazmıştık. O zaman aralarinda tam 10 kilo fark vardı. Şimdi bu fark 2 kiloya düştü. Mesafe yine aynı ve aşağı yukarı grupta aynı. (1) ALEMİN KRALI intikam diye bağıracak (3) TEZCANLI çok beklersin diyecek. Son metrelerin güzel heyecana sahne aşağı yarışı ayırımsız bu iki safkana riske edeceğim derdim. Nasıl derdim ? Yamak koşusu olmasaydı derdim. Bu iki safkanın dışına çıkması ile ikramiyenin de katlanacağı düşüncesi ile supriz de (7) AKGÜNDÜZ ü bulunduracağım. İkramiye düşünen oyuncuların bu iki safkanın yanina kendi tuttukları safkanı yazmalarını tavsiye ederim. Zaten tuttukları at yoksa bu iki safkan yeterlidir.

6.AYAK: Bunu galiba son yarışında inceden belirtmiş olmam lazım belirtmemişte olabilirim bilmiyorum. Bu (8) RACİ var ya RACİ bu handikap atı falan değil. Bu yarışta son ayakta böyle bir tek arayan yarış severler için tek olarak tavsiye ederim. Benim bu şablon için takviyelerim şablonda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6-3-8-1-2-5

2.AYAK: 5-8-12-1-11

3.AYAK: 2-4-7

4.AYAK: 5 TEK

5.AYAK: 1-3-7

6.AYAK: 8-12-9-2-4-15

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
GÖÇMEN 123

inanın şu 5 Li ganyanımada DAYIM BENİM i tek atıcaktım çok güveniyordum sırf arkadaş 5 line bari yakalım dedi diye at yazdım yanına , ben her zaman diyorum gece altılıyı çalıştınmı hemen yatıracan :) sonra acayip kafası karışıyor insanın : ) şu 4. Ayaktaki ATEŞİN RÜZGARI nı asıl çok merak ediyorum , bakalım ne yapıcak : )

espranz

Bugun sans yok ankara ve istanbulda 6 at yazdigim yerden yattim ve 9 at kosuyor:)

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x