ankara altili tahminleri bombaci

15 NİSAN 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ 007 (BOMBACI)

Herkese selamlar. Muhtamelen son zamanların en düşük tevzi miktarına koşacaklar. Tevzi 1.5 Milyon lira iken altılı 50 lira veriyorsa bu programı düşünemiyorum. Bir lafımda son zamanların modası AGF olan atın ganyan da sonuncu çıkması. Dün Bursa’da 3. Ayakta koşan (4) ULAKÇI alayımızda tek. Son ana kadar görüntüsü 1 lira. Yarış koşuluyor sonuç olarak AGF olan at 6.75 ganyanla sonuncu açıklanıyor. Son ana kadar 1 lira görünüyor  bir anda sihirli bir değnek değiyor ve ganyan 6.75 oluyor. 1 lira yanan ata kim ganyan atar ? Bu olayı takipteyim bu iki oldu. Yeminle söylüyorum kıllandım mı TV de yanan görüntüyü kameraya çeker soluğu savcılıkta alırım. Tjk nın alayına suç duyurusunda bulunurum. Bu işten kim nemalanıyor ise, bu işten kim rant sağlıyor ise veya sağlanıyor ise iyilerin dostu kötülerin korkulu rüyası bombacıyı enselerinde bulurlar. :) Şimdi tahminler.

1.AYAK: Bazı şeyleri anlamakta zorlanıyorum. Okurlarımızdan camia içinden olan dostlardan açıklama bekliyorum çünkü merak ediyorum. Önceden diyelim ki Ankara başlamadan önce safkanlar en az bir ay önceden Ankara’ya gelir çalışmalar yapar bu şekilde hazırlanırdı. Şimdi bakıyorum haldır huldur son gün gelip 1 galopla yarışa çıkıyorlar. 1 galop görürsek şanslıyız haaa hiç göremeyebilirsiniz de. Bu ayakta ilk bahsedeceğim safkan (7) SATINKA eğer bir çıkarsa vay rakiplerinin haline. Bir başka safkan da hazır kıta (6) OCEAN SERAPH son derece inatci karakteri olan safkan supriz yapabilecek kapasiteye sahiptir. Son üç yarışında uzun mesafe koşan safkan bu defa bence daha sevdiği mesafede kesin bulunması gerekir (5) HÜRKUŞ bir başka şans verdiğim safkandır. Bu yarışta kalite (3) AUF WIEDERSEHEN olmazsa olmazım? Ankara kumunda bir başka koşan (4) CANPETEK bu yarışta sigortamdır.

2.AYAK: Programa bakar bakmaz son ayağı tek atmaya kafaya koymamış olsam burada kesinlikle (6) SAGAMI tek oynardım. Bu safkan için artık çanlar çalıyor. 2 defa Karataş ‘ın da deklare olduğu safkanın ilgililerini üzmemesi gerekir iyi koşacaktır. (2) BEYNAM ve (5) ONURKAN ilk rakipleri olup (7) YOLCU HAN supriz safkanımdır.

3.AYAK: Eğer son yarisinda (1) PEKSOYUNOĞLU kötü koşmuş olsaydı ne yapardık? Evet soru bu yaz allah yaz olurdu. Yanı demem o ki safkanlar arasında pek fark olduğunu düşünmüyorum. Rakip olarak son yarışını önemsemediğim (4) BÜTÜN HABER ve (2) ATOM ADAM a şans vermek istiyorum.

4.AYAK: Abicim ben buraya 60 kilo (1) ARDALI yazar yanına da 50 kilo (4) ÇEKO DAYI bırakır pimi çekerim.

5.AYAK: (2) GÖRÜNTÜ iyi form durumuda iyi ama bu kadar kilo farkı ile burayı rahat geçecek kadar da iyi olduğunu veya rakiplerinin kötü olduğunu düşünmüyorum. Ben supriz arayacağım HEPSİ

6.AYAK: Evet gelelim son ayağa. Sürekli olarak yukarı doğru ivme kazanan safkan tırnağının ucunda. Son yarışında geçildiği rakibi ile de bu yarışta kilo farkını 7 ye çıkarmış durumda. 3-4 at da tabi ki herkes yazacak ancak tek atamayacaktır. Zaten bu yarışta kafa burun daldığı zaman bir sonra ki yarış AGF olur ganyan da 1 lira olur. Fit durumda olduğuna inandığım safkana ve Müslüm Çeliğe güveniyorum. (7) numaralı JAMES BOND çok risklide olsa BANKOM dur.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7-6-5-3-4

2.AYAK: 6-2-5-7

3.AYAK: 1-4-2

4.AYAK: 1-4

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 7 TEK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar ajan :)

admin

Yarın için sağlıklı düşünen kafalara ihtiyaç var, çok yorma kendini :)

Adrian

Bol şans Bombacı, harika olmuş yazın

Adrian

Bu arada Ankara’da ahırlarda yer bulamamış bazı at sahipleri o yüzden buraya gelip çalışamıyor bazıları

beccerikli

Bol şanslar,Söylenecek oooo kadar çok hadiseler varki maalesef şaibe,şike,hile nederseniz artık adına.!!!?
Geçen seneden beri takipdeyim bombacı seni ankaradaki performansını çok başarılı buluyorum ve devamı diliyorum.

beccerikli

Ankara nacizane altılım.

1,Ayak / 6/7/4
2,Ayak / 6/1/7
3,Ayak / 4/5/6/7/2
4,Ayak / 3 Tek
5,Ayak / 1/2/4/3
6,Ayak / 4/7

Tutarı 21,60 tl.

beccerikli

Teşekkürler Hepimize Bol Şanslar.

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı

Ramazan Yılmaz

Bugüne yazım tok maalesef izin verdim kendime bugünlük :)

GÖÇMEN 123

Selamlar , herkese bol şanslar …
ANGARA
*********
2.3.4.5.6.7
2.5.6
4 BÜTÜNHABER
4.1
2 GÖRÜNTÜ
4.5
TOPLAM : 4.32 TL
////////////////////////
BEŞLİM
*********
2.5.6 /// 1.2.4 /// 1.4 /// 2.4.5 /// 4.5 TOPLAM : 6.48 TL
( bu arada bütün ESNAF arkadaşların selamı var )

Burak

2-3-4-5-6-7 mi :))) Sanırım M.Manav ın finish i geçerken gönderdiği selam sizedir:)))

can911

Yine can alıcı bir noktaya değinmişsin, kalemine sağlık kardeşim, şanslı olsun

espranz

Slmlar bol sans bombaci.son ayak 7 numara tekli bi kupon yaptim:)

GÖÇMEN 123

İlk ayak temizlediler, işi biliyorlar : )

espranz

Sagolasin bombaci seni gormekte guzel:) kafadan yattkik 5 atta

22
0
Tahmin paylaş.x
()
x