Ana Sayfa / Tahminler / 15 MART 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

15 MART 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Keyifli ve seyir zevki yüksek yarışların bizi beklediği İstanbul programı yorumlarıyla beraberiz. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Tarz ve stil olarak birbirine çok benzeyen iki ismin öne çıkacağı koşuda ki bunlar 8 (HARD GOLD) ve 5 (DİAMOND DASH) mesafenin kısalmasıyla beraber potaya ulaşacaktır. Sonlardaki sprinti çok etkili ve binici uyumu da gayet iyi olan 1 (CEP DURAK) dışardan gelip avlamaya çalışacaktır (1-CEP DURAK koşudan çıkarılmıştır)

2.Ayak: Maidendan yeni çıkmış isimlerin oluşturduğu grupta son yarışlarını kazanan isimlere yer vereceğim. Bunlar sırasıyla 5 (MACADAMİA), 1 (BEST SPOT) ve 10 (NAMTAR) olacaktır. Karataşlı Nevhat niye yok derseniz? Verdiği 4 ay ara sonrası 1 yarış daha görelim derim? Gelirse de kısmetimize

3.Ayak: Mesafeye olan tecrübeleriyle 1 (BÖRTEÇİNE) ve 4 (KATSUYA) ayrımsız yazılmalı. İdmanda iyi görünümü ve kilo avantajıyla 8 (MOTHER OF DRAGONS) devreye girip sürpriz yapabilir.

4.Ayak: Aralarındaki yarışlara baktığımda, son yarışlarını da baz aldığımda 2 (ŞÜKRÜ) performansıyla daha önde geliyor. Hazır dört isim koşuyorken %25 şansla tek hakkımı Sarayburnu koşusunda kullanıyorum. Alderamin gibi bir tehlikeye rağmen günün BANKOSU

5.Ayak: Artık kazanma vaktinin geldiğini düşündüğüm 2 (DAĞTEKİNHAN) son idmanından da iyi dereceler çıkartmışken ilk tercihim. Daha önce tek 1.liğini bu mesafede alan 8 (BÜYÜK BEYAZ), son yarışında yediği şiddetli tampon darbesinden etkilendiğini düşündüğüm bugün de Karataş'la sahne alan 3 (LİRA LİRA) ve uzundan sonra kısaya dönecek olan idmanda da etkili görünümüyle günün bomba önerisi olarak 11 (SADO BY SADO) bu ayağa yeterli olacaktır.

6.Ayak: Öyle isimler bir araya gelmiş ki... Adeta istikrarsızlık yarışı yapıyorlar desem yeridir, mesafe de kısa olunca bir bakmışız ki 20-30 ganyanlı isim aynaya el sallamış. Biraz kalabalık olacak ama kısmak isterseniz bu ayaktan eleme yapabilirsiniz. Sıralamam şöyle: 14 (NUŞANINOĞLU), 7 (HANCIOĞLU), 2 (AKÇEŞME), 6 (CİNKIZ), 12 (KEREMEFE), 13 (KORCAN), 9 (TURBOER), 11 (FERACEHAN), 16 (HANÇERHAN) ve 4 (BUHARALI). Şansımız bol olsun

 

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 8-5

2.Ayak: 5-1-10

3.Ayak: 1-4-8

4.Ayak: 2

5.Ayak: 2-8-3-11

6.Ayak: 14-7-2-6-12-13-9-11-16-4

Kupon Tutarı:  43,20 TL (Kupon küçültmek isteyenler 6.ayakta sondan itibaren eleme yapabilir)

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

18 yorum

 1. herkese bol şanslar,
  1. ayak:Hard gold ve sierra maestra fotoda birleşirler gibi geliyor bana.
  2. ayak:Bence çok iyi kumaşı ve olağanüstü ilk yarış performansıyla Best Spot kazanacaktır.Çok daha iyi yerlere geleceği kesin.
  3. ayak:2,3,4,5,8 yazılıp kapatılmalı
  4.ayak:Şükrü Alderamin kapışır.Alderamin karataş faktörüyle bir adım önde.
  5. ayak:Dağtekinhan Lira Lira bir adım önde gözüksede bence çok sıkıntılı bir yarış.Golden Foot,Khor Khalba,Pan Reka ve Büyük Beyazsız olmaz.
  Son ayak:Müsait grup ve mesafede Korcan çok şanslı.Büyük ihtimal kazanır.rakip ise Ebabil,Hancıoğlu ve Nuşanınoğlu..diğerleri çok zor.

 2. Ramazan Yılmaz

  bol şanslar can bey

  • iyi akşamlar Ramazan Bey.. tahmin olacak mı sizden

  • can911

   Teşekkür ederim Ramazan bey, Şükrü mü Alderamin mi? Senin görüşün nasıldı?

  • Ramazan Yılmaz

   can bey gec gördüm kusura bakmayın altılı içinde tebrik ederim istikrarlı tahminlerinin devamini diliyorum kalbimiz seninle :)

  • can911

   Estağfurullah ne kusuru kardeşim, elimden geleni yapmaya çalışıyorum işte. Sizin gibi değerli arkadaşların desteğini bilmek ve hissetmek kamçı gayreti gibi şevk veriyor :-)

  • Tebrikler can bey nazar degmesin

  • can911

   Son ayakta daha sürpriz bir şeyler bekledim ama maalesef olmadı. Aman aman ben kaşıyayım, siz de dilinize ısırık atın…

 3. Bol şanslar Can bey. İstikrar güzel şey. Bu günde bir altılı bekliyoruz :)

 4. Hayırlı olsun. Şans rüzgarı bu kez yüksek tutar verir umarım.

 5. Hayırlı olsun bu iki olacak seni takip etmeye başladım 3gunde 2altılı maşallha

 6. Adrian

  Hayırlı olsun kardeşim bu da içerde 👏👏👏

 7. COMMANDANTE

  Bol şanslar Can abi :)

 8. Tebrik ederim. Son ayakta BARIŞÇI 13(korcan) tek verdi. Altılı takminlerinizi takip ediyoruz…

 9. Barışçı

  tebrikler abi maaşallahın var nazar değmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir