15 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Kendisinden başka kaçak at olmaması, güzel formu ve sert jokeyiyle rakiplerini yanına yaklaştırmadan yarışı bitirmesini beklediğim 5-AMPHITRITE favorim. Eksik koşması halinde sonlarda kuvvetli gelecek 7-ARCHMAN, 1-TIME ATTACK. Daha sonra ise son üçüncülüğünde aşırı bekleyen 4-CURVE ve her an ters bir yarış koşmasını beklediğim isim 3-SERKAN BEY şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Bu yarış için yaptığı hazırlıklarında yeteri kadar uzun ve kısa işi bulunan, hayatının ilk startına çok hazır girecek düzgün eşgaliyle sahadakilerin beğenisini kazanan 5-LOST ON YOU favorim. Rakip olarak gördüğüm isimler ise her geçen gün daha iyi duruma gelen 2-ALİDEV ve 4-KING GUBAZ, yarışın bombasını ise bugüne kadar koştuğu iki yarışta da bir varlık gösteremese de son yarışının ara sonrası olduğunu ve nefes depoladığını düşündüğüm 3-ALPAÇİNO'dan bekliyorum.

3.AYAK: Kazanamaz diyebileceğim bir isim yok tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Bu yarış için gerçekleştirdiği hazırlıklarında bu yarışta kendisine deklare olan jokeyi nezaretinde 800/55,9 28,9 R dereceli bir galop yapan 4-KUTLUERİNOĞLU'nun son yarışında geçildiği KORALAY'dan rövanşı almasını bekliyorum bankom.

5.AYAK: İlk startında virajı en geride dönen son viraj sonrası yaptığı ataklar ile dikkatimi çeken ve bu sefer daha iyi bir biniciye emanet edilen 1-BATI RÜZGARI favorim. Rakip olarak, Start aldığı ilk yarışta tatminkar bir dördüncülük elde eden bu yarışa daha hazır girecek olan 3-KING POWER ve son üçüncülüğü ile 2-DIVINE BOY.

6.AYAK: Kalite olarak diğer üç isimden çok daha farklı olan 2-DOLUDİZGİN, 3-MARİSSA ve 4-RENGÜL arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-7-1-4-3

2.AYAK: 5-2-4-3

3.AYAK: 2-5-3-1-6-4

4.AYAK: 4

5.AYAK: 1-3-2

6.AYAK: 2-3-4

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar