15 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Kendisinden başka kaçak at olmaması, güzel formu ve sert jokeyiyle rakiplerini yanına yaklaştırmadan yarışı bitirmesini beklediğim 5-AMPHITRITE favorim. Eksik koşması halinde sonlarda kuvvetli gelecek 7-ARCHMAN, 1-TIME ATTACK. Daha sonra ise son üçüncülüğünde aşırı bekleyen 4-CURVE ve her an ters bir yarış koşmasını beklediğim isim 3-SERKAN BEY şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Bu yarış için yaptığı hazırlıklarında yeteri kadar uzun ve kısa işi bulunan, hayatının ilk startına çok hazır girecek düzgün eşgaliyle sahadakilerin beğenisini kazanan 5-LOST ON YOU favorim. Rakip olarak gördüğüm isimler ise her geçen gün daha iyi duruma gelen 2-ALİDEV ve 4-KING GUBAZ, yarışın bombasını ise bugüne kadar koştuğu iki yarışta da bir varlık gösteremese de son yarışının ara sonrası olduğunu ve nefes depoladığını düşündüğüm 3-ALPAÇİNO‘dan bekliyorum.

3.AYAK: Kazanamaz diyebileceğim bir isim yok tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Bu yarış için gerçekleştirdiği hazırlıklarında bu yarışta kendisine deklare olan jokeyi nezaretinde 800/55,9 28,9 R dereceli bir galop yapan 4-KUTLUERİNOĞLU‘nun son yarışında geçildiği KORALAY’dan rövanşı almasını bekliyorum bankom.

5.AYAK: İlk startında virajı en geride dönen son viraj sonrası yaptığı ataklar ile dikkatimi çeken ve bu sefer daha iyi bir biniciye emanet edilen 1-BATI RÜZGARI favorim. Rakip olarak, Start aldığı ilk yarışta tatminkar bir dördüncülük elde eden bu yarışa daha hazır girecek olan 3-KING POWER ve son üçüncülüğü ile 2-DIVINE BOY.

6.AYAK: Kalite olarak diğer üç isimden çok daha farklı olan 2-DOLUDİZGİN, 3-MARİSSA ve 4-RENGÜL arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-7-1-4-3

2.AYAK: 5-2-4-3

3.AYAK: 2-5-3-1-6-4

4.AYAK: 4

5.AYAK: 1-3-2

6.AYAK: 2-3-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar