istanbul altili tahminleri barisci

15 MART 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Kısa mesafede çok keyifli ve zor bir koşu olacak. HARD GOLD(8) sert rakipler yanında üçüncü olduğu son koşusundan sonra burada favori olmayı hak ediyor. Ancak sitili rakiplerinin olması işini zorlaştırabilir. Rakipleri şablonumdadır.

2.Ayak: Ağır kilosuna rağmen kalitesi belli BEST SPOT(1) favorim. Önde gidecek MACADAMIA(5) çok fazla sıkıştırılmazsa bitirebilir. NEVHAT(4), KRIS ANGEL(8), NAMTAR(10) ve POISENTTIA(2) daha sonra ki ihtimaller.

3.Ayak: Bu koşunun belirleyicisi tempo olacak. Crazy Island son koşusundaki gibi bir tempo bulamaz düşüncesindeyim. En azından rakipleri bu sefer izin vermeyeceklerdir. Ön grupta gidecek KATSUYA(4) düzlükte liderliği alıp bitirmek isteyecek. BELEKİ(6), DIAMOND FLAME(3) ve MOTHER OF DRAGONS(8) onu yakalamak isteyecekler.

4.Ayak: 4 safkanın da kazanma şansı var bence. Favorim ise ALDERAMİN(4).

5.Ayak: Bir önceki koşusunda da kuponumuza tek yazdığımız LİRA LİRA(3) yarış içerisinde yaşadığı şanssızlıklardan dolayı etkili olamadı. Bu sefer kendisini tanıyan jokeyiyle kazanacaktır, bankom.

6.Ayak: Öncelikle şunu söyleyerek başlamak istiyorum buradaki 18 safkanın da kazanma şansı var. Yorumcu arkadaşım Commandante’nin sürekli takip ettiği ve bize de ettirdiği :) KORCAN(13) uygun bir grup yakaladı ve kazanmaya yakın. Çok riskli de olsa bankomdur.

Altılı Şablonum

1.ayak:8,11,10,2,5,4,7

2.ayak:1,5,4,8,10,2

3.ayak:4,6,3,8

4.ayak:4,2,1,3

5.ayak:3 tek

6.ayak:13 tek

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Barış

can911
Üye
can911

Barış’ım gönlüne göre, rast gelsin

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Sonunda getirdim senin tek yazmanı bekliyomuş kazanmak için helal :)

can911
Üye
can911

Benim gözümde de kazanmış kadarsın kardeşim…tebrik ediyorum. İlk iki ayakta biraz eleme yapsan eminim ki Büyük Beyaz’ı da yazardın…Sevgiler

Vural
Ziyaretçi
Vural

Son ayaktaki kalabalık koşudaki tekiniz geldi. Teşekkürler

admin
Yönetici
admin

Arda’ya da sana da tebrikler Barışçı