15 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ)

Herkese selamlar arkadaşlar  Bursa tahminlerime direk geçiş yapıyorum:). Şimdiden Hepimize Rast gelsin.

1.AYAK: 1 TIME ATTACK Bence buz zorlu programın ilk ayağında kalitesi ile favori olmayı hak ediyor. Sonrasında uzun zamandır tabelada dolaşıp bir türlü birinci olamayan bu defa şeytanın bacağını kırmak için yarışacak olan 4 CURVE Daha geri planda şans verdiğim isimler için Sıralamam: 1,4,5,8,6

2.AYAK: 9 KÜLÜNK HANIM Yaptığı derece ile favorim. rakipleri son yarışında üçüncü olan 2 ALİDEV Sürekli tabela da bulunan 7 AREA WARRIOR 4 KİNG GUBAZ Ve son olarak M. Çiçek ile ilk defa start alacak olan 5 LOST ON YOU Sıralamam: 9,2,7,4,5

3.AYAK: 2 GAZELLE EYES Son yarışını ölçü almadığım bu safkanın ben bu yarışa şartlandığını düşünüyorum küçük oyun yapacaklar tek atabilir. Rakiplerine gelecek olursak öncelikle ağır kilosuna rağmen İzmir den kazanarak gelen 1 TRALLES GIRL Son üç yarıştır ikinci olan artık kazanması gereken 3 İPEKKIZ Daha sürpriz konumda gördüğüm bir isim olan 5 AMAZİNG LOVE İle burayı sonlandıralım. Sıralamam: 2///1,3,5

4.AYAK: 1 KORALAY Aynı aprantisi ile uyum içinde üç yarıştır kazanan formda isim favorim ve bana göre rakibi mükemmel formu ile uzunda harika koşular çıkaran 4 KUTLUERİNOĞLU Olacaktır. Sıralamam: 1,4

5.AYAK: 7 ARJANTİN Artık çıksın maidenden vallahi yazmaya bıktım yeter ama yine beni yanıltır diye:) rakipleri için ki biraz kalabalık. Sıralamam: 7,8,3,2,1,11

6.AYAK: 3 MARİSSA 30 yarışta 11 birincilik 8 tabela içi koşu bence harika bir form grafiği sergileyen bu isim bugün kazanmaya en yakın isimdir sizlere günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum. 3 MARİSSA BANKOM.

ALTILIM

1.AYAK: 1,4,5,8,6

2.AYAK: 9,2,7,4,5

3.AYAK: 2///1,3,5

4.AYAK: 1,4

5.AYAK: 7,8,3,2,1,11

6.AYAK: 3 BANKO

Tutar: 18///72 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: silivrili

silivrili
Merhaba 1980 doğumluyum, İstanbul'da yaşıyorum özel bir şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. At yarışlarını hobi amaçlı oynuyorum. Bu çatı altında bu oyunun keyfe dönüştüğünü düşünüyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

Bol şans Silivrili,

Mesafe anlamında oldukça yakınmışız, ben de bu satırları Selimpaşa’dan yazıyorum, o halde senin tahminlerinin altına naçizane bir paylaşımda bulunmak isterim.Öncelikle herkese bol şanslar.
BURSA
1.AYAK:AMPHITRITE son dönemde resmen sınıf atladı, bu anlamda sert jokeyi ile favori olmayı hak eder.TIME ATTACK üstün süratiyle çıktığı gibi bitirebilir.Son yarışında Ova Kartalı’na saldıran ALTINBEŞİK ilk ayaktan kendisine inanmayanları mışıl mışıl sallayabilir.CURVE hep iyi koşuyor fakat uzun süredir finish yüzü göremedi. Verdiği aranın ardından etkili hazırlanan ve ters bir yarış koşmasını beklediğim SKORER daha sonra şans verdiğim isim olup bu grup için yeterli performansları ile VEFAKAR,ARCHMAN, ilerleyen yaşına rağmen GRADE BOY ve zaman zaman etkili koşularını izlediğimiz SERKANBEY ile güne sağlam bir start verelim.
Sıralama: 5-1-8-4-9//6-7-2-3
2.AYAK: ALİDEV,KING GUBAZ ve AREA WARRIOR üçlüsü ayrımsız yazılmalı.İlk kez koşacak olmasına rağmen çalışmalarını beğendiğim RAY OF SUNSHİNE cazip ganyanı ile günümüzü ve ceplerimizi ısıtabilir.
Sıralama: 2-4-7-6
3.AYAK: Bana göre günün en zor koşusu .GAZELLE EYES ve TRALLES GIRL rakiplerinden hernekadar bir adım önde gözükseler de denk grupta yeterli performansları ile İPEKKIZ, AMAZİNG LOVE ve WHO IS THAT CHİCK heran devreye girebilirler.Jokeyliğe bir kala Ediz Arslan ile LITTLE BIRD’u ıskalamayalım.
Sıralama: 2-1-3-5-4-6
4.AYAK: Furkan Karakurt ile müthiş bir uyum yakalayan KORALAY’ın kazanamaması için hiçbir sebep göremiyorum.BANKOM!
Sıralama: 1
5.AYAK: BANG BANG öncelikle değerlendirlmeli.KING POWER ve ARJANTIN daha sonra.
Sıralama: 8-3-7
6.AYAK: MARISSA ve RENGUL mücadelesinin galibi belirleyeceğini düşünüyorum.
Sıralama: 3-4

Tutar: 43,2//77,6 TL
ALL RIGHTS RESERVED binbastar

salvatore
Üye
salvatore

Herkese Bol şanslar,nacizane yorumlarımı paylaşmak istedim.
1. ayakta Altınbeşik,vefakar ve curve arasındaki mücadele birinciyi belirler.yarışın süratli ve 1400 olması bu isimler için çok uygun.
2. ayakta King gubaz hata yapmazsa kazanır.Ancak güven vermiyor bir türlü.Külünk hanım ve etkili orjiniyle Black Winter rakiptir.Area warrior,lost on you ve alidev le sağlama alınmalı bence..
3. ayak ta çok güzel bir taktik yarışla bu koşuyu Amazing love kazanacak bence.M.Çiçek tabiri caizle milim milim yapacak yarışı.Zor görünen bu ayakta banko tercihim Amazing love dır.
4. ayak 1.2.3.4. yazıp kapanmalı.
5.Ayak favorim Divine BOY dur..iki yarışta iyi nefes topladı.Bugün fotoya kadar gidebileceğini düşünüyorum.Arjantin,Bang Bang,Batı Rüzgarı ve King power la sağlama alınmalı.
Son ayak Marissa ve Rengül kapışacak.Başka at girmez aralarına.Bi ihtimal Gülerce ama uzak ihtimal.
Herkese tekrardan bol şanslar.