bursa altili tahminleri

15 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

15 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İyi form tutan 5 – AMPHITRITE favori. Uygun kilosu ile 8 – ALTINBEŞİK ve her an kazanabilecek isim 4 – CURVE favoriye rakipleridir.

2 – AYAK: 9 – KÜLÜNK HANIM tek oynanabilir isim. 4 – KING GUBAZ ve 2 – ALİDEV ikilisi favoriye rakiptir.

3 – AYAK: İyi formuyla 1 – TRALLES GIRL favori. 2 – GAZELLE EYES’ın son koşu ölçü olmazsa favoriye sert rakiptir. 3 – İPEKKIZ iyi formuyla plase.

4 – AYAK: 1 – KORALAY seri 1.likleri sonrasında iyi galopları ile formunu koruyor. 2 – SİBİRYALI rakibi olup 4 – KUTLUERİNOĞLU bu ikiliyi alt edebilir.

5 – AYAK: İlk görüğü koşusu ve son galobu bu grup için yeterli gözüken 1 – BATI RÜZGARI banko tercihimdir. Rakip 3 KING POWER.

6 – AYAK: 4 – RENGÜL ve 3 – MARİSSA son ayağın favorilerinden. Yaşı ve start problemi ile kötü koşular sergileyen 2 – DOLUDİZGİN sürpriz.

Bol şanslar

Kupon

5-8-4
9 / 4-2
1-2-3
1-2-4
1
4-3-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.