Ana Sayfa / Tahminler / 15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )
bursa altili tahminleri

15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programı her sonuca açık olduğunu Hafta içi Ekürilerin yıkılmasıyla ne derece çok güven vermediğini gözler önüne serdi. Bugün ki programa bakıldığında oldukça ters sonuçlar gelebilir. Aksi durumda kuponlar mislilik boyutta alabilir. Bütün yarış sever dostlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Altılının başlangıç ayağında açılışı maiden mücadeleyle yapıyoruz. Öne çıkan bir kaç isim var öncelikli şansı ilk startı olmasına rağmen oldukça etkili bir yarış koşan ve bugün daha hazır gireceği bu koşuda maidene erken veda eden isim olabilecek 7 MARUF TAY başta önereceğim isim olup, Aynı koşuda yarış koşup koşunun ikincisi olarak koşuyu tamamlayan 9 TEKMUTLU rakiplerine göre bir adım daha önde duruyorlar. Boş kilosuyla rakiplerine zor anlar yaşatabilecek güzel hazırlıklarıyla 1 ABERAT,  son ikinciliğinde dikkat çeken 10 TUNÇ DEVRİ  , son yarışında etkisiz kalsa dahi bu grupta söz sahibi 8 MİRHAN ve koşunun süprizine imza atabilecek hazırlık aşamalarıyla 11 IRMAKSELİ , 5 ERTECİMER koşuda şans verdiğim isimler.

2.AYAK : Kısa mesafeli arap atlarının bu mücadelesini de biraz kalabalık tutacağım. İlk şansı bu mesafelerde daha etkili koşmasını beklediğim inatçı isim 6 BABAMENDUH'a veriyorum. Önde istediği tempoyu kurması halinde seri ismin yarıştan koşmaması içten bile olmaz beyaz bayrak ayna yapabilir. Son kazandığı yarışında oldukça etkili gözüken ve kolay kazanan 1 FORDTA TEK kazandığı yarışın ardından İstanbul pistinden Bursa pistine geldi formunu koruyan ismin yarış içerisinde etkili bir sonuç almasını bekliyorum. Hazırlıkları oldukça güzel olan seri isimlerden 4 BURAKŞAH, son koşularını kazanırken formları güzel olan 3 GÜLENYÜZ , 2 YÜCELİR, uygun kilo sıkleti elinde bulunan 12 ASARCIKLI, son yarışında kıpırdanma gösteren ve padok görüntüsü muntazam olan yakın bir zamanda süpriz bir ganyanla adını duyurabilecek 13 SAYGON'uda kuponuma ilave ederek bu koşuyu geçiyorum.

3.AYAK : Açıkçası risk aldığım bu koşuda daha çok ön planda tuttuğum ismi tek olarak değerlendirip yarış içerisinde ki durumu kuponumun akıbiyetinide belirleyici olacak . 2015 yılı içerisinde bugün koşacağı rakiplerinin çok üzerinde ki isimleri geride bırakmış olan 2016 yılı içerisinde iki koşu görüp 2017 sezonu içerisinde yarış koşarak form tutan ve son yaptığı hazırlıkları bugün sevdiği mesafede uygun rakipler yanında koşuyu lehine çevirmesini beklediğim kalite isim 1 İMPERFECTIONIST'i kuponum da BANKO olarak tek geçiyorum. Rakip olabilecek en ciddi isim seri bir ayağa sahip olan 4 CASANOVA'dır.

4.AYAK : İki isim rakiplerinden çok önde olarak duruyor. Son yarışında ağır çim pisti koşuyu kazanırken etkili bir yarış koşup inatçı karakterini ortaya koyup yarıştan kopmayıp fotoda kazandığı yarışla maidene veda eden 1 DARKHOLM ve 2 HALİLŞAH rakiplerinden bir kaç adım önde durum sonda iki ismin zevkli mücadelesi fotoda biter gözüyle bakıyor iki ismi ayırt etmeden kuponumda şans veriyorum.

5.AYAK : Zorlu mücadele içeren bir koşu ters bir neticenin gelebileceği bu koşuyu da biraz kalabalık tutuyorum. İlk şansı 9 ÇAKAÇAK  İzmir pistinde yapmış olduğu hazırlıkları oldukça güzel olan bu ismin bugün sevdiği mesafede ters bir sonuç çıkarmasını bekliyorum. Bu mesafelerin etkili isimlerinden olan son koşularında sert rakiplerle mücadele eden 1 NEHİRCAN , Aradan sonra koşacak olmasına rağmen dinçlikle etkili bir yarış ortaya koyabilecek 14 DIVINE BOY , İdman görüntüsünde adeta bu yarışta bende varım diyebilecek hazırlıkları bulunan 15 ALİDEV , bu tip mesafelerde daha etkili koşabilen 5 WEST GROVE ve yarış hazırlıklarında etkili gözüken 6 ARAPAHO , 10 FLASH IS BACK koşuda şans verdiğim isimler olup kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : İki ismi yarışın içerisinde çok önde tutuyorum yanlarına ikramiye boyutu bakımından süpriz olarak düşündüğüm ismi de ilave ederek üç isimle geçiyorum. Ön planda tuttuğum 3 DOMINANT SON ve 4 HARPUTLU muhtemelen yarın agf tablosunda diğer rakiplerine göre ayrılmış şekilde ön planda olacak bugün yarışın süpriz ismi olarak düşündüğüm ve gelmesi durumunda ortalığı biraz karıştırabilecek hazırlıkları güzel olan 6 ERŞEN  kuponumda yer verdiğim son isim oluyor.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,9,1,10,8,11,5

2.AYAK : 6,1,4,3,2,12,13

3.AYAK : 1

4.AYAK : 1,2

5.AYAK : 9,1,14,15,5,6,10

6.AYAK : 3,4,6

TUTAR : 123,47 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

20
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

Şansın bol olsun dostum, uğuru seninle olsun.. sonsuzca…

binbastar
Üye

bol şanslar yavuzhan

Utku
Ziyaretçi
Utku

5/8
3/10
1/4
1/2
5/16
1/3/4/5/6

Şansınız güzel olsun

Adrian
Üye

bol şans diliyorum

admin
Yönetici

Çakacak için tebrikler, kuponun favoriden yatması çok kötü olmuş. Geçmiş olsun.

Hayrettin
Ziyaretçi
Hayrettin

123 tl altılı yok 4 kalıtoo yapmayın bari küçük çatı verinde yarış severler eklesinler bühcesibe göre

admin
Yönetici

Bunun tasarrufu sizde olursa daha iyi olur. Tahminleri okuyup pay çıkarmaya çalışın. 7 liralık tahminde verildi.

https://www.bankotahminler.com/sizden-gelenler/15-kasim-2017-carsamba-bursa-altili-ganyan-tahminleri-sizden-gelenler/

Amacınız laf çarpmaksa siz gönderin bir 150 liralık altılı, bakalım kaçta kalıyor.

ETC
Üye

Hayrettin dostun söylemi esasında, ne kadar ekmek o kadar köfte mantığına eşdeğer.
Hayrettin dostum, burada yazar ve okuyucu dostlarımız her konuda birbirleriyle görüş ve yorum alışverişinde bulunup, gerek küçük gerekse olağan miktarlarda tahminlerle yol gösterici olmaya çalışmaktalar. Bundan güzel birşey olamaz zannımca. Ama senin eleştirdiğin o yüksek meblağlı tahminleri adam sana gir hepsini oyna 123 TL yatır demiyor, yazar sana orada yorum ve görüşlerini belirterek yol gösterici olmaya çalışıyor. Yani diyor ki, ben tahminimi arz ediyorum, sana yol gösteriyorum, bu konu ile ilgili incelemek ve yorum üretmek elbette senin tekelindedir. Dolayısıyla kimse sana yüksek meblağda kupon için zorlamıyor. Admin dostun da dediği gibi tahmin ve yorumlarımızı Sizden Gelenler bölümünde okuyabilir sen de görüşlerini paylaşabilirsin.

Yani burada her yazarın ayrıntılı tahminlerle, ekseriyetle de bu tahminlerin mutlu sona ulaşmasıyla çoğu zaman yol gösterici olduklarına şahit olduk, şevk duyduk ve biz de bu ortamda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizden de ricamız yapılan tahminlerle ilgili meblağlara takılmak yerine araştırıp, inceleyip yorum üreterek yol gösterici olabilmen..

binbastar
Üye

genellikle olumlu geri dönüşler alınsa da zaman zaman üzüm yemekten ziyade bağcıyı dövmek anlayışındaki tepkilerle da karşılaşılacak tabii.her konuda,her zaman, her görüşe açık sosyal bir platform burası, ancak neyin söylendiğinden çok nasıl söylendiği yani üslup da çok önemli,ve dahası bunu dile getirmekteki amaç.benim ve eminim ki diğer yazar arkadaşlarımın da bu işin kompedanı oldukları/olduğumuz gibi bir iddiası/iddiamız asla olmadı ve olmayacak zira at yarışları ile ilgili yeterince bilgi ve fikir sahibi olan insanlar tahminciliğin analizleri bir araya getirmek, devamlı takip, doğru oyun kurmak, his ve biraz da şans olduğunu yani bu işin bir bilir kişi makamı olmadığını çok iyi bilen insanlardır.zaten halihazırda verilen tüm tahminlerde her bütçeye göre sınırlar çekilerek takipçilere maksimum fayda sağlanmaya çalışılıyor. başta da belirttiğim gibi her türlü görüşe, öneriye ve hatta yapıcı eleştiriye eywallah, ancak amaç o kadarlık kupon yazıyosunuz veya siz ne anlarsınız muhabbetlerine girmekse adminimin de belirttiği gibi burası herkese açık bir platform biraz da siz paylaşın ki sizin tahminleriniz daha yol gösterici ise bizler sizin ışığınızda aydınlanalım.yok eğer amaç hariçten gazel okumaksa ne ortamı germeye ne de ortaya birşey koymadan insanların motivasyonunu aşağıya çekmeye hiç lüzum yok.amacımız düşüncelerimizi sizlerle paylaşarak bir nebze de olsa faydalı olabilmek ve hoşça vakit geçirmek, konuyu başka yerlere çekmenin hiçbir anlamı ve gereği yok.gerek yazıların gerekse tahminlerin çok faydalı yavuzhan dostum aynen devam böyle

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...